Bu Seksi İç Çamaşırlarından Hangisinin Daha Pahalı Olduğunu Bulabilecek misin?

-

Sana birbirinden seksi ve iddialı alt iç çamaşırları göstereceğiz ve bize hangisinin daha pahalı olduğunu söylemeni isteyeceğiz. Hazırsan hemen teste başla hadi!

Bu iç çamaşırlarından hangisi daha pahalı?

Bilemedin!

Üzgünüz ama bu Hopeless Lingeria marka iç çamaşırının fiyatı $130. Düşün en pahalı olanı ne kadar! Tekrar deneyip öğrenmeye ne dersin?

Maalesef!

Üzgünüz ama en pahalı alt çamaşırımız bu değildi! Bu iç çamaşırının fiyatını hemen söyleyelim: Hopeless Lingeria marka bu iç çamaşırının fiyatı $120! En pahalı ne kadar sen düşün artık. Hadi tekrar denesene!

Bulamadın!

Maalesef bu iç çamaşırının fiyatı düşündüğün kadar fazla değil: Victoria's Secret'tan bu iç çamaşırını sadece $16.50'a alabilirsin! Hadi şimdi en pahalıyı bulmak için tekrar dene!

Hayır!

Son derece şık ve pahalı durduğunun farkındayız ama bu iç çamaşırı düşündüğün kadar pahalı değil! Victoria's Secret marka bu iç çamaşırının fiyatı yalnızca $16.50! Şimdi en pahalı için tekrar dene!

Üzgünüz!

Maalesef ama bu el kadar G String senin düşündüğünden çok daha ucuz! Victoria's Secret marka bu G Stringe yalnızca $14.50'a sahip olabilirsin! Hadi en pahalıyı bulmak için tekrar dene!

Bulamadın!

Son derece etkileyici ve seksi bu iç çamaşırının fiyatı ne kadar biliyor musun? Belli ki bilmiyorsun... Victoria's Secret'tan bu iç çamaşırını $25'a alabilirsin! Hadi şimdi en pahalı olanı bulmak için tekrar dene!

Maalesef!

Üzgünüz ama bu nefes kesici iç çamaşırı düşündüğün kadar pahalı değil! Victoria's Secret'tan bu iç çamaşırını yalnızca $16.50'a alabilirsin! Şimdi en pahalı için tekrar denemelisin!

Hayır!

Üzgünüz ama en pahalı iç çamaşırı bu değildi! Bu iç çamaşırını eğer almak istersen Intimissimi'den $27'a alabilirsin. Şimdi en pahalıyı bulmak için tekrar denesene!

Tebrikler!

En pahalı iç çamaşırını buldun! Tebrik ederiz! Bu Hopeless Lingeria markalı iç çamaşırının fiyatı tam tamına $160!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tahayagiz-bacak

MEMLERİ VE AMI DA GÖZÜKÜYO

tahayagiz-bacak

KARI TAM SİKMELİK

berk-acar2

İyi iş haa.3 cm2 kumaş kullanıp 160 $.Ortak olcak varsa girelim? İşe tabi,yanlış anlaşılma olmasın...

esu500

tekde buldum. Allah aşkına o 160$ olur mu ya

egemen-bas

tek attım

Görüş Bildir