Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Arkadaşlık Sitesinde Hayatının Aşkını Bulabilecek misin?

38PAYLAŞIM

Sana öyle bir profil yapacağız ki mıknatıs gibi herkesi çekeceksin :)

1. Öncelikle:

Kadınım
Erkeğim

2. Profilimizi oluşturmaya başlayalım. Önce bir kullanıcı adı alalım:

3. Profil fotoğrafın nasıl olurdu?

4. Sıra geldi yaptığın işe:

5. Yapmaktan hoşlandığmız şeyleri, hobilerimizi de belirtelim:

6. Tahsilimizi belirtmedik. Çok önemli o. Öğrenci değişim programıyla 1 sene yurt dışında eğitim gördün (görmesen de gördün artık) :) Neresiydi?

7. Son olarak... Profilini özetleyecek beğendiğin bir filmden alıntı seç:

Turnayı gözünden vurdun! Hatta milyoner biri.

Evet uzun süredir bu 'dating' sitesinde oynaman sana bir şeyler kazandırdı. Sonunda hem hayatının insanını hem de para ile 'oynayan' birini buldun.  Ama şu profile bakıp da etkilenmemek elde değil.

Gerçek aşkı bulamadın, ama uzun süredir görmediğin arkadaşını buldun!

Siteye kaydolurken o kadar saat harcadın profilin için, ama sanırım final pek tatmin edici olmadı. Olsun ilginç bir sürpriz oldu senin için. Sanırım sosyal ortamda aradığın aşkı bulmak uzun süredir görmediğin bir arkadaş gibi senin için. Ne zaman çıkageleceği belli değil, çıkınca da sanki yıllardır tanıyormuşsun da uzun bir ara görüşmemiş gibi bir hissiyatın içine sokuyor insanı.

Hoppala! İlk okulda seni gıcık eden arkadaşını buldun!

Sürekli dalga geçmeye çalışan, o çenesi düşük arkadaş... Nihayet buldun onu. Ya intikam alacaksın ya da gerçekten tanımak için ona fırsat vereceksin. Yıllarca çocukken dalga geçtiği kişinin yurtdışında eğitim aldığını görünce orduları bozguna uğramış Napolyon gibi kaldı. Ya onu esirin yapıp akabinde yalnızlığa terk edeceksin ya da şans verip yeni bir ilişkiye yelken açacaksın. Karar senin ;)

Sen ancak kayıp çoraplarını bulursun!

Profili dayadık döşedik sana, ama yine bulamadın. Pes doğrusu. Gerçekten sen ancak kayıp çoraplarını bulursun. Lokasyonun mu sıkıntılı acaba? Boşver ya da. Bu tarz arkadaşlık sitesinde hayatını çürütmeye değmez. Ne öyle karşındakini etkilemek için girdiğin abidik gubidik tavırlar. Gerek var mı bu kadar kendinden ödün vermeye? Başta biraz serzenişte bulunduk, ama boşver kayıp çoraplarını bulduğunla kalsın. Siber alem bizlik değilmiş demek ki...

Sitenin admini ile eşleştin!

Biri ile konuşmak, suyuna ve huyuna gitmek o kadar sancılı bir süreç ki kimseye bağlanamıyor bu nedenle her bulduğun kişi ile flörtleşmen yarıda kalıyor. Artık sıkıntıdan öyle bir noktadasın ki sitenin yöneticisi ile konuşmaya başlayıp site içinde dönen muhabbetlerin ve ilişkilerin dedikodusunu yapıyorsunuz. Ama hala aradığın kişiyi bulamadın.

Aradığın aşkı buldun, ama o da fake hesap çıktı!

Bu devirde biriyle tanışıp konuşmak bile tehlikeli. Baksana insanların duygularıyla oynayıp hunharca zevk alıyorlar. Yalnızca duygunu değil neyin var neyin yok soyup soğana çevirene kadar kandırıyorlar. Halbuki ne hayallere kapılıyor değil mi insan?  Bir daha güvenip bu tarz platformlara girmek bile insanın içinden gelmiyor, ama girmeden de olmaz değil mi? :) Uzak mı kalalım sosyal hayattan? İlla geleneksel görücü usulu ile mi biriyle tanışalım yani? Güvenin sarsılmış olabilir, ama denemekten başka çare yok. Böyle tecrübelerle daha uyanık hale geliyoruz işte :) Bu arada böylelerini ifşa edeceksin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nurcii

Sitenin admini ile eşleştin!

dongu-jilda-ilhan

Sitenin admini ile eşleştin!

mabada

Aradığın aşkı buldun, ama o da fake hesap çıktı!

emre-senol4

Aradığın aşkı buldun, ama o da fake hesap çıktı! şanssızlık mı uzakta aramanıza gerek yok

Gizli Kullanıcı

Sitenin admini ile eşleştin! Biri ile konuşmak, suyuna ve huyuna gitmek o kadar sancılı bir süreç ki kimseye bağlanamıyor bu nedenle her bulduğun kişi ile flörtleşmen yarıda kalıyor. Artık sıkıntıdan öyle bir noktadasın ki sitenin yöneticisi ile konuşmaya başlayıp site içinde dönen muhabbetlerin ve ilişkilerin dedikodusunu yapıyorsunuz. Ama hala aradığın kişiyi bulamadın.

Görüş Bildir