Bu Sefer Gerçekten Bitti mi? Behzat Ç'nin BluTV'deki Yeni Sezon Çekimlerinin İptal Edildiği İddia Edildi!

14PAYLAŞIM

Hevesimiz kursağımızda kalmıştır!

Gelsin diye beklediğimiz, tekrar geliyor diye sevinçten deliye döndüğümüz Behzat Ç. dizisi, BluTV ile yollarını ayırıyor mu?

6 yıllık bir ara vermişti Behzat Ç. bildiğiniz gibi. Çok büyük de bir hayran kitlesi vardı. Geçtiğimiz aylarda BluTV'de bir internet dizisi olarak hayata dönen Behzat Ç.'nin bitmiş olması ihtimali konuşuluyor şu günlerde.

İnternet dizilerinin popülaritesi günden güne artarken, her geçen gün yeni bir internet dizisi hayata geçiyor.

Behzat Ç. de onlardan biri olmuştu. Eski havasını vermediği konuşulurken, gayet iyi döndüğünü de düşünüyorduk. Eski oyunculardan eksikler vardı ancak özlediğimiz amirimiz geri dönmüştü.

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, Cinayet Büro Kadrosuna Dahil Olan Yeni İsimlerle Dönüyor! - onedio.com
Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, Cinayet Büro Kadrosuna Dahil Olan Yeni İsimlerle Dönüyor! - onedio.com

4. sezonu geride bırakıp, tadı damağımızda kalan hikayenin yeni sezonunu beklerken şimdi dizinin BluTV'deki serüveninin bittiği söyleniyor.

Hem de işin kötüsü her kafadan farklı bir ses çıkıyor ve neler döndüğünden emin olamıyoruz. Gelin en baştan bakalım neler olduğuna.

Önce BluTV 45 dakikalık bölümlerin 60 dakikaya çıkacağını duyurdu.

Yeni sezon çekimleri ise çok yakında başlayacaktı. Hatta çok sevdiğimiz Harun karakteri Fatih Artman'ın bile geri döneceği konuşuldu. Fakat dün, dizide Behzat'ın abisi Şevket'i canlandıran Ege Aydan, Instagram hesabından hayranlarını şok eden bir gönderi paylaştı.

Konuşulana göre, önce fotoğraflarından birinin altında bir takipçisinin yeni sezon ne zaman sorusuna, "Proje durdu ne yazık ki anlaşamadılar” cevabını verdi.

Sonrasında yorumu silen Ege Aydan, durum konuşulmaya başlayınca bu gönderiyi yayınladı.

Ardından BluTV CEO'su Aydın Doğan Yalçındağ, Ege Aydan'ı yalanlayarak, dizinin bitmediğini, devam edeceğini duyurdu.

Fakat dizinin çok sevdiğimiz karakterlerinden Hayalet, yani İnanç Konukçu Facebook sayfasından çekimlerin iptal edildiğini söyledi!

İki kafadan da sürekli farklı sesler çıkarken hangisine inanacağımızı şaşırdık açıkçası! İnanç Konukçu'nun söylediğine göre, Behzat Ç. macerası sona erdi...

İnanç Konukçu

BluTV cephesi projenin bitmediğini devam edeceğini söylerken, oyuncular bittiğini söylüyor!

Behzat Ç.'nin bitmemiş olmasını umuyoruz! Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gurkan-koksal

Harun'suz Behzat çekmeye çalıştınız elinize yüzünüze bulaştı. Çok normal. O diziyi dizi yapan en büyük etkenlerden biriydi Harun. Onu dışarıda bırakmayacaktınız, ne yapacaktınız ne edecektiniz o olacaktı. Çekirdek kadro olacaktı. O suat mı ne idüğü belirsiz, mahir falan.. Sonra o kız. Yapmayın be yapmayın! İnşallah bitmiştir çünkü güzel hatırlamak istiyorum.

derin-a-clk

Bitmesin :(

goncaclk

Umarım yalan haberdir

davutergun

Eeee kardeşim bu işler böyle oranız buranız kalkar da halk dizisini gidip de paralı platform olan BluTV'ye koyarsanız kimse izlemez. Behzat Ç dediğin karakter halktan biri içimizden. Git PuhuTV'ye koy bakalım izleniyor mu izlenmiyor mu :))

rendan34

Puhutv maalesef bütün dizileri sansürlü veriyor. Behzat Ç. gibi yoğun küfürlü bir dizi puhutv de izlenmez.

unclecaner

Yapmayın, harbi üzersiniz..

Görüş Bildir