Bu Gizemli Cinayetlerden Kaç Tanesini Çözebileceksin?

-
Abone ol

Bu testimizde size 6 cinayet vakası veriyoruz ve 6 soru soruyoruz. Tüm Sherlocklar göreve!

#1

Zehir buzun içindeydi.
5 tane içince zehir etkisini kaybetti.

#2

İntihar
Cinayet

#3

Volkan
Cevdet
Emre

#4

Hizmetçi
Uşak
Bahçıvan
Aşçı
Karısı

#5 Sean Baker doğru mu söylüyor?

Evet
Hayır

#6

Evet
Hayır

Gerçek bir dahisin!

Siz tam anlamıyla bir dahisiniz. Deha olmak içinse asla kastırmadınız; aksine böyle olmayı da hiç istemiyorsunuz: Şurası bir gerçek ki, zekanızın hep cefasını çektiniz, hiç sefasını süremediniz. Yine de içten içe bu zekadan gurur duyuyorsunuz, gurur duyuyorsunuz ki ukalalığa vuruyorsunuz. Sizin detaycı ve kılı kırk yaran bir kişiliğiniz var. ÇSorunları çözmek sizin işiniz. Konsantre olmayı başardığınızda önünüzde hiç kimse duramaz. Aşk sizin için genelde ikinci planda ama aşka düşerseniz de ilişkiniz bir efsane olmaya aday. Oyunları, bulmacaları, başkaları için karmaşık görünen şeyleri çözmek size çocuk oyuncağı. Bundan da büyük bir keyif alıyorsunuz. Bir şey ilginç ise sizin radarınızda, değilse dünya yansa umrunuzda olmaz.

Maalesef yetersizsiniz!

Ohooo bu işleri sana bırakırsak yandık. Cezaevleri kader mahkumlarıyla suçsuz insanlarla dolar. İyi ki polis ya da dedektif değilsin :D

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tahayagiz-bacak

SON 3'ü salladım VE Proyum 3'ünüde bildim

tc-dogukan-cetinkaya

3. Soruyu anlatabilecek var mı? Aşırı saçma.

mrndarianaofficial

Gerçek bir dahisin! Siz tam anlamıyla bir dahisiniz. Deha olmak içinse asla kastırmadınız; aksine böyle olmayı da hiç istemiyorsunuz: Şurası bir gerçek ki, zekanızın hep cefasını çektiniz, hiç sefasını süremediniz. Yine de içten içe bu zekadan gurur duyuyorsunuz, gurur duyuyorsunuz ki ukalalığa vuruyorsunuz. Sizin detaycı ve kılı kırk yaran bir kişiliğiniz var. ÇSorunları çözmek sizin işiniz. Konsantre olmayı başardığınızda önünüzde hiç kimse duramaz. Aşk sizin için genelde ikinci planda ama aşka düşerseniz de ilişkiniz bir efsane olmaya aday. Oyunları, bulmacaları, başkaları için karmaşık görünen şeyleri çözmek size çocuk oyuncağı. Bundan da büyük bir keyif alıyorsunuz. Bir şey ilginç ise sizin radarınızda, değilse dünya yansa umrunuzda olmaz.

berrin60

Bu ne yaa?? 1.soru yanlıs eğer zehir buzun içindeyse ikiside içiyor o içeceği tmm diğer cevapta çok mantıklı değil ama 1.cevap daha mantiksiz!!

gevezee

5 tane içen hızlı hızlı içtiği için buzlar eriyip de zehir etkisini gösteremeden bitiyor

seda-tasan

6/6 full yaptım

Görüş Bildir