Balkan Şampiyonasına Gittiklerinde Komşu Yunanistan'dan Gördükleri Sevgi Selini Anlatan Elif'le Tanışın!

-

Komşu Yunanistan'da çıkan yangın sonrasında pek çok şey konuşuldu. Kimileri komşuya destek mesajları attı, kimileri ise bu durumdan hiç etkilenmedi. Sosyal medya üzerinde çığ gibi büyüyen bu durum sırasında Twitter kullanıcısı Elif, komşu Yunanistan vatandaşları ile olan bir anısını kullanıcılarıyla paylaştı.

Sporcu olan Elif Çongur, milli takımla beraber katıldıkları Balkan Şampiyonası sırasında yaşadığı anılarını takipçileriyle paylaşmak istedi.

Her organizasyonda olduğu gibi bayrak taşımak için kuralar çekilecekken Yunan sporculardan bir anda güzel bir hamle gelmiş.

Komşu ülkelerin dostluk göstergesi de takdire şayan olmuş tabii. 😍

Sporcu olarak ülkesiyle de komşusuyla da gurur duymuş Elif. Harika vallahi!👏👏

Bazı kullanıcılar Elif'de destek verdi...

Bazıları benzer durum yaşadığını paylaştı...

Bazısı ise Elif'e kızdı...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aysunnn

Zaten halktan kimse kimseye bişey demiyorki insan olduğumuz için biribirimiza saygı gözteriyoruz.Savaş zamanı olan şeyler her ülkede olan şeyler birçok insanın başına geldi.Devlet haysizyetsizlerinde sıkıntı var.

starlight

bir dönem yunanistan, türkiye'nin ege ve akdeniz turizminin imajını kırıp, kendi ülkesine yönlendirmek adına, pkk'ya kimi destekler karşılığında, akdeniz'de orman yangınlarından, terör saldırılarına kadar işler yaptırmıştı. yani ülkeler ve halklar arasında iyi örnekler de çok kötüler de. velhasıl, ben bir türk milliyetçisi olarak, bireyi her zaman tanımayı seçerim ama milletlere olan yargılarım da vardır lakin bu bireylere karşı ön yargı teşkil etmez şahsımda.

ugur-deniz-kutlu

Midilli Adası'na gittiğimde sokak arasında Yunan yaşlı bir adam aramızda Türkçe konuştuğumuzu duyunca bize Türkçe seslendi "Türk müsünüz ?" Türk olduğumuzu söyleyince adam tekrar sordu: "Neresinden ?" cevap verdik: "İzmir". Adam gözleri yaşararak gelip bize sarıldı. Mübadele esnasında İzmir'den Midilli Adası'na gitmişler. Daha çocukmuş o zamanlar. Bize 2 Uzo bardağı bir şişe de Uzo hediye etti.

gzm-ynklr

Ne güzel

culog

Halklarda sıkıntı yok yöneticiler de sıkıntı.

gzm-ynklr

çok doğru

Başlıklar

Sosyal MedyaTwitterYunanistan
Görüş Bildir