Az Değil Tam Ünlü Olmak İsteyenlerin Uyması Gereken 10 Altın Kural

 > 
264PAYLAŞIM

Az ünlüler, tam ünlü olmak isteyenler, sizlere sesleniyoruz. Tam ünlülüğün şartları bunlar, dikkat edin.

1. Yazın sahile gitmek yerine tekneyle açılmalısınız.

Sahil neymiş ne kadar banal. Siz daha elit takılmalısınız halktan iyice kopuk olmalısınız. Paparazziler de uzaktan sizi çekerse tamamdır.

2. Oyuncuysanız bir dizinin başrolü olmalısınız.

Yan roller sizi kesmez, kesemez. Yaz dizisi bile olsa başrol şart.

3. Flörtünüzle paparazzilere yakalandığınız zaman kaçışın, unutmayın soru sorarlarsa "sadece arkadaşız" diyeceksiniz.

Zaten paparazzi sizi kovalıyorsa var hafiften bişeyler, iyi yoldasınız. Bu arada hıhı arkadaşsınız evet, ayynen kardeşim ayyynen.

4. Paparazzi demişken paparazzilere dalaşmayı ihmal etmeyin.

Dayılanın, diklenin, şanınız yürüsün.

5. Nusret'le çekilen fotoğraf olmazsa olmaz.

Ünlü et restoranı Nusret'in sahibiyle birlikte fotoğrafınız yoksa siz tam ünlü değilsiniz, kusura bakmayın.

6. Ülkenin en reytingli talk showlarına ana konuk olarak çıkın.

Artık bir şekilde menejerinizle birlikte başarmalısınız bunu. Bir de zaten program yaparsa Okan Bayülgen var, onun dışında Beyaz var. Bunlara ana konuk olarak katılan birisi olursanız siz artık tam ünlüsünüz.

7. Twitter'da takipçilerinizle muhattap olmayın.

Attıkları mention'lara cevap vermeyin, takip ettiklerinize bile yazmayın sadece tweet atın. Tam ünlü dediğin menşına cevap mı verir. Hatta en güzeli hesabınızı kontrol etmesi için birini işe alın.

8. Herhangi bir yarışmanın jürisi olmalısınız.

Zaten onlarca yarışma çıkar oldu size de sıra gelebilir. Acun'la konuşun bu konuyu.

9. Aman ha Survivor'a katılmayın.

Adları survivor ünlüler diye geçiyor ama hiçbiri ünlü değil. Sakın katılıp da onlar gibi olmayın, daha da tam ünlü olamazsınız valla.

10. Çağrıldığınız her davete katılmayın.

Azıcık cool olun ne öyle her çağrıldığınız yere gidiyorsunuz. Hele ödül alacağınız bir tören varsa hiç gitmeyin. Yurtdışında olduğum için aranızda değilim tadında mesaj yollayın. Havanızdan, ününüzden geçilmez yeminle.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
james-larry-illuminati

HAYATINIZIN AYDINLATMA, ARAZİ AMAÇINA GİRMEK İÇİN TARİHİ İLE BAĞIMLILIĞINIZIN SİZİN UYGUN PLANLAMASINA DAYANARAK, BÜYÜK [KARDEŞLILIK] ILLUMINATI, İHTİMALİZE BAŞARINIZA SİZE BAŞVURUN. BİZİM YAŞAMINIZI BİR ANLAM TUTMAK VE UYGULAYINIZ NEDEN YAŞAYAN, NEDEN OLDUĞUNU İSTEME VE İSTEMEDİĞİNİZ NEDENLERİ. BÜYÜK ILLUMINATI HOOD'İN BURADAN [Zenginlik, EŞİTLİK VE GÜÇ] RUHU'NU HAYATINA GİRMEK İÇİN BURADA. İLETİŞİM \ AŞAĞIDAKİ BİLGİ ADI ADRESİNİ DOĞUM İŞİNE GİRİŞ TARİHİ GÖNDERİN. ORJİNAL NATIONALITY DEVASYONUNUN DEVLETİ TELEFON NO. Illuminatinationwide218@gmail.com VEYA CALL Watsap US [+2348135688260. AM "James Larry.

james-larry-illuminati

THE LIGHT OF YOUR LIFE,DEPENDS ON YOUR DESITION MAKING,TO ACHEIVE YOUR DESIRE GOAL,IS BASED ON YOUR PROPER PLANNING,THE GREAT [BROTHERHOOD]ILLUMINATI,IS HERE TO DIRECT YOU TO YOUR DESIRE SUCCESSOR.MAKE YOUR LIFE A MEANINGFULL,AND UNDERSTAND THE REASONS WHY YOU ARE LIVING,COME AND REGAIN YOUR HOPES.THE GREAT ILLUMINATI HOOD IS HERE TO INVITE THE SPIRIT OF [RICHES,FAME AND POWER] IN TO YOUR LIFE. CONTACT\SEND THE FOLLOWING INFORMATION NAME ADDRESS DATE OF BIRTH OCCUPATION AGE SEX. STATE OF ORIGIN NATIONALITY REASONS PHONE NO. TO Illuminatinationwide218@gmail.com OR CALL Watsap US [+2348135688260. AM "James Larry"

tc-serhat-tosunpinar

selam

Görüş Bildir