Aşkları Yaş Farkından Büyük! En Yakın Arkadaşının Babasına Aşık Olup Onunla Evlenen Genç Kadın

1.4bPAYLAŞIM

Aralarındaki yaş farkına rağmen hayatlarını birleştiren çiftin hikayesini sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/article...

27 yaşındaki Arizonalı Taylor Lehman aralarındaki büyük yaş farkına rağmen en yakın arkadaşının babası ile evlendi.

Genç kadın, en yakın arkadaşı olan 30 yaşındaki Amanda'nın babasıyla evlendi. 54 yaşındaki Kern ile beş yıl önce tanışmışlardı.

Taylor, sürekli Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas çifti ile karşılaştırıldıklarını belirtti. Ayrıca, Kern ile olan ilişkilerinin en başında en yakın arkadaşını kaybetme riski yaşadığını söyledi.

"İnsanlar bize dik dik bakıyorlar ama sanırım güzelce giyindiğimiz zaman çok hoş görünen bir çift olduğumuz için oluyor bu."

Kern ve Taylor beş yıl önce tanıştıkları zaman ikisinin de hayatında başka insanlar vardı. Buna rağmen birbirlerine o an aşık oldular.

"İlk tanıştığımız zamanlarda Amanda ile çalışıyorduk. Benim en yakın arkadaşımdı. Kern ise evliydi. Benim de başka biriyle ilişkim vardı. Onu ilk gördüğümde çok yakışıklı olduğunu düşündüm. Zaten kendimden yaşça büyük insanlar her zaman beni etkilemiştir. Benim sevimli olduğumu düşünüyordu ve orada flört etmeye başladık. Amanda ile bir yıllık bir arkadaşlığımız vardı o dönemlerde. Dolayısıyla kendimi suçlu ve kötü hissediyordum. Ama zamanla bunu aştım. Şu an hayatının her anında ve yaşadığı her problemde onun yanında olacağımı biliyor."

Taylor ilişkilerinin başından bahsederken, çok fazla ortak noktaları olduğunu ama ne olursa olsun evleneceklerini asla düşünmediğini belirtti.

"Çok ortak noktamız olduğunu öğrendik ama ikimiz de evleneceğimizi düşünmüyorduk. Ama ikimiz de aşık olmuştuk, aynı müzikten hoşlanıyorduk ve ikimiz de eski ruhlara sahiptik. Onun karakterine aşık olmuştum. Bu kadar çekici olduğunu düşündüren de karakteriydi. Eğlenceli, dışa dönük, parti seven ve çekici biri. Onun yaşına ve tecrübelerine saygım var. Ayrıca çift olarak birbirimize güveniyoruz."

Yaşadıkları ilişkiye gelen birçok yorum oluyor. Ama Taylor'ın söylediğine göre Zeta Jones ve Douglas çiftine olan benzerlikleri, baba kız benzerliğinden daha çok oluyor.

"İlk başlarda ailem endişe duyuyordu. Annem, arkadaşımın babasıyla evleniyorum diye üzgündü. Ama benim her zaman kendimden yaşça büyük insanlarla beraber olduğumu biliyorlardı. Ama zaman her şeyin ilacıdır. Annem, babam ve üvey annem bizi ziyaret ettiler ama şu an herkes mutlu."

Geçen yıl Meksika'da evlenen çift, insanların kendilerine tuhaf tuhaf bakmalarına alıştıklarını söyledi.

"Birlikteliğimizin başında kendimi çok güvensiz hissediyordum. Herkesin bize baktığını ve bizi sorguladığını hissediyordum. Ama bu yalnızca ilk başlardaydı."

Aralarındaki 27 yaşı düşününce, Taylor eşinin ondan önce vefat etmesi ihtimaliyle başa çıkmaya çalıştığını belirtti. Hatta aralarında da bu konuyla ilgili konuşmuşlar.

"Gerçekten 20'li yaşlardaki birçok kadının başa çıkması gerçekten güç olan bir durum. Ama ne olacağını kim bilebilir ki? Belki de ben ondan önce hayata veda edeceğim."

İnsanların tepkileri ne olursa olsun çiftimiz yaşadığı hayattan oldukça memnun.

"Taylor'ın harika bir espri anlayışı var. Kocaman bir kalbi var ve inanılmaz derecede sadık biri. Ayrıca benim en yakın arkadaşım ve onunla her şeyi rahatlıkla konuşabiliyorum. Birbirimize bu şekilde bağlanacağımızı hiç düşünmemiştim. Ama bütün bunlar olduğunda çocuklarım için oldukça fazla şey yaptığımı, ama hayat arkadaşımı onlardan bağımsız seçmek istediğimi düşündüm."

Taylor ve Kern, insanların yaş farkına bakmadan mutlu olabileceklerini düşünüyorlar. Başkalarının ilişkinizi yargılamasını görmezden gelmenizi öneriyorlar.

"Eğer sizi mutlu ediyorsa yorumlar sıkıntı yok ama yine de bu sizden başka kimseyi ilgilendirmez. Eğer insanlar yargılayıcı davranmak istiyorlarsa canları cehenneme. Kendi kabuklarında yaşayabilirler."

Sizler ne düşünüyorsunuz? Aşk, yaş farkını görmezden gelir mi yoksa her türlü engeli yener mi?

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
raskolnikov-ski

yahu sizene. si ze ne. ne adam 18 den küçük ne kadın ve ne de akraba falan değiller gerisi sizi ilgilendirir mi acaba ha? insanların işlerine burun sokmayın böyle şeylerde çünkü sizin bunu beğenmeyişiniz bakış açınıza bağlı oysaki sen istemeye bilirsin ama belki başka biri istiyor olabilir. ikisinde de bir sorun yoktur. altını çiziyorum ikiside birer yetişkin ve mal mal yorumlar yapıp yanlışmış gibi sevk etmek size düşmez.

Gizli Kullanıcı

onedio neden bu tür şeyleri normal gösterme , hatta teşvik etme çabası? çaktırmadan diyorsunuz ki amcalar dedeler boş durmayın kızınız yaşında ki kızlara asılın , taciz edin , gerekirse paranızla ayarlayın , bakın biz ne güzel ballandıra ballandıra anlattık , bi mahzuru yok yani utanmayın çekinmeyin asılmaya devam. böyle iyi anlaşan istisnalar olabilir de bunu böyle çok normalmiş gibi hatta minnoş bir olaymış gibi anlatmanızdaki amaç ne ola onedio.

aycaipekci

Ben bir sıkıntı göremedim. Dersanede bir arkadaş vardı, güzel bir kızdı, ben hiç görmedim ama kendinden yaşca büyük kişilerle çıktığı söylentisi dolaşırdı. Şu an kendinden yaşça büyük bir adamla evli, adamın kafasının üstü komple kel ve kır saçlı. Görüyorum bazen facebookta paylaşımlarını, hayat enerjileri çok güzel. Demek ki başka şeylerde var kimilerine göre yakışıklılıktan çok çok önde olan.

melonsapka

adamın parası olduğunu nerden anladınız lan çükükler

vlknsn

para kokan hareketler bunlar.

Görüş Bildir