Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Renk Algısı Testi, Senin Baskın Cinsiyetini Ortaya Koyuyor!

1.1bPAYLAŞIM

Uzmanlara göre erkekler ve kadınların renk algıları başka olabiliyor. Peki senin renk tercihlerine göre, baskın cinsiyetin nedir?

1. Mavini seç!

2. Pembeni seç!

3. Sarını seç!

4. Turuncunu seç!

5. Morunu seç!

6. Bu hitap etti mi mesela?

Evet
Hayır
Emin değilim

7. Ya bu?

Evet
Hayır
Emin değilim

8. Şu?

Evet
Hayır
Emin değilim

9. Peki ya bu?

Evet
Hayır
Emin değilim

10. Bununla başlayalım... Sevdin mi?

Evet
Hayır
Emin değilim

11. Bu resmi sevdin mi?

Evet
Hayır
Emin değilim

12. Seçmeye devam et!

Bu iyiymiş
Cık
Bi' emin olamadım

13. Peki ya bu?

Beğendim
Beğenmedim
Bilemedim

14. Son olarak bunu beğendin mi?

İyimserim
Kötümserim
Karamsarım

Baskın Cinsiyetin: %50 Erkek, %50 Kadın!

Renk tercihlerine göre senin baskın herhangi bir cinsiyetin yok: Yüzde 50, yüzde 50 eşit bir şekilde dağılmış. Bütün olayları her yanıyla görebiliyor; hem kadın hem de erkek bakış açısını yakabiliyorsun. Bu sana geniş bir özgürlük tanıyor. Vizyonersin, ileriyi görebiliyorsun. Ama anın da tadını çıkabiliyorsun. Yerine göre mantıklı, yerine göre duygusalsın. Ama dedik ya YERİNE GÖRE!

Baskın Cinsiyetin: %90 Erkek, %10 Kadın!

Renk tercihlerine göre senin baskın cinsiyetin, %90 erkek, %10 kadın. Analitik düşünce her yerini sarmış. Bazıları sana duygusal zekan sıfır diyebilir; haklı olabilirler de... Ama bunu umursamıyorsun, katı gerçekçilik hayatının simgesi çünkü. Ayrıca tam bir survivor'sın: Mesela hayatının en kötü gününü geçirmiş olabilirsin, ama bi' uyuyup uyandıktan sonra daha güçlü bir şekilde yoluna devam edersin. Omuzları indirmek, kuyruğunu sıkıştırıp kaçmak gibi şeyler senin hayatında yok. Arkana asla bakmazsın; hatta öyle ki arabadaki dikiz aynalarını sökmüş bile olabilirsin!

Baskın Cinsiyetin: %90 Kadın, %10 Erkek!

Renk tercihlerine göre senin baskın cinsiyetin, %90 kadın, %10 erkek. Şefkat senin en belirgin ve dominant duygun. Çocuklara, hayvanlara, ağaçlara büyük bir sevgi besliyorsun içinde; ama bazen bu sevgi, ruhunun durduk yere daralmasına neden oluyor. Bu da empatlarının güçlü olmasından kaynaklanıyor. Ama bu şefkat, bu büyük kalp; senin uysal koyun olduğunu asla anlatmaz. İçgüdülerin ve sezgilerinle adeta bir medyum gibisindir, olacakları çok önceden tahmin edersin. Evet sabırlısın, 20 sene katlanır, alttan alırsın; ancak bir gecede bırakır, dönüp ardına bile bakmazsın... Son olarak oldukça yaratıcı olduğunu söylemezsek olmaz. Kısaca Beyonce'nin dediği gibi "who run the world? GIRLS!!!" :))

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa40

%50 kadın %50 erkek

dreamaster

sensin %10 kadın oç

orkun-orkun

90kadın diyo la kjhljljkbşkj

nurcii

fifty fifty :)

nestathechopper

%50 Kadın, %50 Erkek çıktı ve tanıdığım en dengeli biseksüelim, tebrikler onedio.

Görüş Bildir