Görüş Bildir

etiket Bu 5 Soruda Senin Cinsel Kişiliğin %100 Ortaya Çıkacak!

Anasayfa > Test

Bu 5 soru senin cinsel kişiliğin hakkında bilgi verecek. Bakalım, senin cinsel kişiliğin ne?

1. İlk olarak, hangi içeceği daha çok tükettiğini söyler misin?

2. Peki bu iç çamaşırlardan hangisini tercih edersin?

3. Imm... Bu yatak odalarından hangisini daha çok beğendiğini söyle misin?

4. Bu meyvelerden hangisini daha çok seviyorsun?

5. Son olarak, ayak şeklini de seç bakalım.

Sen seks bombasısın!

Sen seks bombasısın!

Cinsellik deyince akla ilk gelen isim sen oluyorsun. Bu konuda o kadar çok iyisin ki partnerlerin senin peşini bir daha bırakamıyor. Karşındaki insanın ne istediğini çok iyi biliyor ve ona göre davranıyorsun. Bu da seni inanılmaz çekici kılıyor. Sen bu işin kitabını yazacak insansın. Sen bildiğin seks bombasısın!

Haydar Dümen de kimmiş?

Haydar Dümen de kimmiş?

Sen o kadar tutkulu bir insansın ki cinsellik konusunda eline kimse su dökemez. Alev alev yanarken partnerini de kendinden geçiriyorsun. O an dünyaya sanki bir daha gelmeyecekmiş gibi kendini kaybediyorsun. Tutkudan ve hazdan başka bir şey yaşamıyorsun. Sen bu işin uzmanı olacak insansın! Haydar Dümen de kimmiş?

Aşkı doruklarda hisseden bir kişilik!

Aşkı doruklarda hisseden bir kişilik!

Senin için cinsellik tamamen duygulardan ibarettir. Karşındaki insana aşık olman ve ona karşı yoğun duygular beslemen gerekiyor. Bunun dışında olan cinsellikten hiç hoşlanmıyorsun. O an hem aşktan hem de tutkudan gözünün dönmesi gerekiyor. İşte o zaman zirveye ulaştığını hissediyorsun. Sen adeta aşk insanısın!

Biraz utangaç bir kişiliğe sahipsin!

Biraz utangaç bir kişiliğe sahipsin!

Sen cinsellik konusunda biraz çekingen bir insansın. Kendini o anda çok rahat hissedemiyorsun. Ne yapacağını bilmiyor, partnerinden bir şeyler bekliyorsun. Mesela o sırada konuşamıyor, utanıyorsun. Kendini rahat bırakamıyorsun. Kontrolü elden bırakmamak istiyorsun. Bu da senin o anda doruklara ulaşmana engel olabiliyor...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
486
326
241
147
91
55
53
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
0nur0zdemir

Haydar Dümen de kimmiş? Sen o kadar tutkulu bir insansın ki cinsellik konusunda eline kimse su dökemez. Alev alev yanarken partnerini de kendinden geçiriyors... Devamını Gör

Sikörtıl

Yatak odalarının hepsi çok güzel :(