Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Beden Eğitimi Dersinde Bir Türlü Takla Atmayı Beceremeyen Kızların 14 Özelliği

5bPAYLAŞIM

Diz yapmış efoşman altlarıyla beden eğitimi dersleri onlar için adeta ızdırap. İşte takla atmayı bir türlü beceremeyen kızların 14 özelliği.

1. Her ne kadar takla atamasalar da derslerinde gayet başarılı olmuş kızlardır. Derslerinin hepsi 5 sadece beden eğitimi 3'tür.

2. Bir kısmının takla atamamasının sebebi hafif kilolu olmalarıdır.

3. Ancak kilo problemi yaşamayıp takla atmayı beceremeyenlerin sayısı hafif kilolu olanlara göre daha çoktur.

4. Asla okulun en güzel ve popüler kızlarından değildir. Çünkü okulun en güzel kızları karizmayı çizdirmemek adına o taklayı bir şekilde atmayı becerir.

5. Ancak bu kızlar okul boyunca pek ilgi çekmeyen ama yıllar sonra görüldüğünde prensese dönüşmüş kızlar kategorisine girerler.

6. Atamadığı taklalar dolayısıyla arkadaşlarının attığı kahkahalar onları onları hırslandırır. Bu onları asla pes etmeyen bir yapıya büründürmüştür.

7. Fakat takla atmaya çalışırken girdikleri garip şekilleri pek umursamamayı zamanla öğrenmişlerdir.

8. Bu özellik onların ileriki yaşantısına da etkilemiştir. Umursamaz oldukları için diledikleri gibi takılırlar ve ortamların en kafa, en aranan kızları olmayı başarabilmişlerdir.

9. Rahat olmaları demek her şeyi tamamen salmış olmaları demek değildir. Sabaha kadar süren bir partinin ardından erkenden kalkıp sade bir makyaj ve sade bir kıyafetle aklınızı başınızdan alacak bir afete dönüşebilmesini iyi bilirler.

10. Yalnız umursamaz olmakla asla pes etmemek özelliklerini bir arada yürütmeyi iyi bilirler. İki özellik arasındaki ince çizgiden asla şaşmazlar ve dolayısıyla da kariyer basamaklarını da birer birer değil üçer beşer çıkmış kızlardır. Çoğu iyi bir iş ve iyi bir mevki sahibi olmuştur.

11. Bu başarılı olma serüvenleri onları özgüveni yüksek insanlar haline getirmiştir ve artık başaramayacakları iş yok gibi bir şeydir.

12. İnsanları asla ama asla beceremedikleri şeyler için küçümsemezler. Sancılı geçen beden eğitimi dersleri onlara bu tarz bir özellik kazandırmıştır.

13. Bana yufka yürekli birini göster deseniz size beden eğitimi dersinde takla atmayı beceremeyen kızları gösteririm. Yufka yürekliliğin tamını takla atmayı beceremeyen kızlardır.

14. Ve son olarak merhamet duyguları aşırı gelişmiş olduğundan yardımseverliğin de kitabını yazmışlardır. Nerede bir yardıma muhtaç görseler anında yanlarında biterler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
larissa.

Atamıyorum işte hocalar zorluyor ya SONRA BÜTÜN SINIFA REZİL OLUYOM! :(

cihan-oguz-demirci

beceremedim demiyor da destan yazıyor...

frcglb

Saçma, karakterle ilgili özelliklerin tek bir beceriden üretilemez, bu kadarda kafa yorulmaz. Ama amaç dalga olduğu için no problem...

menderes-terzi

#4 numaradaki kızların hepsi aynı yumurtadan çıkmış civciv gibiler.. "Uu beybi, güzel bi hareketlenme oldu bende" :D ..

dr.green

özgüven deposu buyrun

Görüş Bildir