Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bazen Gülüp Geçmenin Verilebilecek En Güzel Cevap Olduğunun Kanıtı Jacqueline Adan

472PAYLAŞIM

Jacqueline Adan, Instagram'da 60,000'den fazla takipçisi olan bir blogger. İki hafta önce güçlü bir hikayesi olan bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğraf 30,000'in üzerinde beğeni aldı. Gelin bu hikayeye birlikte göz atalım.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/ryanschocket2/t...

Bahsi geçen fotoğraf bu 👇

When we were on vacation in Mexico a few weeks ago, it was the first time I had worn a bathing suit in a long time, and it had been even longer since I wore a bathing suit without a cover up. I was nervous to take my cover up off and to walk into the pool or walk on the beach. I still felt like that same 500 pound girl...then it happened. A couple sitting by the pool started laughing and pointing at me and making fun of me as soon as I took my cover up off. So what did I do? I took a deep breath, smiled and walked into the pool. That was a huge moment for me. I had changed. I was not the same girl anymore. Yes I still have a lot of loose skin, I may still feel insecure at times, and yes I may still get made fun of. To be honest, yes it bothered me. But I was not going to let people like that affect me anymore! I am not going to let what other people think of me stop me from living my life. They do not know me. They do not know how I have worked my ass off to lose 350 pounds. They do not know how I am recovering from major surgeries. They have no right to sit and point and laugh at me. That's why I smiled. It does not matter what others say or if they try to doubt you or try to bring you down. What matters is how you react to it. How you feel about yourself. Loving yourself just the way you are is hard. Others might not like that. That's ok. I hope you love yourself. Love your body. I hope you keep doing you and just keep smiling! . . . . . #jacquelineadan #jacquelinesjourney #effyourbeautystandards #selfloveclub #selflove #lovemybody #lovemyshape #loveyourself #teamself #extremeweightloss #weightloss #weightlossjourney #weightlosstransformation #weightlossmotivation #beforeandafter #beforeandafterweightloss #wlstories #onaquest #bodybuildingcom #bodypositive #bodyconfidence #bodyposi #transformationfitnation #motivationmonday #mondaymotivation #fitfam #fitspo #bodytransformation #igtransformations #transformationjourney

Jacqueline⬇️300lbDiet&Exercise (@jacquelineadan44)'in paylaştığı bir gönderi ()

Önceden 231 kg olup, şimdiyse 72 kg olan Jacqueline, olayın tatil için gittiği Meksika'da gerçekleştiğini söylüyor.

Uzun zamandır ilk kez mayo giyiyordum, vücudumu gizlemeden mayo giymemin üzerinden ise çok daha fazla zaman geçmişti.

Mayoyla havuza ya da sahile gitme konusunda çok gergin hissediyormuş.

Kendimi hala o 231 kiloluk kız gibi hissediyordum.

"Ve beklediğim oldu." diyor Jacqueline. Çünkü üstündekileri çıkarıp sadece mayoyla kalır kalmaz havuzun kenarında oturan bir çift gülmeye ve kendisini işaret edip eğlenmeye başlamışlar. 😠

Jacqueline'in bu duruma tepkisi ise çok güzel:

Derin bir nefes aldım, gülümsedim ve havuza girdim. Bu benim için çok önemli bir andı. Değişmiştim. Artık aynı kız değildim. Evet, hala gevşek bir cildim var, hala zaman zaman güvensiz hissediyor olabilirim ve evet, hala dalga geçiliyor olabilirim. Evet, bu benim canımı sıkıyor. Ama... Başkalarının düşüncelerinin beni hayatımı yaşamaktan alıkoymasına izin vermeyeceğim.

Jacqueline gönderisini şu mesajla bitiriyor:

Başkalarının ne söylediği veya seni yıkmaya, kendinden şüphe ettirmeye çalışmaları önemli değil. Önemli olan senin bunlara nasıl tepki verdiğin. Kendin hakkında nasıl hissettiğin. Kendini olduğun gibi sevmek zor. Başkaları bunu sevmeyebilir. Sorun yok. Umarım kendini seversin. Vücudunu seversin. Umarım kendin olmaya ve gülümsemeye devam edersin!

Biz de kendisini güçlü duruşu için alkışlıyoruz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
merdan-rozyyew

Şimdilerde 158 KG demişsiniz ama o son fotoğrafda maksimum 80-90 kilo gösteriyor

stoprightthere

büyük ihtimalle, pound sistemini kilogramla karıştırmışlar. Benim bir arkadaşımın arkadaşı kendisi, 500 pound'u gördükten sonra karar vermiş kilo vermeye daha sonrasında 350 pound vererek şu anda 150 pound. Yani 70 kilogram civarı oluyor.

pelin.ercn

''Ama... Başkalarının düşüncelerinin beni hayatımı yaşamaktan alıkoymasına izin vermeyeceğim.'' Çok güzel bi cümle değil mi lan. Herkes böyle olamıyo işte.

yori

kadinin koluna takdigi ne

firebreather

anladığım kadarıyla operasyonlardan sonra sarkmasın diye takılan bir çeşit sargı, korse olarak kullanılıyor

yori

ha thk

Görüş Bildir