Görüş Bildir
Haberler
Beğendiğin Yemeklere Göre Hangi Burcun İnsanıyla Flört Etmen Gerektiğini Söylüyoruz!

etiket Beğendiğin Yemeklere Göre Hangi Burcun İnsanıyla Flört Etmen Gerektiğini Söylüyoruz!

10 soruda toplam 60 yemekten oluşan bir test hazırladık. Verdiğin cevaplara göre hangi burcun insanıyla flört etmen gerektiğini söyleyeceğiz!

Hazırsan başlayalım! 🍔😍

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Meksika mutfağı ile başlayalım!

2. Fransız mutfağından ne seçersin?

3. Biraz uzaklara gidelim! Japon mutfağından ne seçersin?

4. Akdeniz'e uzanalım biraz! İspanyol mutfağından favorin hangisi?

5. Gelelim ülkemizin incisi mutfağımıza. Seç bakalım seçebilirsen!

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Çin mutfağına ne dersin peki?

7. Biraz bildiğimiz mutfaklara dönelim! İtalyan mutfağından hangisini seçeceksin bakalım?

8. Gelelim Amerika'ya! Seç bakalım hangisini seversin!

9. Ön yargılarımızı kıralım! Hint mutfağından ne seçersin?

10. Rus mutfağıyla bitiriyoruz! Seç bakalım en beğendiğini!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Koç!

Koç!
img-s2.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre koç burcu insanıyla flört etmelisin! Sen bir ilişkiye başlayınca hayatının her anını bunun üzerine kurmak istiyorsun. Her an onun ilgisini görmek, varlığını hissetmek istiyorsun. Bu durumda senin için ideal sevgili kesinlikle bir Koç burcu olacaktır. Biraz zor bir burçtur. Hem kendi özgürlüğüne fazlasıyla düşkün hem de fazla kıskançtır. Tabii ki en doğrusunu sen bilirsin.

Boğa!

Boğa!
img-s1.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre boğa burcu insanıyla flört etmelisinSen biraz dış görünüşe önem veriyorsun. Karşındaki kişinin kendisine bakması, güzel görünmesi oldukça önemli. Biraz da keyifçisin. Özellikle damak zevkine fazlasıyla düşkünsün. Aşk yaşamına gelince, sen aşkı sonuna kadar hiçbir şey düşünmeden yaşamak istiyorsun. Bu durumda da seni bir Boğa'dan başkası anlayamaz...

İkizler!

İkizler!
img-s1.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre ikizler burcu insanıyla flört etmelisin!  İkizler burcu kötü bir nam yapsa da aslında senin için ideal partner İkizler burcu olacaktır. Onlar için ilişkiden önce mantık gelir. Sen de öyle aşırı duygusal, romantik durumlardan pek hoşlanmıyorsun. Sen düzenli bir hayatı seviyorsun. Yenilikler, sürprizler, ani kararlar sana göre değil. Bu durumda sürekli bir sonraki günün planını yapan İkizler burcu senin ruh eşin olmasa da senin hayatına istediğin tadı katacaktır.

Yengeç!

Yengeç!
img-s1.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre yengeç burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen kısa süreli ilişkilerden, flörtlerden fazlasıyla sıkılmışsın. Artık dolu dizgin, uzun bir aşk yaşamak istiyorsun. Bu durumda senin için ideal sevgili  uzun ilişkilerin insanı, Yengeç burcu olacaktır. Yengeç burcu aşık olduğunda gözü başka hiçbir şey görmez. Tek sorun kırılmaktan son derece korkan Yengeç burçları duygularını kolay kolay açamadığından 'platonik aşkların kahramanı' olarak da bilinir. Bu durumda iş biraz başa düşüyor anlayacağın. 😅

Aslan!

Aslan!
img-s1.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre aslan burcu insanıyla flört etmelisin!  Senin için bir insanda bulunması gereken en önemli özellik kesinlikle özgüven. Lükse ve gösterişe meraklısın. El âleme göstere göstere yaşayacağın bir ilişki arıyorsun. İş, okul derken oldukça sıkılmışsın. Sonuna kadar, yarın yokmuşçasına eğlenmek istiyorsun. Bunu da tam olarak bir Aslan burcuyla yaşayabilirsin.

Başak!

Başak!
img-s2.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre başak burcu insanıyla flört etmelisinSen evlilik, düzenli bir yaşam ya da büyük bir aşk aramıyorsun. Sana eşlik edecek, birlikte bir şeyler paylaşabileceğin birini arıyorsun. Karşındaki kişiyle sevgiliden çok arkadaş olmak istiyorsun. Her derdinde yanında olacağın, senin her sıkıntında yanına koşabilecek aynı zamanda eğlenceyi de sonuna kadar paylaşabileceğin biri senin için ideal sevgili olacaktır. Etrafında hiç Başak burcu var mı?

Terazi!

Terazi!
img-s1.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre terazi burcu insanıyla flört etmelisin!  Senin için karşındaki insanda olması gereken en önemli özellik zeka. Duygusallıktan önce mantıklı insanlar arıyorsun. Terazi her ikisini de son derece dengeli yaşar. Aslında Terazi için çoğunlukla aşık olma durumu, aşık olduğu kişiden önce gelebiliyor. Bu yüzden aşkları fazlasıyla tutkulu olabiliyor. Bu da tam olarak senin aradığın şey değil mi?

Akrep!

Akrep!
img-s1.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre akrep burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen bir ilişkiyi öyle göstere göstere yaşamayı sevmiyorsun. Yalnızca ikiniz arasında kalmasını, size özel olmasını istiyorsun. Fakat bu çağda senin bu isteğini yalnızca gizemli bir Akrep burcu anlayacaktır. Sen kendinden güçlü biriyle yapamazsın. Her alanda yumruğunu masaya vurmayı istiyorsun. Bunu da ancak bir Akrep burcu kabul edecektir. Umarız hayallerindeki Akrep'le çoktan karşılaşmışsındır ya da en kısa zamanda karşılaşacaksındır.

Yay!

Yay!
img-s2.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre yay burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen sakin, dingin bir hayat arıyorsun. Bir insanda en önem verdiğin şey kültür. Senin ilişki yaşayacağın insan sana her zaman yeni bir şey öğretmeli, sana yeni bakış açıları kazandırmalı ve ufkunu genişletmeli. Aşırılıklara, dengesizliklere tahammülün yok. Senin aradığın şey tam olarak bir Yay burcu ölçülülüğü. Umarız 2019 senin yılın olur.

Oğlak!

Oğlak!
img-s1.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre oğlak burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen ciddiyetsizlikten, çocuksu tavırlardan, olgunluktan uzak hareketlerden kesinlikle hoşlanmıyorsun. Her şeyi düzenli, enine boyuna düşünerek, bir mantık çerçevesinde yaşamayı seviyorsun. Duygularını çok iyi kontrol edebiliyor, aşırılıklarda hoşlanmıyorsun. E bu durumda da senin için ideal partner tabii ki bir Oğlak olacaktır.

Kova!

Kova!
img-s2.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre kova burcu insanıyla flört etmelisin!  Senin için ideal sevgili kesinlikle Kova. Sen sıradan, düz hayatından sıkılmışsın, yenilikler istiyorsun. Ayrıca bu yenilikler hiç bitmesin, her zaman seni şaşırtacak bir şeyler bulsun istiyorsun. Bir Kova'yla da monotonluk kelimesi yan yana gelemez bildiğin üzere. Öyle duygularını pek belli etmez ama hissettirdiğinde de tam hissettirir bunu. Bilmen gereken en önemli nokta, özgürlüğü onun için her şeyden önce gelir. Sen onu rahat bırak, gerisine karışma.

Balık!

Balık!
img-s1.onedio.com

Beğendiğin yemeklere göre balık burcu insanıyla flört etmelisin! Sen sevdiğin insanı koruyup kollamayı, her anında yanında olmayı istiyorsun. Her anını, mutluluğunu ya da üzüntüsünü ilk olarak seninle paylaşsın, senin yanında kendini tamamen rahat hissetsin istiyorsun. Son derece romantiksin. Güven senin için her şeyden önce gelir. Aldatmak aklının ucundan bile geçmez. Bu da demek oluyor ki bir yerlerde bir balık burcunun sana ihtiyacı var...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
295
196
118
71
55
43
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın

Abi bi insan neden yaprak sarmayla kebabı aynı soruya koyar çıldırcam.

efsenay1903

lahmacun da var üstelik

Dilan Bayram

Yav Türk Mutfağının şıklarını biraz kolaylaştırsaydınız keşke. Ay hangisini seçsem diğerlerinde aklım kaldı.

Pasif Kullanıcı

evet

OZAN ÖZGÜR ÇAKIR

yemeklere bakmaktan testi unuttum 😁😂

Bade07

Yaa canım öyle bir çekti ki