Bu Olay Bitmez! Miray Daner'in Instagram Hesabına Gönderilen Fotoğraflar mı Bu İlişkiyi Bitirdi?

79PAYLAŞIM

Dur Ebru zaten ortalık karışık...

Geçtiğimiz günlerde Kubilay Aka ve Miray Daner uzun süredir emek verdikleri ilişkilerini bitirdiklerini duyurmuştu. Kubilay Aka, Instagram hesabından yaptığı açıklamayla mavişine veda etmişti.

Aşka Olan İnancımız Giderek Azalıyor! Kubilay Aka, Miray Daner'le Ayrıldıklarını Samimi Bir Paylaşımla Duyurdu - onedio.com
Aşka Olan İnancımız Giderek Azalıyor! Kubilay Aka, Miray Daner'le Ayrıldıklarını Samimi Bir Paylaşımla Duyurdu - onedio.com

Bu mavişim, boncuğum, canımcım vedanın akşamında ise Kubilay Aka, Hilal Altınbilek olduğu iddia edilen bir kadınla "samimi" bir şekilde görüntülenmişti. Haliyle ortalık da karışmıştı.

Miray Daner'le Ayrılan Kubilay Aka'nın Başka Bir Kadınla 'Samimi' Görüntüleri Olduğu İddiası Ortalığı Karıştıracak - onedio.com
Miray Daner'le Ayrılan Kubilay Aka'nın Başka Bir Kadınla 'Samimi' Görüntüleri Olduğu İddiası Ortalığı Karıştıracak - onedio.com

Gelişmelerin ardından da Miray Daner, yakın çevresine Kubilay Aka ve Hilal Altınbilek arasında daha önce bir şeylerin olduğundan şüphelendiğini söylemiş.

Hatta Miray Daner, Kubilay Aka'ya bu durumdan bahsetmiş ve "sadece arkadaşız" yanıtını almış. Instagram hesabına tanımadığı bir hesaptan gelen fotoğraflar üzerine de şüphesi giderek artmış.

Bu ilişkiyi bu fotoğraflar ve şüpheler bitirmiş olabilir. Tabii henüz konunun muhatapları tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Bunlar sadece söylenti.

Ortalık bu kadar karışıkken bir de Ebru Polat, Miray Daner'e gelen fotoğrafların Hilal Altınbilek tarafından gönderildiğini söyledi.

Keşke taraflar açıklama yapsa her kafadan da ses çıkmasa değil mi... Bakalım bu kaosun sonu nasıl olacak?

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orhan-atasalan

Ebru Polat bi dur ya ortalık zaten kaos, felaket tellallığı yapma :DD

vemrv

Arkadaşlar bütün bu vukuat ortada ki çocuk için mi?

dnz-krg

kimse de çıkıp demiyor ki lan bunlar kaç yaşında. tombik olan kız zaten yeni 18 mi oldu ne? onun aşkından ne olacak? sanırsın 40 yıllık evli bunlar. herif zaten bildiğin barzo ilk kez karı görmüş işte. kimi görse atlayacak. yaşı büyük olan baygın bakışlı kadına gelince o da işte maksat arada çerez olsun mantığı. bunu niye böyle büyük aşkın bitişi diye yorumladınız ki: ))

dnz-krg

evlenmiş boşanmışsın dikkat edersen. doğru seçim yapıp mutlu olsan boşanmazdın. çünkü o yaşlar evlilik gibi ciddi birşey için çok erken. yaş 20 oldu kesin evlenirim diye saçma fikirlere kapıldığınız için oluyor. yoksa normal olan benim söylediğim. 24 yaşındaki erkeğin aşkından da bir bok olmaz. o barzodan zaten 50 yaşında da birşey olmaz. demin sölediğim gibi ahırdan çıkıp trilyoner olan adam neyi bulsa sikeyim der. yokluk böyle birşeydir. allah kimseyi görmemiş etmesin.

dany

bizim çevremizde bile parayı bulup karıyı çocuğu terkeden insanlar dolu be bunlar mı yapmayacak o yakışıklılık,o şöhret,o para içerisinde.. kubilay aka da diğer çoğu erkek gibi sevgilisini tabiki terkedecekti hilal denen kadınla da kalacağına ihtimal vermiyorum o da hiç heveslenmesin..

samurai-cat

adam pisligin teki cikti riza baba.

Görüş Bildir