Bir Süperstar Kadar Mükemmel Görünmenizi Sağlayacak 10 Makyaj Hilesi

263PAYLAŞIM

1. Özel günlerde bakışlarının etkileyiciliği ile herkesi büyülemeye ne dersin?

Cevabın 'evet'se çözüm basit: İddialı göz makyajınla yarışmayacak tonlarda bir ruj! Çook açık pembe ya da nude tonlarda bir ruj imdadına yetişmek için sıraya girdi bile!

2. Bir güzellik göstergesi olan iri gözlere sahip olmayı kim istemez ki!

Küçük gözlerinden şikayet etmek yerine, onları daha büyük gösterecek tüyoları uygula sen de. Mesela göz pınarlarına süreceğin açık renk bir farın kendisi küçük olsa da, inan bana etkisi büyük olacak!

3. İnce dudaklarından şikayet edenler buraya, süper bir fikrimiz var!

Şimdi birazcık hile yapacağız. Dudak kalemi ile dudak çizgini çok da abartmadan hafifçe dışına taşıracak şekilde çevrele! Yeni ve daha kalın dudaklarına dilediğin ruju uygula. İşte hazırsın!

4. Dudakları kalınlaştırdık, şimdi sıra dolgun göstermekte!

Uygulaması en basit ve en kullanışlı tüyo ile karşındayız. Parlatıcını alt ve üst dudağının tam ortasına uygulamak kalınlaştırdığımız dudaklarına anında Angelina Jolie havası katacaktır :))

5. Sağlıklı görünen bir ciltle düşman çatlatmak isteyenleri de buraya alalım!

Highlighter ya da şampanya rengi parlak bir farı burun ucuna, çenene ve elmacık kemiklerinin üzerine uygula. Sonra da arkana yaslan ve pırıl pırıl cildinin keyfini sür! 😊

6. Şimdi de yüzünde bir "Yanak Cumhuriyeti" taşımaktan şikayet edenlerin imdadına yetişelim o zaman!

Elmacık kemiklerinin altına, cilt tonuna uygun bir bronzer uygula ve sahte de olsa ortaya çıkan elmacık kemiklerinle en havalı pozunu ver! İşte hazırsın.

7. Hem doğal, hem de biçimli kaşlara sahip olmak ister misin?

İşe kaşlarını üstten almayı bırakarak başla! Uygulayacağın kaş kalemi ile de daha dolgun kaşlara sahip olmak çok ama çok basit..

8. Rujunun, sudan bile daha çabuk buharlaşmasından sen de şikayetçi misin?

Ruj uygulamasından önce, dudağına pudra sürmek, sonra ruju uygulamak kalıcığı bir kat artıracaktır. 'Yok bu bana yetmez, daha da kalıcı olsun' diyorsan, rujunu sürdükten sonra bir kat peçeteyi dudağına tutup, fazlalıklardan kurtul!

9. Abartılı bir makyaj sevmiyor, ama zerafet denizlerinde kulaç atmak istiyorsan, çözüm aslında oldukça basit!

Eyeliner'ı olabildiğince ince, kuyruğunu ise kaşının uzunluğunu geçmeyecek kadar uzun çekmek, sana hem zarif hem hoş bir görünüm katacaktır.

10. Peki bir süperstar gibi etkileyici bakışlara sahip olmak ister misin?

Cevabın 'Evet' ise, yıllardır müzik dünyasının süperstarı olan Jennifer Lopez'in tercihi olan  Loreal Paris Superstar Liner&Mascara'yı kullan, makyajın süperstarı da sen ol!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir