Biraz Deli Biraz da Dahi: Zodyak’ın En Marjinal, Hümanist ve Özel Bireyleri Kova’ları Daha Yakından Tanıyoruz!

31PAYLAŞIM

Özgürlük ve marjinallik deyince ellerine kimselerin su dökemeyeceği, deha ile deliliğin arasındaki ince çizgide cambaz gibi gezen, yaratıcılık ve farklılık söz konusuysa bayrak taşıyan Kova’lar, sizi hem size hem de “sizi anlayamadığını düşündüğünüz” diğerlerine anlatmaya başlıyoruz ♒️

1. Öncelikle Kova demek bilgi demektir, onlar Zodyak’ın “bilgi ve gerçek” olanın peşinde koşan, meraklı ve özgün bireyleridir.

2. Yaptıkları her şeyle toplumdaki diğerlerinden “farklı” olduğunu hemen anlarsınız, cümleleri farklı, yaşam tarzı değişik ve iletişimi çağın ötesindedir.

3. Sıradan olmak en büyük korkularıdır, onlar her zaman bilgi ve öğrenmenin de gücüyle sıra dışı olanın peşinden giderler.

4. “Kurallar yıkılmak içindir” cümlesinin telifi Kova burçlarındadır, kural, kısıt, sınır sevmezler.

5. Hiçbir şey yapmasalar da karizmatik, öz güvenli ve havalı görünürler, ee ne de olsa onlar Hava grubunun en şiddetli temsilcileri.

6. Kitap yazsa okunur, hatip olsa dinlenir, program yapsa izlenir dediğimiz insanlar vardır ya, işte onlar bir şekilde Kova yanlarını güçlü çalıştırabilmiş olanlardır.

7. Sezgileri insan ihtiyacına odaklıdır, insanlığın hayrına olacak icatlar, geleceğe ismini kazıyacaklar keşifler Kova burçlarının elinden çıkar.

Yani nereden baksanız iyi fikir 😎 😅

8. Özgürlük ellerindeki en kıymetli şeydir, onlar için maddenin kendisi değil, faydası önemlidir. Para için çalışmaz, parayı yalnızca özgürlük için kullanırlar.

9. Tartışmayı sevmezler, çünkü içlerinde güçlü bir insan sevgisi barınır. Ancak sevmiyor dediysek de kelimelerin efendisi olduklarını hatırlatalım.

Lafla döverler, cevap veremezsiniz. 😝

10. Kovalar bu çağda değil, gelecekte yaşarlar. Büyük idealler, uçuk kaçık fikirler ve tüm insanların mutlu yaşadığı muhteşem bir gelecek hayal ederler.

11. Özgürlük düşkünü Kova’lar için evlilik fikri de pek sıcak değildir, çünkü geleneksel ve kuralcı bulurlar. İkna etmenin yolu ise evliliği onun seveceği marijinal bir boyuta taşımaktır.

Mesela Las Vegas'ta sıra dışı bir nikah 💍 💥

12. Hava grubu olduğundan zihnin içinde fırtınalar döner ama dışarıdan duvar gibidir. Aklını okumak için boyut değiştirmeniz gerekir.

13. Derdinizi anlattığınızda ah canım diye sırt sıvazlayanlardan olmazlar, dinlerler ve en yaratıcı çözümü en soğukkanlı ifadeyle söylerler.

14. Onlardan süslü püslü vıcık vıcık sevgi sözcükleri beklemiyorsunuz herhalde :) Romantik değillerdir.

Ancak sevgisini en farklı biçimde belli etmeyi de bilirler, anlayabilirseniz tabi 😆

15. Aktivist, eylemci, fikirlerini çatır çatır savunan ve bu uğurda kitleleri de harekete geçiren müthiş bir iletişim gücüne sahiptir.

16. Asıl endişesi anlaşılmamaktır, kendileri de biraz farklı olduklarını bilirler. Ama olsun, biz onları böyle seviyoruz! ❤️ İyi ki doğdunuz Uranüs’ün sıra dışı çocukları!

Bonus: Peki Güneş’in Kova burcunda seyrettiği bu dönemi biz dünyalılar nasıl geçireceğiz? :) Biz soralım, @zeynepanlatsin !

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lunea

:) hiç gerek yoktu

tirtilsavar

Las Vegas a evlenmek için gitmem.oturur evlenenlere hala vazgeçmek için şansları olduğunu anlatırım.marjinallik las vegas ta evlenmek değil,orada bile bunun aklına gelmemesi.bizde boyle.. ♒

dunyabircehennem

Kova erkekleri çok seksi oluyor ama cidden çok odunlar. Yükseleni yengeç falan olan bir kova denk gelse de evlensek

crystal_maiden

Yükseleni balık olan başak olmaz mı?

dunyabircehennem

Evlerden ırak olsun ksskskskdkdkkdf

Görüş Bildir