Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Kadınla Flörtleşirken Erkeklerin Asla Yapmaması Gereken 15 Şey

-

Kadın-erkek ilişkilerinde herkesin kendine göre doğrusu, yanlışı ya da tecrübesi olsa da, kadınları erkeklerden fazlasıyla soğutabilecek birkaç şeyi sizler için derledik.

1. Yemek sırasında ya da sonrasında kemeri gevşetmek.

Bunu kimi gizlice çaktırmadan yapmaya çalışır, kimi de işi şakaya vurarak yapar ama yapmayın. Hiç de çekici bir hamle olmaz...

2. Cebindeki cüzdan, anahtar gibi şeyleri sırasıyla masaya dizmek.

Aşırı derecede itici olduğu kadar masanın kullanım alanını da daraltır. Hem de "Bak arabam var" gibi bir mesaj vermek istemeseniz de vermiş olursunuz, gerek yok. Nasıl ki yürürken cebinizde taşıyabiliyorsanız bırakın da oturunca da orada kalsınlar.

3. Sürekli kendinizi ya da yaptığınız iyi şeyleri anlatmak.

Karşınızdakine soluklanma şansı tanıyın ki merak ettiği bir şey varsa sorsun. İnanın sizin için daha iyi olur.

4. Hesap ödeme konusunda işin suyunu çıkaracak derecede ısrarcı olmak.

Gerek yok, teklifinize olumsuz cevap aldıysanız işi 'erkekliğe' dökerek beylik laflar etmek hanenize artı puan yazdırmaz.

5. Şov yapmak için saçma sapan şeyler içip gecenin kötüleşmesine sebep olmak.

Kimse neyi ne kadar yediği ya da içtiğiyle ilgili çocukça iddialarda bulunmamalı, muhabbeti bayar. Daha da kötüsü kendinizi hiç de güzel şekilde hatırlamayacağınız bir gecenin içinde bulabilirsiniz.

6. Diğer masalarda oturan ve öylesine etrafa göz gezdiren erkekleri tehdit olarak algılamak.

"Bunlar seni mi kesiyor ya?" gibi bir tribe girip, masanın tadını kaçırmak ve ortamı germek hiç de akıllıca olmaz.

7. Kadınların senden ne kadar hoşlandığını kanıtlamaya çalışmak.

Eski ilişkilerin ya da maceralarından bahsetmek aslında ne kadar çaresiz bir durum içinde olduğuna delalettir. Bırak da çekiciliğin varsa başkaları karar versin.

8. Kaslı olduğunu göstermek için saçma bir vaziyette oturmak.

Kol, sırt ya da göğüs kasların daha belirgin olsun diye onları gergince tutup büyük görünmesini sağlamanın piyasası olsa da çok bayat bir numaradır, kendiniz zorlamayın.

9. Hayat tecrübesi konusunda epey yol almış gibi görünmeye çalışmak.

Kitaplardan okuduklarını ya da ana karakter olmadığı hikayeleri değiştirerek anlatıp ne kadar da feleğin çemberinden geçmiş imajı yaratmaya gerek yok.

10. Fazlasıyla koruyucu tavırlar takınmak.

İyi niyetle yapıyor olsan da ne yazık ki kadının sanki kendi başının çaresine bakamayacağı gibi bir ön kabulle hareket ettiğini gösterir, daha dün tanışmışken 20 yıllık sevgilin gibi davranmana kimsenin ihtiyacı olmaz.

11. Karşısında yayılıp kadına yiyecek gibi iştahla bakmak.

Herhangi bir konuda ne kadar istekli olursanız olun, ağzının içine düşecek gibi bakmaktan vazgeçin. Biraz "cool" görünmenin kimseye zararı olmaz.

12. Karşındaki kadın bir şeyler anlatırken sıkıldığını fazlasıyla belli etmek.

İlgini çekmediğinde bile kibarca dinleyebilirsin ya da aynı nazikçe sıkıldığını söyleyebilirsin, aklı başında insanlar böyle şeylere alınmaz. Bir şeylerden bahsediyorsa onun için önemli olduğunu düşünüp, biraz iyi dinleyici olmaya çalışmak genelde artı puan olarak sana geri döner.

13. Herhangi bir şey anlatırken sürekli argo deyimlere başvurmak.

Argo, yerinde ve nadir kullanıldığında kimseye batmaz ama diline argo kelimeleri pelesenk etmiş bir adam iticiliğinden daha kötü bir şey olamaz.

14. Bebek gibi konuşmak.

Kendine güvenen bir erkeğin asla başvurmaması gereken çok saçma bir konuşma tarzı. Hiç gerek yok, asla denememeli veya yapıyorsan da hemen vazgeçmelisin. Yoksa senden vazgeçerler.

15. Çocukça bahaneler uydurmak.

Konu her ne olursa olsun çocuk gibi bahanelerin arkasına sığınmamak gerek.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cutemurderer

anahtar götüne mi girsin adamın kardeş

ehveniser123

1 ve 2 biraz abartı olmuş ne güzel yanınızda doğal davranıyo sizden çekinmiyo işte daha ne istiyorsun ki ayrıca o kemeri açmazsa kasıntı oturur tabi bu seferde kasını göstermeye çalışma diyosunuz e oturmayın abi kalkın gidin o zaman

satansprincess

Ben bir kızım ama burada erkeklerin tarafındayım*her zaman öyle ama neyse takma*Çok cinsiyetçi bir yaklaşım olmuş. İlk randevuda eşyalarını masaya koyması bence çok hoş bir şey. Belli ki adam yanınızda yanınızda rahat hissediyor. Kemer gevşetmekte de bir şey yok ki. Bunu yaşadım yani. Kemer acayip derecede rahatsız ediyor sonra. Batıyor o kemer. Bence erkekciklerimizi biraz olsun anlamaya çalışın. Onlarında canı var:)

gunesliler

Hiç...

ufuk-yilmaz5

dediklerinin çoğunu zaten yapmıyorum ama sıfırdır sıfır elde var sıfır. hatta o dediklerini yapanlar daha rağbet görüyor. o ne olacak? kurallarla ruhumuzu daraltmayın. ömür boyu yalnız kalmak istemem. başkasını rahatsız etmek kabalıktır katılıyorum fakat herkesin belli kurallara uyduğu bir dünyada ne yenilik olur, ne tadı tuzu kalır, ne de muhabbet edecek, espri yapacak konu bulunur. zaten karşımdaki beni seviyorsa, bana bir garezi yoksa yaptıklarımdan rahatsız olmaz. benim kişiliğimi, hareketlerimi tehdit olarak görmez çünkü gücümü, silahımı ona doğrultmayacağımı bilir.

natsemender

#1 biz de çok meraklı değiliz, ama o kemer gevşemezse yediklerimizi çıkarmaya kadar yolu var... Zevkten yapmıyoruz.

Görüş Bildir