Görüş Bildir

etiket Beğendiğin Dizilere Göre IQ Puanını Söylüyoruz!

Anasayfa > Test > Iq-Genel Kültür Testleri

Dizilerden oluşan 15 soruluk bir test hazırladık. Bazı sorulara cevap verirken çok zorlanacaksınız. İlk 10 soruda 4, sonraki 5 soruda 2 diziyi veriyoruz ve en beğendiğin diziyi söylemeni istiyoruz. Testin sonunda ise IQ puanınızı göreceksiniz. Hadi bakalım.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Sırada ikili karşılaştırmalar var.

11.

12.

13.

14.

15.

Dahi: 135 - 150 arası !

Dahi: 135 - 150 arası !

Verdiğin cevaplara sen kesinlikle bir dahisin! Önümüzü ilikleyelim de öyle konuşmaya başlayalım :) Kaliteli dizi anlayışın zekan hakkında yeterince ipucu veriyor. Sıradan insanların beğenileri aranda uçurum var. Senin için zeka pırıltısı taşıyan her şey kıymetli. Detaylara hakimiyetin, konuya genel bakışın seçimlerini farklı kılıyor.  Bu kafayla kimse önünde duramaz. Ve her şeyden önemlisi, bu, Allah vergisi. Kafanız çok güzel kısaca, güle güle kullanın :)

Üstün Zeka: 115 - 134 arası!

Üstün Zeka: 115 - 134 arası!

Verdiğin cevaplara göre sen kesinlikle üstün zekalı bir insansın. Zekanız gayet yerinde ve ortalamanın da bir hayli üstünde olduğunuzu söylemek gerek. Analitik bir zekaya sahipsiniz. Kaliteli diziyi seviyorsun. Televizyonda sinemada ya da bir mizah dergisinde her zaman kaliteyi arıyorsun ve buluyorsun da.  Bu zekayla hayatın her alanında başarılı olabilirsin. Biraz özgüvenle dünyaları değiştirirsin. Bravo!

Parlak Zeka: 90 - 114 arası!

Parlak Zeka: 90 - 114 arası!

Verdiğin cevaplara göre parlak zekalı bir insansın. Ortalamanın üstündesin. Ortalamanın üstünde derken azımsama hemen. Bu oran dünya standartlarının çok üstünde.

Ortalamanın Altı!

Ortalamanın Altı!

Verdiğin cevaplara göre dizi seçimlerinde pek iyi değilsin. Belki de  bugün iyi gününde değilsin bilemeyiz.. Ya da üçüncü bi ihtimal ortalamanın altında bir zekaya sahipsin.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2377
1976
794
551
390
170
123
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Pasif Kullanıcı

Editörle aynı dizileri seviyosanız üstün zekalısınız. Farklı beğenileriniz varsa gerizekalısınız. Ben bile bu kadar dar görüşlü, önyargılı, kategorize edici ... Devamını Gör

Textn

Beş Kardeş dizisi için yanlış resim koyan birinin millete IQ testi yaptırması baya doğru.

Ördekkaç

Bakın diyorum, yakında "Tuvalette sıçma pozisyonuna göre iq puanını söylüyoruz." testi de gelecek.