Beşiktaşlı Kadın Taraftarların Adeta Kartal Pençesi Gibi Olan 13 Muhteşem Özelliği

-
Abone ol

Her takımın taraftarı apayrı özelliklere sahip ve elbette hepsi birbirinden değerli. Biz bugün Beşiktaşlı kadın taraftarların, siyah ve beyaz kadar net olan ortak özelliklerini ele aldık. Tüm Beşiktaşlı kadınlara selamlarımızla...

1. Bir Beşiktaşlı kadının en büyük özelliği, kafasından geçen düşüncenin aynı şekliyle ağzından çıkmasıdır; asla lafını esirgemez.

2. Mücadele, onun için bir yaşam tarzıdır. Onun hayatında, kolay olan hiçbir şey önüne sunulmamıştır; var olan ne varsa hepsini ilmek ilmek kendisi işlemiştir.

3. Hayata bakışı belirsiz çizgilerden oluşmaz. Onun için net olmayan her şey, yok hükmündedir.

Tıpkı siyah ve beyaz gibi!

4. Hayattan ve her şeyden zevk almasını, zamanın kıymetini çok iyi bilirler. O yüzden bir dişi kartalı, mutsuz olacağı yerde asla tutamazsınız.

5. Bu hayatı gelişine yaşamayı öğrenmişlerdir. Mutluluk kadar üzüntüyü de göğüslerinde yumuşatıp birlikte yaşamasını bilirler.

d.olay53.com

6. Onlarla yaşamak çok güzeldir ama damarlarına bastığınız zaman sizi dönüşü olmayan yollara uğurlayabilirler.

trthaberstatic.s3-website-eu-west-1.amazonaws.com

7. Paylaşmanın ne demek olduğunu çok iyi bilirler. Bencil olmak, onların kitabında yazmaz.

8. Mizaçları sert, yürekleri yufkadır. Herkese içlerindeki o yumuşak kalplerini açmazlar ama açtıklarında da dünyaları verirler.

9. Yapmak istedikleri bir şeye asla engel olamazsınız. Kafaya taktıkları herhangi bir konuyu gerçekleştirmek konusunda son derece kararlıdırlar.

10. Bir ortamda yokluğu en çok hissedilendir Beşiktaş kadınları. Sohbeti, uyumu, arkadaş canlısı tavırlarıyla kendilerini hemen belli ederler.

11. Tükenmez bir enerjileri vardır. Onların yanında, yöresinde bulunanlara da bu enerji bulaşır; insan bir anda ne olduğunu şaşırır.

12. "Vefa" kelimesinin karşılığı onlarda vücut bulmuştur. Zor durumda aranacak ilk insanlardır; iki elleri kanda olsa koşa koşa ihtiyacı olanın yanına giderler.

13. Halkın içinden değil, halkın ta kendisidirler. Beşiktaşlı bir kadın, bu güzel ülkenin en güzel özetlerinden biridir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dilan-ekinci

Çook ama çook teşekkür ederiz...

boslafebesi

14. Dünyanın En Güzel Kadınlarıdır Dişi Kartallar.

cnbz-zehra

İçerik mükemmel olmuş, ellerinize sağlık. Tabi ki BEŞİKTAŞ

joelee

Beşiktaş aşktır..

gzm-ynklr

canım Beşiktaşım benim.

Görüş Bildir