Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bazıları Karanlık Sever: Ünlülerin Yer Altı Dünyasıyla İlişkileri

 > -

Ünlüler, yaşadığı aşklarla, gittikleri mekanlarla, giydikleri kıyafetlerle hatta attıkları adımlarla her zaman gündem olmayı başarıyor. Bazıları ise yer altı dünyasının karanlık adamlarıyla yaşadığı aşklar ve iş ilişkileriyle gündeme geliyor. Yakın geçmişe şöyle bir göz atıp bu ilişkileri inceleyelim.

1. Sibel Can

Sibel Can da yer altı dünyasıyla iş ilişkisi kuran isimlerden. Fotoğraftaki günü, Sibel Can'ın gözyaşlarını hepiniz hatırlarsınız.

Sibel Can bir dönem eski Türkiye erkek güzeli Karahan Çantay ile ilişki yaşamıştı.

Can Kuzu isminde bir adam, bu ilişkiye dair elinde kasetler ve görüntüler olduğunu iddia ederek uzun süre Sibel Can'ı tehdit edip şantaj yoluyla para istedi. Bu şantajlara dayanamayan Sibel Can, aynı zamanda akrabası olan Karagümrük Çetesi lideri Vedat Ergin'den yardım istedi. Sibel Can'ın eşi Hakan Ural'ın, çete liderine pahalı bir saat hediye ettiği ortaya çıktı ve soruşturma başlatıldı. Saat hediye etmek o zamanlarda da popüler bir şeymiş belli ki : )

2. Esengül

"Taht kurmuşsun kalbime" şarkısıyla şöhret basamaklarını hızla çıkan Esengül, 70'lerde gazinoların aranan ismiydi. Aynı yıllarda engellenemeyen bir gazinocular savaşı vardı. Kurşunlar havada uçuşuyor, gazinocular sanatçıları kapabilmek için birbirlerini bile öldürebiliyordu. Esengül de ne yazık ki bu savaşın ortasında kalmış bir sanatçıydı.

İstek şarkı krizi..

31 Mart 1979 günü Semiramis Gazinosu'nda sahnedeyken, ünlü mafya babası Oflu İsmail, Esengül'den bir şarkı istemiş. Esengül şarkıyı söylememiş ve tam o sırada olaylar başlamış, silahlar konuşmuş. Gazino sahibi Akbulut Karaoğlu ve şef garson Hasan Yolaldı olay yerinde hayatını kaybetmiş.

Semiramis Gazinosu'ndaki silahlı olaydan yalnızca 19 gün sonra, Esengül, şüpheli bir trafik kazası geçirdi. İş adamı Mehmet Faruk Özfıratlı ile bindikleri aracın frenlerinin tutmaması sonucu geçirdikleri trafik kazasında ikisi de hayatını kaybetti.

3. Muazzez Abacı

Muazzez Abacı da tutkulu ve efsane bir aşk yaşayan bir kadın. Hasan Heybetli ile yaşadıkları aşk, ayrıca incelenmesi gerekecek kadar büyük ve onlarca maceraya sahip. İki defa evlenip boşanmışlar. Bir türlü birbirlerinden kopamamışlar.

Bu aşkın en efsane yanı, Hasan Heybetli'nin kendisini aldattığını öğrenen Muazzez Abacı'nın polisi arayıp sevgilisini ihbar etmesi ve onu yakalatması sanırım.

Fakat aşk engel tanımıyor. Sevgilisini yakalattıktan sonra, hapishanenin tam karşısından bir ev tutmuş ve aylarca ıslık yoluyla iletişim kurmuşlar.

4. Ahu Tuğba

Ahu Tuğba, magazinsel aşkları ile daima gündeme kalmayı başaran bir isim. Onun aşk sayfalarında da yeraltı dünyasının en tehlikeli isimlerinden birisi var: eski sevgilisi Enis Karaduman. Enis Karaduman Eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in yeğenini, kendisine olan borcu sebebiyle kaçırmasıyla ünlü. Polisler onu "ne yapacağı belli olmayan tehlikeli birisi" olarak tarif etmiş.

5. Tuğba Özay

Şu sıralar Survivor yarışmasıyla yeniden gündeme gelen Tuğba Özay da listemizde. Kadınların çoğunun yaşadığı, ayrılığı kabullenemeyen sevgili sorununu o da yaşamış. Sevgilisi Akın Büyükoğlu, Özay'dan ayrılmak istemeyince o da çareyi yeraltı dünyasında bulmuş ve Susurluk sanıklarından biri olan Yaşar Öz'e gitmiş.

Yaşar Öz ve Akın Büyükoğlu arasında çıkan silahlı çatışma sonrasında, azmettiricilik suçundan tutuklanan Tuğba Özay bir süre hapiste yatmıştır.

6. Ceylan

Ceylan da ağır abi sevenlerden. Üstelik tanıdık bir isim var bu kez karşımızda. Tuğba Özay olayında ismi geçen Yaşar Öz. O sırada hapiste olan Yaşar ÖZ büyük bir Ceylan hayranıymış ve bu haber bir şekilde Ceylan'a ulaşmış. Ceylan ve Yaşar Öz, birbirine mektup yazarak ilişkiye başlamışlar ve bu şekilde tam 2 yıl aşklarını yaşamışlar.

7. Nuriye Uğur Kılıç

Uğur Kılıç, ünlü kabadayı Dündar Kılıç'ın kızı. Babası yüzünden zaten bu karanlık dünyaya çok uzak olmayan Kılıç, bunun üstüne bir de Alaattin Çakıcı ile evlenmiş.

Tatile gittiğini sanarken aslında ölüme gidiyordu.

Alaattin Çakıcı'dan boşanan Kılıç hayatına devam ediyordu. Alaattin Çakıcı, oğlunun doğum gününde, onları Bursa'ya tatile davet etti. Kılıç, Bursa'daki otel lobisinde Çakıcı'nın şoförü tarafından öldürüldü.

8. Aslı Ural

Selçuk Ural ve Canan Yaka'nın kızı olan Aslı Ural da, babası gibi mafyayla ilişkisi olan ünlülerden. Aslı Ural ve Alaattin Çakıcı, Çakıcı'nın kaçak olduğu zamanlar Paris'te görüntülenmişti.
Hatta bu ilişkinin asıl sebebinin, Aslı Ural'ın, Çakıcı'nın öldürdüğü eşi Uğur Kılıç'a çok benzemesi olduğu magazin dünyasında uzun süre konuşuldu.

9. Gülben Ergen

1995 yılında Bursa'da çalıştığı zaman tanışmıştı Erol Evcil ile. Büyük bir aşk yaşadılar, evlilik planları yapıyorlardı. Ta ki Erol Evcil, tefeci Nesim Malki'nin ölümüyle suçlanana kadar. O andan itibaren, Gülben Ergen, ayrılmak istediğini ama korkudan ayrılamadığını söyleyerek olaylardan uzaklaşmaya çalıştı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
katilice

Vah vah. Keşke bir de ünlü olmayanların hikayesini bilseniz..

radjkal

şunların ünlü olduğu türkiyede neyse..

yasemin.ozkan.714

Bu karıların amını kurşunla dolduracaksın. Sen her boku ye git para için herifin koruması için herife yaltaklan ya da git adamın hislerine karşılık ver sonra ayrılamıyom sonra korkuyom devlet korusun siktir git ne halin varsa gör kendi yediğin boku kendin temizle bir zamanların pornocu olan gülbeni ergeni şimdilerde hacı olmuş ben müslümanım diyor. Sibel Can bir ton herifle evlenip her birinden çocuk yapmış güya çocuklarını seven anne olmuş buraya Hülya Avşarı Seda Sayanı neden eklemediniz onlar çok mu düzgün ilişkiler yaşadılar sanki.

yasemin.ozkan.714

Yaşadıkları olayların suçlusu yalnız bu söylenen adı geçen adamlar değil aynı zamanda kadınlar da suçlu adamın ne bok olduğu belli pisliğin suçlunun teki yemediği halt kalmamış cinayet uyuşturucu kaçakçılık darp her bi bok var git adamla birlikte ol iyi olmuş keşke geberselermiş zaten bunların başına bir şey geldi mi ünlüler diye gereği neyse yapılır diğer türlü sesi çıkmayan sesini duyuramayan ama istismar edilen cinsel saldırıya maruz kalan tehdit altında yaşayan kadınlar için hiçbir şey yapılmaz. adaletini gondikleyem türkiye

sefabalabann

ulan Erol Evcil benim öz dayım fasfasdfsadsa. Gülben Ergen ile yaşadıkları aşkı hatırlamıyorum ama annem arada anlatırdı....

tc-ahmet-ozan-sen

Erkekler eksik kalmış... Mesela Sinan Engin, Sergen, Tümer(Çakıcıyla ilişkileri vardı 2000'lerin başında), Stelyo ile Mali Erbil, Oktay Kaynarca, Küçük Onur, Tarık Daşgün, Şafak Sezer, Gökhan Özen (Sedat Peker'in yeğenleridir ki Gökhan onun için beste bile yapmıştır), İbrahim Tatlıses (yeraltının önde gidenidir, yeğenlerinden geçilmez), daha eskiden Yılmaz Güney(Dündar Kılıçla dosttu), Ahmet Kaya (Kürt İdris'in ruhsatsız silahını üstlenerek tutuklanmıştı)... Tabi yanlış olmasın, bunlarınkiler aşk maşk değil, iş ilişkisi.

Görüş Bildir