Beğendiğin Yabancı Dizilere Göre Hangi Burcun İnsanıyla Birlikte Olman Gerektiğini Söylüyoruz!

İlişki Testleri
97PAYLAŞIM

Bir ilişkinin yürümesi için en önemli nokta tabii ki ortak zevkler. 10 soruda toplam 60 yabancı diziden oluşan bir test hazırladık. Verdiğin cevaplara göre hangi burcun insanıyla birlikte olman gerektiğini söyleyeceğiz!

Hazırsan başlayalım! 🎬😍

#1

Vikings
Utopia
The Haunting Of Hill House
Altered Carbon
How I Met Your Mother
Bron/Broen

#2

The Walking Dead
Friends
Fringe
Gossip Girl
Boardwalk Empire
La Casa de Papel

#3

The Big Bang Theory
The Mentalist
Grey's Anatomy
Dogs Of Berlin
Da Vinci's Demons
This Is Us

#4

Orphan Black
13 Reasons Why
Rick and Morty
Sense8
Peaky Blinders
Outlander

#5

Westworld
Person of Interest
Sherlock
Russian Doll
Skam
Marco Polo

#6

True Detective
Brooklyn Nine-Nine
The Tudors
Narcos
The Punisher
The 100

#7

Daredevil
Limitless
Pose
Masters of Sex
Suits
It's Always Sunny In Philadelphia

#8

Homeland
You
Banshee
The Crown
Shameless
Black Mirror

#9

Louie
House of Cards
The Blacklist
Jessica Jones
Dark
Modern Family

#10

After Life
Once Upon a Time
Stranger Things
Rome
The Handmaid's Tale
The Rain

Koç!

Beğendiğin yabancı dizilere göre koç burcu insanıyla birlikte olmalısın! Sen bir ilişkiye başlayınca hayatının her anını bunun üzerine kurmak istiyorsun. Her an onun ilgisini görmek, varlığını hissetmek istiyorsun. Bu durumda senin için ideal sevgili kesinlikle bir Koç burcu olacaktır. Biraz zor bir burçtur. Hem kendi özgürlüğüne fazlasıyla düşkün hem de fazla kıskançtır. Tabii ki en doğrusunu sen bilirsin.

Boğa!

Beğendiğin yabancı dizilere göre boğa burcu insanıyla birlikte olmalısın! Sen biraz dış görünüşe önem veriyorsun. Karşındaki kişinin kendisine bakması, güzel görünmesi oldukça önemli. Biraz da keyifçisin. Özellikle damak zevkine fazlasıyla düşkünsün. Aşk yaşamına gelince, sen aşkı sonuna kadar hiçbir şey düşünmeden yaşamak istiyorsun. Bu durumda da seni bir Boğa'dan başkası anlayamaz...

İkizler!

Beğendiğin yabancı dizilere göre ikizler burcu insanıyla birlikte olmalısın!  İkizler burcu kötü bir nam yapsa da aslında senin için ideal partner İkizler burcu olacaktır. Onlar için ilişkiden önce mantık gelir. Sen de öyle aşırı duygusal, romantik durumlardan pek hoşlanmıyorsun. Sen düzenli bir hayatı seviyorsun. Yenilikler, süprizler, ani kararlar sana göre değil. Bu durumda sürekli bir sonraki günün planını yapan İkizler burcu senin ruh eşin olmasa da senin hayatına istediğin tadı katacaktır.

Yengeç!

Beğendiğin yabancı dizilere göre yengeç burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Sen kısa süreli ilişkilerden, flörtlerden fazlasıyla sıkılmışsın. Artık dolu dizgin, uzun bir aşk yaşamak istiyorsun. Bu durumda senin için ideal sevgili  uzun ilişkilerin insanı, Yengeç burcu olacaktır. Yengeç burcu aşık olduğunda gözü başka hiçbir şey görmez. Tek sorun kırılmaktan son derece korkan Yengeç burçları duygularını kolay kolay açamadığından 'platonik aşkların kahramanı' olarak da bilinir. Bu durumda iş biraz başa düşüyor anlayacağın. 😅

Aslan!

Beğendiğin yabancı dizilere göre aslan burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Senin için bir insanda bulunması gereken en önemli özellik kesinlikle özgüven. Lükse ve gösterişe meraklısın. Elaleme göstere göstere yaşayacağın bir ilişki arıyorsun. İş, okul derken oldukça sıkılmışsın. Sonuna kadar, yarın yokmuşçasına eğlenmek istiyorsun. Bunu da tam olarak bir Aslan burcuyla yaşayabilirsin.

Başak!

Beğendiğin yabancı dizilere göre başak burcu insanıyla birlikte olmalısın! Sen evlilik, düzenli bir yaşam ya da büyük bir aşk aramıyorsun. Sana eşlik edecek, birlikte bir şeyler paylaşabileceğin birini arıyorsun. Karşındaki kişiyle sevgiliden çok arkadaş olmak istiyorsun. Her derdinde yanında olacağın, senin her sıkıntında yanına koşabilecek aynı zamanda eğlenceyi de sonuna kadar paylaşabileceğin biri senin için ideal sevgili olacaktır. Etrafında hiç Başak burcu var mı?

Terazi!

Beğendiğin yabancı dizilere göre terazi burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Senin için karşındaki insanda olması gereken en önemli özellik zeka. Duygusallıktan önce mantıklı insanlar arıyorsun. Terazi her ikisini de son derece dengeli yaşar. Aslında Terazi için çoğunlukla aşık olma durumu, aşık olduğu kişiden önce gelebiliyor. Bu yüzden aşkları fazlasıyla tutkulu olabiliyor. Bu da tam olarak senin aradığın şey değil mi?

Akrep!

Beğendiğin yabancı dizilere göre akrep burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Sen bir ilişkiyi öyle göstere göstere yaşamayı sevmiyorsun. Yalnızca ikiniz arasında kalmasını, size özel olmasını istiyorsun. Fakat bu çağda senin bu isteğini yalnızca gizemli bir Akrep burcu anlayacaktır. Sen kendinden güçlü biriyle yapamazsın. Her alanda yumruğunu masaya vurmayı istiyorsun. Bunu da ancak bir Akrep burcu kabul edecektir. Umarız hayallerindeki Akrep'le çoktan karşılaşmışsındır ya da en kısa zamanda karşılaşacaksındır.

Yay!

Beğendiğin yabancı dizilere göre yay burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Sen sakin, dingin bir hayat arıyorsun. Bir insanda en önem verdiğin şey kültür. Senin ilişki yaşayacağın insan sana her zaman yeni bir şey öğretmeli, sana yeni bakış açıları kazandırmalı ve ufkunu genişletmeli. Aşırılıklara, dengesizliklere tahammülün yok. Senin aradığın şey tam olarak bir Yay burcu ölçülülüğü. Umarız 2019 senin yılın olur.

Oğlak!

Beğendiğin yabancı dizilere göre oğlak burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Sen ciddiyetsizlikten, çocuksu tavırlardan, olgunluktan uzak hareketlerden kesinlikle hoşlanmıyorsun. Her şeyi düzenli, enine boyuna düşünerek, bir mantık çerçevesinde yaşamayı seviyorsun. Duygularını çok iyi kontrol edebiliyor, aşırılıklarda hoşlanmıyorsun. E bu durumda da senin için ideal partner tabii ki bir Oğlak olacaktır.

Kova!

Beğendiğin yabancı dizilere göre kova burcu insanıyla birlikte olmalısın!  Senin için ideal sevgili kesinlikle Kova. Sen sıradan, düz hayatından sıkılmışsın, yenilikler istiyorsun. Ayrıca bu yenilikler hiç bitmesin, her zaman seni şaşırtacak bir şeyler bulsun istiyorsun. Bir Kova'yla da monotonluk kelimesi yan yana gelemez bildiğin üzere. Öyle duygularını pek belli etmez ama hissettirdiğinde de tam hissettirir bunu. Bilmen gereken en önemli nokta, özgürlüğü onun için her şeyden önce gelir. Sen onu rahat bırak, gerisine karışma.

Balık!

Beğendiğin yabancı dizilere göre balık burcu insanıyla birlikte olmalısın! Sen sevdiğin insanı koruyup kollamayı, her anında yanında olmayı istiyorsun. Her anını, mutluluğunu ya da üzüntüsünü ilk olarak seninle paylaşsın, senin yanında kendini tamamen rahat hissetsin istiyorsun. Son derece romantiksin. Güven senin için her şeyden önce gelir. Aldatmak aklının ucundan bile geçmez. Bu da demek oluyorki bir yerlede bir balık burcunun sana ihtiyacı var...

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
izayoi-sakamaki

Çok dizi izlemem. Ama dizi alışkanlığı kazanmaya çalışıyorum ve bunu bana kazandıran dizi Himym şuan 8.sezondayım ve bittiğinde böyle dizileri izlemeyi düşünüyorum. Çok fazla dizi izlediğimde tekrar çözeceğim

leyanini

basak. birlikteyim zaten

max-

koç mu?Belki..

rain-forest

sherlock ve person of interest aynı yerde olmamalıydı resmen ikileme düştüm :c

yusuf-islam-ozturk

bence sherlock

tc-tugce-ergun

insafsız editör aynı kategoriye muhteşem diziler aynı anda konulur mu broen-himym-altered carbon, sherlock-tbbt, orohan black-the mentalist gibi

Görüş Bildir