Asya'nın Herkesten Tek Tek İntikam Aldığı Sadakatsiz'in Heyecandan Nefesimizi Tuttuğumuz 6. Bölümünde Neler Yaşandı?

4.7bPAYLAŞIM

Ve haftalardır beklediğimiz o malum sahneyi sonunda gördük!

İlk bölüm fragmanında gördüğümüzden beri gerçekleşmesini iple çektiğimiz tek bir sahne vardı. VE O SAHNE BU BÖLÜMDE YAŞANDI!!!

Asya son bölümde etrafı iyice sarılınca kendini soğuk sulara atmıştı hatırlarsanız. Ama içindeki intikam ateşini söndürmeye yetmemiş olacak ki bu bölümde çatır çatır bütün intikamını alıyor! Arınma gecesi adeta.

Volkan'ı gel sana bir sürprizim var diyerek yemeğe götürüyor iş yerinden alıp. Yemek nerede dersiniz? Derin'in ailesinin evinde...

Neyse sofraya geçiliyor bir şekilde yine Asya Derin'i kıskançlıktan kudurtacak anekdotlar verdikten sonra Derin'in annesinin evliliklerine olan iltifatı Derin'i kıkır kıkır güldürüyor.

Asya'yı iyice tetikliyor bu olay tabii, kafasına koymuş herkese neştersiz ameliyat yapacak zaten ama...'BU SANA KOMİK Mİ GELDİ' diye yükselirken Volkan'ın Asya sakin demesi üzerine toparlıyor.

 'Pardon kendime hakim olamadım bu aralar biraz sinirlerim bozuk...' dedikten sonra 'iş yerinde mi sorun var' sorusu üzerine bombanın pimi çekiliyor.

"Yok, kocam beni aldatıyor o yüzden. İki senedir başka bir kadınla yatıyormuş daha doğrusu genç bir kızla. SİZİN KIZINIZLA." Asya Hanım neler yapıyorsunuz 😱

Asya dur diyoruz tamam diyoruz ama nafile son gaz devam ediyor: 'Siz de tam Volkan'a yatırım yapacaktınız ama nereden bilecektiniz evli ve çocuklu bir adamın kızınızla da yattığını'.

Asya bununla kalır mı? Tabii ki hayır. İntikam ateşi sarmış dört bir yanı alev alev yakıyor herkesi. Son bir bomba daha patlatıyor ve müjdeli haberi veriyor: Torun sahibi oluyorsunuz 🥰🥰🥰

Ortalığı alev alev yakıp herkesi kudurttuktan sonra ağzından o sihirli iki kelime dökülüyor haydi size 'Afiyet olsun'.

Çığlıklar yardım çığlıkları!!!!!

Asya önce çatır çatır Derin ve Volkan'dan intikam alıyor, sonra Mert'e kuruyor tezgahı. Bahar'a attığı tek bir mesajla Mert'in de ipliğini pazara çıkarıyor. Bahar gözyaşları içinde otel odasında Mert'le karşılaşınca olanlar oluyor.

"Yaşattığını yaşıyorsun Bahar!!!" seslerinin yükseldiğini duyar gibiyim...

İçerde yaşadığı şoku bir şekilde atlatıp kendini dışarı atan Volkan'ın ilk sorguladığı Asya'nın bunu ne zamandır bildiği oluyor. Böyle bir şova gerek yoktu gelip bana söyleseydin hıncını benden alsaydın derken Asya yapıştırıyor cevabı 'Sen benimle konuştun mu, dürüst oldun mu bana?'

Söyleyemezdim bütün bunları sana beni affetmezdin diyor Volkan. AMA BU KADIN SANA FIRSAT VERDİ...Aldatıyorsan söyle bak affederim dedi...Sen ne dedin Volkan Efendi 'ya sen yine kafanda kurmuşsun kızım' dedin...

Volkan bir de üstüne demesin mi 'ya seni çok seviyorum ama ona da aşığım'. Ya bu da söylenmez insanın suratına suratına ama! Asya, bittin sen donuna kadar alacağım senin dedikten sonra bombayı da patlatıyor. "Zaten şirketin de batmak üzere" deyince Volkan'ın bunu nereden bildiğini sorgulaması üzerine asıl çöküşü yaşanıyor.

Mert söyledi, aman yok Mert söylemez derken "Yattıktan sonra söyledi :))))" deyince Asya’nın son darbesiyle Volkan darmadağın oluyor.

Asya'yla Mert'in birlikte olduğunu öğrenen Volkan bunu yediremiyor 'erkeklik' gururuna tabii olaylı gecenin sonunda bile yana döne Mert'i arıyor.

Ertesi gün bulduğunda iş yerinin önüne pusuya yatan Volkan, Mert'i gördüğünde ise yumruklar konuşuyor. Mert, sen Asya olmadan bir hiçsin diye Volkan'ı paralarken Volkan'ın yumrukları konuşmaya devam ediyor. Bahar'ın gelmesiyle ayrılıyor ikili...

Anlaşmalı boşanma evraklarını gören Volkan tekme tokat evin kapısını yumruklarken Asya yine verip veriştiriyor. Oğlum Ali'yi benden alamayacaksın onu bu işe karıştırma diye ağlarken Asya 'eeeeeey Volkan bey metresiniz için oğlunuzun eğitim masraflarını harcarken n'apıyordunuz???' diye yapıştırıyor cevabı.

Volkan'ı 'evinden' kovuyor ve bölüm sonu...

Asya'nın herkesi tek tek bombaladığı bölümde bu heyecana ortak olan herkes şakaları yapıştırıyor tabii 👇

Asya'nın İçindeki Eyşan'ı En Haklı Şekilde Ortaya Çıkardığı Sadakatsiz'i Mizahıyla Harmanlayan 19 Goygoycu - onedio.com
Asya'nın İçindeki Eyşan'ı En Haklı Şekilde Ortaya Çıkardığı Sadakatsiz'i Mizahıyla Harmanlayan 19 Goygoycu - onedio.com

Bakalım önümüzdeki bölümde neler olacak, aşırı merakla bekliyoruz!!!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kurtoski_

ilk sahnede kot thsrt asya yürrken arkada etek bluz nasıl olcak derin :-D

zerrin-ekebil

Fotoroman gibi hazırlamışsınız. Şimdilerde bilinmez eskiden gazeteler bu şekilde dizi gibi yayınlardı

despresso

İzlemiycez işte.. Boşuna gözümüze sokmaya çalışmayın. O herşeyi saklayıp milleti uyutmaya çalışan yandaş kanallar benim ratingimle para filan kazanamayacaklar! Türk TV'lerini izlemiyoruz!!!

sgshilal

İzlerken müthiş keyif aldım :)

eliz-sam

hayatımda ilk defa bir diziyi izlerken bu kadar zevk aldım ya

Görüş Bildir