Binlerce Destek Mesajı Geldi! Cengiz Semercioğlu'nun Hadise'nin Makyajsız Olmasını Eleştirmesine Ünlüler Sessiz Kalmadı!

1.1bPAYLAŞIM

Cengiz Semercioğlu, yazdığı yazıdan çoktan pişman olmuştur olmasına da eğer yetmediyse ona çok güzel bir kapak getirdik. 🤗

Gelin biraz içimiz ısınsın!

Hatırlarsınız ki Hadise geçtiğimiz gün makyajsız görüntülenmiş, ardından da Cengiz Semercioğlu tarafından eleştirilmişti.

Elbette ki ünlü şarkıcı bu duruma tepkisiz kalmamıştı.

Size burada bolca bahsetmiştik.

Hadise'den Makyajsız Halini Eleştirenlere Ders Niteliğinde Cevap Geldi - onedio.com
Hadise'den Makyajsız Halini Eleştirenlere Ders Niteliğinde Cevap Geldi - onedio.com

Ardından da sosyal medya hesaplarından kadınlara bir çağrıda bulunmuştu.

Elbette ki kadınlar bu çağrıya kayıtsız kalmadı, herkes #benimkararım #benimbedenim #benimhayatım #kimene dedi!

Başta takipçileri olmak üzere binlerce kadın mesaj attı!

Bu kadınların arasında ünlüler de var...

Birçok ünlü Hadise'ye destek verdi!

Özge Özpirinçci,

Didem Soydan,

Ayşe Özyılmazel,

View this post on Instagram

Hadise arkadaşlarıyla yemeğe çıkmış ama makyajsızmış😱🤪 Köşe yazarı @cengizsemercio ‘özene’ davet ediyor Hadise’yi, “Sen hiç Ajda Pekkan’ı dışarıda makyajsız gördün mü?” diye soruyor. Valla görmedik ama görmememiz doğrusunun bu olduğu anlamına gelmiyor. Çünkü zaten bu işin bir doğrusu yok. Neysen, nasıl hissediyorsan öyle olmalısın. Ayrıca ünlülerin ‘mükemmel’ görünme telaşları artık o kadar da taraftar toplamıyor. Çünkü sahici gelmiyor. Çok şükür devir biraz değişti yani🙌🏼🦋 Diyelim @aliciakeys Grammy Ödül Törenine bile göğsünü gere gere sıfır makyaj gidebiliyor. Kilolarını, kırışıklıklarını, saçlarındaki beyazları (@ozpirincci gibi💖) saklamayanlar her gün çoğalıyor, öne çıkıyor ve bu duruş şahane oluyor! Bu mükemmellik yarışı genç kızların/kadınların psikolojik ve fiziksel sağlıklarıyla oynuyor çünkü asla yeterince güzel ve tamam hissedemiyoruz... endüstri hissetmemize izin vermiyor ki🤬 Oysa ki kendiyle barışık olmak, bedenini gerçekten sevmek, hayatı dolu dolu yaşamak, üretmek, öğrenmek, gülmek ve sevmektir bizleri asıl güzel yapan! Demiyorum ki bakımsız olun, bünyeyi salın! Diyorum ki; makyajsız ya da kilolu diye harika bir kadını eleştirme hakkına sahip olduğunuzu zannetmeyin! Bitsin artık bu makyaj, selülit, kilo, kırışıklık bekçiliği. Biz tüm bunlardan daha değerliyiz. Hayatımızı dış görünüşümüz uğruna harcamaktan yorulmadık mı?🙄 @hadise seni seviyorum💖Makyaja takılmamanı daha da çok seviyorum. Bu halin en güzel halin. Pırıl pırıl, enerji dolu... Tatile çıkacak, fazla kilolarından çekinen tüm kadınlar; sizleri de çok seviyorum ve anlıyorum ama yeter artık! Yorulmadık mı? Mecbur muyuz kalıplara sığmaya? Günlerimizi ve kalplerimizi böyle tüketmeyelim nolur🙌🏼 yaşamaya değer çok şey var 🐝 #kendinisev #senherhalinlegüzelsin #seniseviyorum #kekyaptımyermisin 🍰

A post shared by Ayse Ozyilmazel (@ayseozyilmazel) on

Tuba Ünsal,

Hatice,

View this post on Instagram

No makeup😜😜😜

A post shared by HATİCE (@haticeofficial) on

Göksel gibi ünlüler destek verenlerin başında geliyor!

Kısacası Cengiz Semercioğlu, kadınları artık rahat bıraksan mı? Yargılamak kimsenin haddine değil, hele senin hiç değil!

O muazzam fikirlerini kendine sakla istersen, bizi de boşuna yorma.

Hadi abicim hadi, 2019 yılında bunları konuşmayalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kalem-kelam

Bize dayattığınız güzellik kalıpları demiyorlar mı bir de? :D tam aydınlancam, bir gülme geliyor şeysi gibi..ulan siz birbirinizle sidik yarıştırıyorsunuz. Makyajsız olup olmamanız ile inanın çok ilgilenmiyoruz. Var sa totonuz estetik yaptırmayın da görelim "size dayattığımız güzellik algısı" zırvalığını..bizim dayattığımız bir şey yok, şov yapmanıza da gerek yok.

adekaj

No brain

kalem-kelam

Şayet dediğin gibi "No Brain" olsaydım, inan bana, ben yakın arkadaşım sen olurdun.

can_can

İnsanların çoğu kendisini başkalarına beğendirmek, güzel göstermek, eleştirilmemek için uğraşır. Kimse kıvırmasın şov yapmanın alemi yok.

yasiyahyabeyaz

meseleye bak mk, bende ciddi bir şey var sandım. işin özeti şudur; kadınlar makyajı % 99 kendisi için % 1 ise başkalarının beğenisi için yapıyor. ancak o yüzde 1 eleştirirse boku yersiniz eleştirmeyin. laissez faire laissez passer, yani diyor ki; size ne? bırakınız yapsınlar veya yapmasınlar, size giren çıkan ne?

aoanimator

özge özpirinççi hariç hepsi 'makyajsızda güzelim nasıl da güzelim gösterişinde' , doğal surat ile fotoğraf çekilmek ayrı doğal* fotoğraf çekilmek ayrı, hadisenin şımarık pozu mesela hiç çaba barındırmıyor hem güzel hem doğal.

nestathechopper2

keşke cengiz semerci makyaj yapsa madem o kadar seviyor.

Görüş Bildir