Görüş Bildir
Haberler
Belediye Başkanına Ayrıcalık: Başhekim Kovid Aşısını Makamında Yaptı

Belediye Başkanına Ayrıcalık: Başhekim Kovid Aşısını Makamında Yaptı

Çorum Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, Kovid-19 aşısını başkanlık makamında ve hastanenin başhekimine yaptırdı. 48 yaşındaki Yıldırım'a önceki ay Kovid-19'a yakalanmış olmasına rağmen aşı yapılması da dikkat çekti.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Çorum Oğuzlar İlçe Belediye Başkanı AKP'li Muzaffer Yıldırım, Covid-19 aşısını başkanlık makamında yaptırdı. Yıldırım'ın aşısını Oğuzlar İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Feyza Betül Yıldız ile sağlık personeli Murat Karaman yaptı.

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, geçtiğimiz ay Covid-19'a yakalandığını duyurmuştu. 48 yaşındaki Yıldırım'ın dün Oğuzlar Devlet Hastanesi başhekimi Dr. Feyza Betül Yıldız ve bir sağlık görevlisini başkanlık makamına çağırttırıp aşı yaptırması tepki çekti.

"48 yaşında ve kovid geçirmesine rağmen aşı olan muhteremin özelliği ne?"

"48 yaşında ve kovid geçirmesine rağmen aşı olan muhteremin özelliği ne?"

Başhekim ve personelinin belediyeye giderek başkanlık makamında yaptıkları korona aşısı, sosyal medyada eleştiri konusu oldu. DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Oğuz Vargeloğlu da Başkan Yıldırım'a tepki gösterdi. Vargeloğlu, “25 Ekim 1972 doğumlu olması ve Covid geçirmesine rağmen AKP’li Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım ‘sıram geldi’ diye aşı oluyor ve bunu sosyal medyasından utanmadan paylaşıyor… 60 yaş üstü vatandaşımız aşı olamazken bu zat neden oluyor? Bu muhteremin özelliği ne de makamında aşı oluyor?” dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
168
75
10
7
4
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın

yalnız hiç sırıtmıyor şu hareket. hani imamoğlu ya da yavaş olsa dersin ki, ayıptır lan kim oluyorsunuz ki kendinizi üstün görüp şunu yapıyorsunuz vs, diye t... Devamını Gör

rans

5 stent , 1 kez bypass , hiper tansiyon , şeker, kronik astım diğerleri küçük diye saymıyorum bu hastalıklara sahip kişi yaşını beklemek zorunda kaldı aşı i... Devamını Gör

H.A.A.

yaa bir de poz verip sosyal medyaya koyuyorlar. düşünme yetenekleri de yok. lan buradan bize terso döner, laf olur falan :) hey allah'ım sen aklımızı koru.