Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Önceki ve Bir Sonraki Aşkı Arasında Çıtayı En Son Seviyeye Çıkaran 12 Ünlü Kadın

11bPAYLAŞIM

Ünlülerin aşk hayatları daima değişiyor. Sürekli güncelleniyor ama bazen öyle bir sevgili yapanlar oluyor ki onlar neredeyse günlerce aylarca konuşuluyor. Bir anda o çok sevdiğiniz ünlü hiç sevmediğiniz diğer bir ünlü ile aşk yaşıyor olabiliyor. İşte son dönemdeki birlikteliği ile bir önceki aşkını unutturan ve aşkta çıtasını son seviyeye yükselten ünlü kadınlar...

Başak Dizer

Fransız eşi Oren Fransez ile ayrıldıktan sonra hedefini çok üst seviyelere çıkardı ve Türkiye'nin en yakışıklı jönlerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ ile evlendi.

Beren Saat

Bülent İnal ile evlilik hazırlığı yapma noktasında ayrılan güzel oyuncu, çıtayı yükseltti ve Pop müziğin yakışıklı isimlerinden Kenan Doğulu ile evlendi.

Fahriye Evcen

Özcan Deniz'den sonra çıtayı en tepeye Burak Özçivit'e çıkardı.

Merve Boluğur

İş adamı Burak Mursaloğlu'ndan 2013 yılında ayrılan oyuncu, aynı yıl Murat Dalkılıç ile beraber olmaya başlayarak çıtayı adeta uçurmuştu.

Sinem Kobal

İbrahim Çelikkol ile aşk yaşayan güzel oyuncu, öyle bir sıçrayış yaptı ki; çıtayı Kenan İmirzalıoğlu'na yükseltti.

Aslı Enver

Birkan Sokullu'dan boşandıktan sonra o da bir tık üste çıkardı hedefini ve Murat Boz ile beraber olmaya başladı.

Neslişah Alkoçlar

İki yıllık bankacı sevgilisi Erben Öztürk ile biten ilişkisinden sonra o da çıtayı yükselterek Engin Altan Düzyatan ile beraber olmaya başladı.

Melis Birkan

Oyuncu ve yönetmen Şahin Çetinkaya ile uzun süre beraber olan başarılı oyuncu da ayrıldıktan sonra çıtayı yükseltenlerden arasında. Alican Yücesoy ile aşk yaşıyor.

Hatice

Eşi Ramiz Özbay'dan boşandıktan sonra Hatice de diğer meslektaşları gibi çıtayı zirveye çıkardı. Model ve aynı zamanda iş adamı olan Ender Ataç ile aşk yaşamaya başladı.

Gülşen

Müzik yapımcısı Erol Köse ile beraber olan Gülşen de aşk rotasını yükseğe çıkardı ve ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu ile aşk yaşamaya başladı.

Berrak Tüzünataç

Antakyalı sevgilisi Macit Bitargil ile 2015 yılında ilişkisini bitiren oyuncu, 2016 yılında çıtayı yükseltti ve Birkan Sokullu ile aşk yaşamaya başladı.

Veee Gupse Özay

Şöhretin kapılarını açan ünlü yönetmen Bülent İşbilen ile 2012 yılında ayrıldıktan sonra, aynı filmde rol aldığı Barış Arduç ile beraber olmaya başladı. O da çıtayı dağlara, zirvelere çıkardı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asena-narin1

Bu yaptığınız söz konusu ünlülerin bir önceki erkek arkadaşlarına hakaret olmuyor mu acaba? Sırf galeri olsun diye şöyle saçma sapan galeriler açmayınız. Evet, bazen gereksiz bilgiler içeren galeriler okumak eğlenceli olabiliyor ama şahısları aşağılayan galeriler okumak... Asla. Bir de o kadar çok "çıtayı yükseltti" "çıtayı zirveye ulaştırdı" demişsiniz ki fenalık geçirdim.

emel-bilici

Baya kötü, aşağılayıcı, saçma bir yazı olmuş. Çıta tip ile yükseltilmez, hadi diyelim ki yükseliyor pardon ama sen kimsin de çıtanın altındakini üstündekini belirliyorsun diye sorarlar adama :)

147258369

barış arduç çok yakışıklı.onun dışında kenan imirzalıoğlu ve kenan doğulu bana yakışıklı gelmiyor.

gulizaydin

bence çıtayı yükselten beren değil kenan olmuş .

sbl-kskc

Aslı Envere dokunan bişi olmamış ikiside güzel adamlar :) he bide Beren Saat ve Sinem Kobal çıtayı düşürmüş diye düşünüyorum şahsım adına

Görüş Bildir