Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Beğendiğin Renklere Göre Seni Seksi Kılan En Temel Özelliğini Söylüyoruz!

3.3bPAYLAŞIM

Seni, insanların gözünde karşı konulmaz hale getiren ne bilmek ister misin?

Cevabın "Evet" ise testi çöz ve sonucu öğren!

1. İlk olarak, bu pastel tonlardan en beğendiğini seç bakalım!

2. Peki, bu tabloda sana en güzel gelen renk hangisi?

3. Bu enerjik renklerden sana en fazla mutluluk vereni seç!

4. Şimdi de suluboyada en sevdiğin rengi söyle bize!

5. Bu resimde ise en cezbedici bulduğun rengi seçmeni istiyoruz senden!

6. Bu tabloda en hoşuna giden renk tonu hangisi peki?

7. Boş bir kağıdın üzerine iç dünyanı çizmeni isteseler, ellerin bu renklerden ilk olarak hangisine uzanır?

8. Konsantre ol ve bu tabloda ruhuna en çok dokunan rengi seç!

9. Bu sanat eserinde en hoşuna giden renk tonu hangisi peki?

10. Son olarak, bu tabloya hayat veren üç renkten kendine en yakın bulduğunu seç ve sonucu gör!

Senin en seksi tarafın zekan!

Sen bir insanın sahip olabileceği en seksi şeye sahipsin: Zeka! Hayata olan bakış açın ve farklı duruşun sayesinde, senle iki kelam edip de etkin altına girmemek mümkün dahi değil. Eğlenilmesi gereken yerde senden komiği, ciddiyet anlarında ise senden mantıklısı yok. Ara ara insanlara tepeden baktığın için eleştirilsen de, bu senin elinde değil biliyoruz. Ne de olsa bu senin alamet-i farikan!

Senin en seksi tarafın gözlerin!

Söze nereden başlasak bilemiyoruz, zira konu gözlerin olunca kelimeler nedendir bilinmez kifayetsiz kalıyor. Çünkü sen gözlerinle sadece bakmıyor, aynı zamanda anlatıyorsun da. Bakışlarındaki derinliğe kapılmamak mümkün bile değil. Öylesine dolu dolular ki, arkasında yatan hikayeyi insan ister istemez merak ediyor. Bu merak da sana ve hayatına dahil olma hissini saniyesinde perçinliyor. Biz daha ne diyelim ki sana, Teoman anlatmış derdimizi zaten tek bir şarkıyla: "Bana öyle bakma!"

Senin en seksi tarafın gülüşün!

Sen görüp görebileceğimiz en enerjisi yüksek insanlardan birisin. Etrafında olup da, o enerjinin girdabına katılmamak mümkün dahi değil. Ah bir de bütün buna o eşsiz ve içten gülüşün eklenmiyor mu? Tadından yenmiyor! Sen gülünce sanki bahar geliyor bir yerlere, sen gülünce sanki çiçekler açıyor bozkırların en orta yerinde, sen gülünce sanki dünyada iyilik kazanmaya başlıyor.  İşte bu nedenle sen gül, hatta hep gül olur mu?

Senin en seksi tarafın ruhun!

Sen içinin güzelliği dışına da yansımış birisin. Öyle kıskançlıkmış, fesatlıkmış nedir bilmezsin. Senin gibilerin bu kötü dünyada neslinin çoktan tükendiğini sanıyorduk, ama yanılmışız. Sana ve ruhunun güzelliğine bakan gözler kamaşıyor, kalpler ise titriyor. Tabii bu iyi niyetin sende ara ara derin çiziklere, kırılmalara da neden olabiliyor. Dikkat et! Neslinin devamı için sana da, o incinmeye müsait güzel ruhuna da çok ama çok ihtiyacımız var!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
meryem-kilicaslan

zeka öhm öhm götüm kalkmak benim

mira-yildirim1

GÜLÜŞÜM

dilan-begum-yirtici

Senin en seksi tarafın ruhun! Sen içinin güzelliği dışına da yansımış birisin. Öyle kıskançlıkmış, fesatlıkmış nedir bilmezsin. Senin gibilerin bu kötü dünyada neslinin çoktan tükendiğini sanıyorduk, ama yanılmışız. Sana ve ruhunun güzelliğine bakan gözler kamaşıyor, kalpler ise titriyor. Tabii bu iyi niyetin sende ara ara derin çiziklere, kırılmalara da neden olabiliyor. Dikkat et! Neslinin devamı için sana da, o incinmeye müsait güzel ruhuna da çok ama çok ihtiyacımız var!

zeynep-tuna5

Bana GÖZ çıktı vay acaba cidden öylemi her böyle testte bana göz çıkıo garip

deniz-bulut8

ruh

Görüş Bildir