Asya'nın Baş Belası Selçuk'la Tansiyonların Yükseldiği Sadakatsiz'in 14. Bölümünde Neler Yaşandı?

279PAYLAŞIM

Ah be Asya'm yine neler yaşadın...

Geçen haftayı Volkan'ın bu şehri terk et, defol, kaybol tehditleriyle kapatmıştık.

Kaçıranlar için 👇

Kayıplar, Yalanlar, İtiraflar...Kaosun Yine Kol Gezdiği Sadakatsiz'in 13. Bölümünde Neler Yaşandı? - onedio.com
Kayıplar, Yalanlar, İtiraflar...Kaosun Yine Kol Gezdiği Sadakatsiz'in 13. Bölümünde Neler Yaşandı? - onedio.com

Mert Volkan tarafından ihanete uğradığını anlayınca çıldırır ama elden bir şey gelmez. Volkan’ın intikamı kötü olur.

Turgay’ı hain sandık geçen bölüm ama tam da öyle değilmiş o iş. Haluk Bey Turgay’a iş birliği teklif eder, Asya’yı sevdiğinin farkındayım gel bak birlik olalım ben Volkan’ı kurtarayım sen Asya’yı kazan. 

Evliliklerinin bitmiş olması bir şey anlam ifade etmez, sevgi ilişkilerde şekil değiştirir tanışıklıkları var çocukları var diye ikna eder Haluk’u. 

Oğlunla ilişkini düzeltebilmen için karınla olan ilişkinin de huzurlu olması lazım diye ufaktan akıl verir Volkan’a Haluk. Ali’nin velayetini almak istersen sana yardım ederim der.

Bizimkiler Asya'yı da alır minik bir vakıf toplantısı düzenlerler yine. Nevin Hanım, Asya’yı vakfın bir üyesi olarak görmek isteriz diyince Derin ve Gönül dadaşların yüzü bir düşer görmeniz lazım.

twitter.com

Gönülsavar Cavidan ve Nevin Hanım Asya’yı vakfın bir üyesi olarak görmek isteriz deyince Derin ve Gönül dadaşların yüzü bir düşer görmeniz lazım.

twitter.com

Asya’nın üye olabilmesi için Gönül oylama konusunda ısrarcı olur ve biricik kızı Derin de onaylar. Gönül yine şok. Bu arada Ali'yi akşam yemeğine davet edince Volkan, Ali hemen annesini arar akşam oraya gidiyorum diye. Asya, Derin ve Gönül'ün yanında Volkan'ı arayıp bu durumu onaylar. Derin hiçbir haberi olmasa da bir hışımla 'ayyy akşam ailecek yemek yiyeceğiz hazırlık yapmam lazım' diyerek kalkar.

Öte yandan Ali’nin hırsızlık huyu başına büyük problemler açmaya devam eder. Demir bir yandan diğer çocuklar bir yandan okuldaki hırsızı bulmaya yönelik çalışmalarına devam eder.

Mert yana döne Bahar’ı ararken bizim kız aslında evindedir. Akşam 7’de evde ol diye mesaj atar, Mert havalara uçar ama Bahar’ın bambaşka planları vardır. Mert’i tam anlamıyla kapının önüne koyar, öylece eşyalarını dışarı fırlatarak komşuların ‘cık cık’ları eşliğinde.

Mert'i kapının önüne koyan Bahar, Asya'yla dertleşirken bulur kendini. Biraz da Asya ve Volkan ikilisinin bu savaşının sonu olmayacağından dert yanar Asya'ya.

twitter.com

Ama Volkan'a her ne kadar içinden teşekkür etse de Mert'ten onu kurtardığı için, bunu intikam amaçlı yapmış olmasını da yediremez kendine. Çünkü bundan yıllar önce de Mert aynı Mert'ti, yine Bahar'ı aldatıyordu ama Volkan'ın umurunda olmamıştı??

Bu arada Selçuk Volkan’ın başına tam olarak bela olur. Parasının tamamını isteyen Selçuk Volkan’ın kapısına kadar gelir. Bizimki atar topar şirketi arayarak 100 bin lira ister, Selçuk’u başından savmasının başka yolu yok çünkü.

Bu arada Haluk Bey'in de haberi olur Volkan'ın para çektiğinde, yine ufak sinir krizleri...

Selçuk da parasını alacağından emin bir şekilde Nil’i yüzük almaya götürür. Nil'in planı hiç istediği gibi işlemiyor tabii Selçuk kendini çok kaptırmış...

Haluk bir yandan Volkan’ın Asya’yla sık sık görüşmesi seni rahatsız ediyor mu diye Derin’i sıkıştırırken, ne hissettiğini sorgular. 

Volkan Ali için görüşüyor onunla ama her şeyini haber veriyor o yüzden içim rahat derken saf saf, Haluk her şeyin farkında olduğunu hissettirmez biricik kızına. Mutsuz olduğun an yanımıza çık gel diye desteğini de saklamaz.

Bir yandan Selçuk’un tomar tomar paraları, evlenme teklifleri derken Nil iyice köşeye sıkışır, bütün bu olanları Asya’ya anlatırken de Selçuk’a yakalanır. Bu sefer Selçuk herkesi ateşe verecek, eminiz.

twitter.com

Selçuk öyle sinirlenir ki Volkan’ı ayağına çağırıp Asya’yı mahvedeceğinden bahseder. Bir yandan Volkan’ın elinden kurutulup Asya’yı arar buluşmak için, Asya zaten dünden razı Nil’den kurtarması ve Selçuk’la yüzleşmesi lazım çünkü.

twitter.com

Bu arada Asya’ya yüzleşen Selçuk, Asya’nın bu görüşmeyi kaydettiğini görüce iyice küplere binerken hem Nil’i hem Asya’yı mahvedeceğini söyleyerek hışımla uzaklaşır.

Apar topar Nil’i aldığı gibi kaçar ama Selçuk Nil’in telefonunu takip eder. Terminale geldiklerini görür ve soluğu orada alır. Bu arada Volkan’da peşlerinde tam bir aksiyon filmi izliyoruz gibi yani.

Nil önde arkasında Selçuk onun arkasında Volkan en arkada Asya soluk soluğa bir koşuşturmaca başlar…

Nil kendini en yakın inşaata atıp saklanmaya çalışırken bir anda Selçuk, Volkan ve Nil üçlüsünü inşaatın üst katında Nil’i de üstüme gelmeyin atlarım bağrışları içinde buluruz.

twitter.com

Selçuk Nil’in üstüne yürürken o an Volkan Nil’i çekince Selçuk inşaattan aşağı düşer. Asya aşağıda düşen kişinin Volkan olduğunu sanıp büyük bir yıkım yaşar. VE EN HEYECANLI YERDE SON!

Bakalım gelecek hafta neler olacak 👀

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Yeni Olaylarla Ekrana Kilitlendiğimiz Sadakatsiz Dizisinin Son Bölümünde Asya ve Derin'in Kombinleri - onedio.com
Yeni Olaylarla Ekrana Kilitlendiğimiz Sadakatsiz Dizisinin Son Bölümünde Asya ve Derin'in Kombinleri - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir