Bu Görsel Test Senin En Önemli Özelliğini Söylüyor!

-

Sana çeşitli görseller gösterecek ve kendini en yakın hissettiğini seçmeni isteyeceğiz: Sonunda da senin en güzel ve en önemli kişilik özelliğini söyleyeceğiz! İnanmıyor musun? O zaman hemen testi çöz ve kendi gözlerinle gör!

1. İlk olarak bir renk seç hadi!

2. Kendini serin sularına bırakmak istediğin okyanus hangisi peki?

3. Bir de desen seçsene gözüne hoş gelen!

4. Düşüncelere dalarken içinde kaybolacağın gökyüzü hangisi olmalı?

5. Güzel bir maceraya atılmak için seçeceğin turistik mekanı seç şimdi de!

6. Senin Ay'ın bunlardan hangisi?

7. Sevmiyor olsan bile bu kedilerden hangisini kucağına alıp onunla uyumak istersin?

8. Son olarak izlemek için bir gün batımı seçsene!

Liderlerin lideri!

Sen adeta yeni bir akım yaratmak, kitleleri peşinden sürüklemek için yeryüzüne gelmiş gerçek bir lidersin! Sen asla trendleri takip etmez, onları yaratırsın; sıradan ve alışılmış yolları izlemez, yenilerini bulur ve herkesin hayatında yeni ufuklar açarsın. Senin izinden gidenin hem ufku genişler, hem de hayata bakış açısı değişir yani! Keşke senin gibi liderler yönetse dünyayı!

Diplomasi ustası!

Senin olduğun ortamda kavga gürültü olması yer çekimsiz ortamda yere düşmek kadar imkansız! Çünkü sende öyle eşsiz bir diplomasi yeteneği var ki, tatlı dilin en tehlikeli yılanı bile deliğinden çıkarır bak o derece! Seni alıp dünyanın en karmaşık ve gerilimli toplantılarına sokmak gerek, böylece hiç kavga gürültü olmadan her şey hallolur, dünyaya adeta barış hakim olur!

Sabır taşı yanında halt etmiş!

Sende öyle bir sabır var ki, resmen derviş sabrı azizim! Bu ne sakinlik, bu ne sükunettir! Hayret ettik ve dahası takdir ettik! İstediğin ve uğrunda çabaladığın şeylerin er ya da geç gerçekleşeceğini düşünür ve asla hiçbir şey için acele etmezsin. Çoğu zaman da sana hayatta hep kazandıran bu sakin ve sabırlı duruşun olmuştur zaten. Ne diyelim, gerçekten sabır taşı yanında halt etmiş!

Sadakat senin göbek adın!

Biz gerçekten hayatımızda senin gibi birini görmedik: Yalanın, dolanın, kandırmacanın kol gezdiği dünyada senin kadar sadık, sevgi dolu ve güvenilir bir dost bulmak gerçekten imkansız. Sen kimseyi yarı yolda bırakmaz, "sözüm senettir" der ve verdiğin her sözün daima arkasında durursun. Keşke bizim de senin gibi gözümüz kapalı güvenebileceğimiz bir dostumuz olsa be güzel insan!

Zekan uzay!

Sende öyle bir zeka, öyle bir dikkat var ki gözünden hiçbir şey kaçmıyor resmen. Etrafını inanılmaz dikkatli izliyor ve etrafında olup bitenler sana söylenmese bile anında anlıyorsun. Satır aralarını yakalamak derler ya, hah sen de insanların konuşmalarının satır aralarını yakalıyor ve dile getirmeseler bile tek kelimelerinden ne demek istediklerini anında anlıyorsun. Bu zekayla seni tutabilene aşk olsun!

Yardım senin hayat amacın!

Biz gerçekten senin gibi birini görmedik, duymadık! Bir insan karşılığında zarar göreceğini bilse bile başkalarının yardımına bu denli koşar mı? Bu denli herkesin yarasını sarmak için kendinden ödün verir mi? Veriyor işte! Sen bunu yapıyorsun! Elinde değil, insanları çok seviyor ve kimsenin acı çekmesine, üzülmesine dayanamıyorsun. Karşılığında büyük bedeller ödeyeceğini bilsen bile sevdiklerinin hayatını kendininkinin önüne koyuyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
brownii

yaa sadakat benim göbek adımmış

fidan-abbasova1

Zekan uzay!

seksekoynayanmafyababasi

Sadakat senin göbek adın! gel kardeşim kulak arkamın sol tarafı kaldı :) Biz gerçekten hayatımızda senin gibi birini görmedik: Yalanın, dolanın, kandırmacanın kol gezdiği dünyada senin kadar sadık, sevgi dolu ve güvenilir bir dost bulmak gerçekten imkansız. Sen kimseyi yarı yolda bırakmaz, "sözüm senettir" der ve verdiğin her sözün daima arkasında durursun. Keşke bizim de senin gibi gözümüz kapalı güvenebileceğimiz bir dostumuz olsa be güzel insan!

nankurunaisaa

baba yardımsever

ahmet-yaman3

sadakat senin göbek adın yani doğru söze ne denir.

Görüş Bildir