Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Kedi Testi Ruhunun Kaçıncı Hayatı Yaşadığını Söylüyor!

-

Dokuz tane hayatları var sonuçta :3

1. Sokakta poz veren kedilerden birini seçerek başlayalım.

2. İnternet fenomeni kedilerden birini seçerek devam et!

3. Kedi kelimesinin farklı dillerdeki yazılışından birini seç şimdi de.

Chat
Kot
Gato
Köttur
Katze
Pusa
Qattus

4. Bir yavru kedi seç :3

5. Bir kedi emojisi seç.

6. Yaşlı kedilerden birini seç.

7. Sarman kedilerden birini seç şimdi de!

8. Sfenks kedilerden birini seç.

Dokuz can arasından birincisi çıktı!

Ruhun aydınlanmaya doğru yolculuğuna henüz yeni başlıyor. Önümüzdeki yıllarda pek çok iş, pek çok yorucu ama güzel yarış seni bekliyor olacak. Üçünücü gözün evrenin görünmeyen ışığını görmeye henüz yeni başlıyor. Bırak sana rehberlik etsin!

Dokuz can arasından üçüncüsü çıktı!

Ruhun, aydınlanmaya doğru yolculuğunun ergenlik döneminde. İlk iki hayatını anlamaya çalışıyor ve kendi benliğini farketmeye devam ediyor. Olgun bir ruh haline gelmek için gerekli olan temel bilgiyi bir araya getirmeyi başardın ve bu yolda pek de kolay şeyler yaşamadın.

Dokuz can arasından beşincisi çıktı!

Yaşamın boyunca, ruhun aydınlanmaya doğru giden uzun ve zorlu yolculuğun tepesine sonunda ulaşıyorsun! Geçmiş hayatların yüzyıllar boyunca türlü zorluklarla karşılaştı. Herkes gibi sen de denedin, başarısız oldun, kazandın, büyüdün. Artık bilincin gereği stoktan bilgi kullanma zamanın geldi.

Dokuz can arasından yedincisi çıktı!

Tam anlamıyla yaşlı bir ruhsun! Ruhun, bu evrene binlerce, muhtemelen milyonlarca yıl boyunca bir yerlerde yaşamaya devam etti. Sen de bu süreçte, büyüdün, olgunlaştın ve tecrübe sahibi oldun. Bunlar belki altıncı his olarak belki de farklı bir şekilde sana geri dönmüştür, bilmiyoruz. ama ruhunun tecrübesini kullanmaya devam edeceksin, buna eminiz.

Dokuz can arasından dokuzuncusu çıktı!

Ruhun uzun ve uzak seyahat etti, ancak bugüne kadar, zamanın bir yanılsama olduğunun farkında. Bu gezegene bir enerji olarak geldin, dokuz hayatın sekizini yaşadın, artık final ve en iyi zamanındasın. Bu güzel hayatını dolu dolu yaşamaya devam et!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

5.can

Gizli Kullanıcı

Dokuz can arasından dokuzuncusu çıktı! Dokuz can arasından dokuzuncusu çıktı! Ruhun uzun ve uzak seyahat etti, ancak bugüne kadar, zamanın bir yanılsama olduğunun farkında. Bu gezegene bir enerji olarak geldin, dokuz hayatın sekizini yaşadın, artık final ve en iyi zamanındasın. Bu güzel hayatını dolu dolu yaşamaya devam et!

banu2019

birincisi

nurcii

üçüncü

pepela

Dokuz can arasından yedincisi çıktı! Tam anlamıyla yaşlı bir ruhsun! Ruhun, bu evrene binlerce, muhtemelen milyonlarca yıl boyunca bir yerlerde yaşamaya devam etti. Sen de bu süreçte, büyüdün, olgunlaştın ve tecrübe sahibi oldun. Bunlar belki altıncı his olarak belki de farklı bir şekilde sana geri dönmüştür, bilmiyoruz. ama ruhunun tecrübesini kullanmaya devam edeceksin, buna eminiz.

Görüş Bildir