Beğendiğin Yemeklere Göre Hangi Burcun İnsanıyla Birlikte Olman Gerektiğini Söylüyoruz!

Yemek Testleri
227PAYLAŞIM

Bir ilişkinin yürümesi için en önemli nokta tabii ki ortak zevkler. 10 soruda toplam 60 yemekten oluşan bir test hazırladık. Verdiğin cevaplara göre hangi burcun insanıyla birlikte olman gerektiğini söyleyeceğiz!

Hazırsan başlayalım! 🍔😍

1. Meksika mutfağı ile başlayalım!

Taco
Nachos
Fajita
Enchilada
Quesadilla
Burrito

2. Fransız mutfağından ne seçersin?

Soğan Çorbası
Brioche
Creme Brulee
Parfe
Kruvasan
Ratatouille

3. Biraz uzaklara gidelim! Japon mutfağından ne seçersin?

Tempura
Sushi
Takoyaki
Sashimi
Chanko-nabe
Miso Çorbası

4. Akdeniz'e uzanalım biraz! İspanyol mutfağından favorin hangisi?

Churro
Gazpacho
Paella
Mari Muntanya
İspanyol Omleti
Tapas

5. Gelelim ülkemizin incisi mutfağımıza. Seç bakalım seçebilirsen!

Kebap
Yaprak sarma
Taze fasulye
Mantı
Karnıyarık
Lahmacun

6. Çin mutfağına ne dersin peki?

Ballı susamlı tavuk
Beijing Kaoya
Shou Zhuafan
Yumurtalı Çin pilavı
Çin Böreği
Çin mantısı

7. Biraz bildiğimiz mutfaklara dönelim! İtalyan mutfağından hangisini seçeceksin bakalım?

Minestrone
Lazanya
Risotto
Pizza
Tiramisu
Makarna

8. Gelelim Amerika'ya! Seç bakalım hangisini seversin!

Pancake
Donut
Hamburger
Rozbif
Cheesecake
Coleslaw

9. Ön yargılarımızı kıralım! Hint mutfağından ne seçersin?

Biryani
Chai tea latte
Tandoori tavuk tikka
Kheer
Tikka masala soslu tavuk
Jalebi

10. Rus mutfağıla bitiriyoruz! Seç bakalım en beğendiğini!

Zakuski Çar
Shchi çorbası
Böfstrogonof
Pelmeni
Piroşki
Borş Çorbası

Koç!

Beğendiğin yemeklere göre koç burcu insanıyla birlikte olmalısın! Sen bir ilişkiye başlayınca hayatının her anını bunun üzerine kurmak istiyorsun. Her an onun ilgisini görmek, varlığını hissetmek istiyorsun. Bu durumda senin için ideal sevgili kesinlikle bir Koç burcu olacaktır. Biraz zor bir burçtur. Hem kendi özgürlüğüne fazlasıyla düşkün hem de fazla kıskançtır. Tabii ki en doğrusunu sen bilirsin.

Boğa!

Beğendiğin yemeklere göre boğa burcu insanıyla birlikte olmalısın! Sen biraz dış görünüşe önem veriyorsun. Karşındaki kişinin kendisine bakması, güzel görünmesi oldukça önemli. Biraz da keyifçisin. Özellikle damak zevkine fazlasıyla düşkünsün. Aşk yaşamına gelince, sen aşkı sonuna kadar hiçbir şey düşünmeden yaşamak istiyorsun. Bu durumda da seni bir Boğa'dan başkası anlayamaz...

İkizler!

Beğendiğin yemeklere göre ikizler burcu insanıyla birlikte olmalısın!  İkizler burcu kötü bir nam yapsa da aslında senin için ideal partner İkizler burcu olacaktır. Onlar için ilişkiden önce mantık gelir. Sen de öyle aşırı duygusal, romantik durumlardan pek hoşlanmıyorsun. Sen düzenli bir hayatı seviyorsun. Yenilikler, süprizler, ani kararlar sana göre değil. Bu durumda sürekli bir sonraki günün planını yapan İkizler burcu senin ruh eşin olmasa da senin hayatına istediğin tadı katacaktır.

Yengeç!

Beğendiğin yemeklere göre yengeç burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Sen kısa süreli ilişkilerden, flörtlerden fazlasıyla sıkılmışsın. Artık dolu dizgin, uzun bir aşk yaşamak istiyorsun. Bu durumda senin için ideal sevgili  uzun ilişkilerin insanı, Yengeç burcu olacaktır. Yengeç burcu aşık olduğunda gözü başka hiçbir şey görmez. Tek sorun kırılmaktan son derece korkan Yengeç burçları duygularını kolay kolay açamadığından 'platonik aşkların kahramanı' olarak da bilinir. Bu durumda iş biraz başa düşüyor anlayacağın. 😅

Aslan!

Beğendiğin yemeklere göre aslan burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Senin için bir insanda bulunması gereken en önemli özellik kesinlikle özgüven. Lükse ve gösterişe meraklısın. Elaleme göstere göstere yaşayacağın bir ilişki arıyorsun. İş, okul derken oldukça sıkılmışsın. Sonuna kadar, yarın yokmuşçasına eğlenmek istiyorsun. Bunu da tam olarak bir Aslan burcuyla yaşayabilirsin.

Başak!

Beğendiğin yemeklere göre başak burcu insanıyla birlikte olmalısın! Sen evlilik, düzenli bir yaşam ya da büyük bir aşk aramıyorsun. Sana eşlik edecek, birlikte bir şeyler paylaşabileceğin birini arıyorsun. Karşındaki kişiyle sevgiliden çok arkadaş olmak istiyorsun. Her derdinde yanında olacağın, senin her sıkıntında yanına koşabilecek aynı zamanda eğlenceyi de sonuna kadar paylaşabileceğin biri senin için ideal sevgili olacaktır. Etrafında hiç Başak burcu var mı?

Terazi!

Beğendiğin yemeklere göre terazi burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Senin için karşındaki insanda olması gereken en önemli özellik zeka. Duygusallıktan önce mantıklı insanlar arıyorsun. Terazi her ikisini de son derece dengeli yaşar. Aslında Terazi için çoğunlukla aşık olma durumu, aşık olduğu kişiden önce gelebiliyor. Bu yüzden aşkları fazlasıyla tutkulu olabiliyor. Bu da tam olarak senin aradığın şey değil mi?

Akrep!

Beğendiğin yemeklere göre akrep burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Sen bir ilişkiyi öyle göstere göstere yaşamayı sevmiyorsun. Yalnızca ikiniz arasında kalmasını, size özel olmasını istiyorsun. Fakat bu çağda senin bu isteğini yalnızca gizemli bir Akrep burcu anlayacaktır. Sen kendinden güçlü biriyle yapamazsın. Her alanda yumruğunu masaya vurmayı istiyorsun. Bunu da ancak bir Akrep burcu kabul edecektir. Umarız hayallerindeki Akrep'le çoktan karşılaşmışsındır ya da en kısa zamanda karşılaşacaksındır.

Yay!

Beğendiğin yemeklere göre yay burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Sen sakin, dingin bir hayat arıyorsun. Bir insanda en önem verdiğin şey kültür. Senin ilişki yaşayacağın insan sana her zaman yeni bir şey öğretmeli, sana yeni bakış açıları kazandırmalı ve ufkunu genişletmeli. Aşırılıklara, dengesizliklere tahammülün yok. Senin aradığın şey tam olarak bir Yay burcu ölçülülüğü. Umarız 2019 senin yılın olur.

Oğlak!

Beğendiğin yemeklere göre oğlak burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Sen ciddiyetsizlikten, çocuksu tavırlardan, olgunluktan uzak hareketlerden kesinlikle hoşlanmıyorsun. Her şeyi düzenli, enine boyuna düşünerek, bir mantık çerçevesinde yaşamayı seviyorsun. Duygularını çok iyi kontrol edebiliyor, aşırılıklarda hoşlanmıyorsun. E bu durumda da senin için ideal partner tabii ki bir Oğlak olacaktır.

Kova!

Beğendiğin yemeklere göre kova burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Senin için ideal sevgili kesinlikle Kova. Sen sıradan, düz hayatından sıkılmışsın, yenilikler istiyorsun. Ayrıca bu yenilikler hiç bitmesin, her zaman seni şaşırtacak bir şeyler bulsun istiyorsun. Bir Kova'yla da monotonluk kelimesi yan yana gelemez bildiğin üzere. Öyle duygularını pek belli etmez ama hissettirdiğinde de tam hissettirir bunu. Bilmen gereken en önemli nokta, özgürlüğü onun için her şeyden önce gelir. Sen onu rahat bırak, gerisine karışma.

Balık!

Beğendiğin yemeklere göre balık burcu insanıyla birlikte olmalısın! Sen sevdiğin insanı koruyup kollamayı, her anında yanında olmayı istiyorsun. Her anını, mutluluğunu ya da üzüntüsünü ilk olarak seninle paylaşsın, senin yanında kendini tamamen rahat hissetsin istiyorsun. Son derece romantiksin. Güven senin için her şeyden önce gelir. Aldatmak aklının ucundan bile geçmez. Bu da demek oluyorki bir yerlede bir balık burcunun sana ihtiyacı var...

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kimmikos

rus yemekleri arasında zakuski çar adlı bir yemek aslında mezedir ve yemek olar geçmez zakuski sözüde zaten meze demektir

ece-selim

Balık çıktı ama kankam başak burcu:(

banny13_

BALIK BURCU GELDİ sürekli kaba davrandığım ve çok sevmediğim bi arkadaşım var VE BALIK BURCU ÖĞĞKK

decim_parade

balık çıktı. Başak burcu ile Balık burcu zaten uyumludur. en yakın kız arkadaşım balık burcu :D

sedefoli

Ya ben bunları bilmiyorum bile nasıl beğenebilirim acaba

Görüş Bildir