Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde Oy Kullanmak İçin Son Günler

Anasayfa > Blog

Boğaziçi Üniverstesi Bilişim Kulübü - COMPEC  bu yıl Garanti Bankası sponsorluğunda Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nin 6.sını düzenliyor.

Kim bu Compec?

Kim bu Compec?

Compec tamamı Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden oluşan üyeleri ve Türkiye'nin birçok üniversitesinden gelen katılımcıların; sosyalleşmelerini, teknik olarak kendilerini geliştirmelerini, organizasyon tecrübesi kazanmalarını, kariyer planlaması yapmalarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Bu amaçlar doğrultusunda düzenlediği etkinliklerden bir tanesi Boğaziçi Bilişim Ödülleri

Bu amaçlar doğrultusunda düzenlediği etkinliklerden bir tanesi Boğaziçi Bilişim Ödülleri

Boğaziçi Bilişim Ödülleri bilişim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kişi, kurum ve kuruluşların ‘en’ iyilerinin Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri, halk ve çeşitli bilişim kulüplerinin katıldığı bir oylama ile belirlendiği, her yıl gerçekleştirilen bir ödül törenidir.

Geçen yıl düzenlenen törende bilişim alanında yılın en iyilerini buluştu. Törene şirketlerin üst düzey yöneticileri ve bilişim dünyasının önde gelen isimleri de katıldı. Sunuculuğunu Sultan Arınır’ın üstlendiği, Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu’nun performansı ile renklenen Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Ödül Tören’inde 22 kategoride ödüller sahiplerini buldu.

2017'de Haluk Levent Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Ünlü Seçildi

Sosyal Medyayı En Etkin Kullanan Ünlü

Sosyal Medyayı En Etkin Kullanan Ünlü

Bu yılki adaylar Edis, Sefa Doğanay, Ezgi Mola & Enis Arıkan, Metin Şentürk ve Vedat Milör.

En İyi Youtube İçerik Üreticisi

En İyi Youtube İçerik Üreticisi

Youtuber'lar her geçen gün farklı farklı konularda gündem olurken şimdi de yılın en iyi Youtube içerik üreticisi kategorisinde Post 42, BaBaLa TV, Filme Gitmeden Önce, Multiplayer, WhyShy ve Yorekok yarışıyorlar.

Oy vermek için son gün 6 Aralık...

Oy vermek için son gün 6 Aralık...

Şu anda halk oylaması bogazicibilisimodulleri.com adresinde devam ediyor. Hadi sen de süre bitmeden yılın 'en' iyilerini seç.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
11
4
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?