Askerlikte Yaşadıkları Komik Anları Paylaşarak Herkesi Güldüren 15 Kişi

35bPAYLAŞIM

Gidenler bilir, bunların bir tanesi bile mizansen değildir. 😂

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cosmos01

wayy be anılarım depreşti ... okuyun çok komik :) eğitim çavuşuyum sivasta, haftada birde nöbetçi çavuşum.. teskere yaklaşıyor son 2 tane nöbetçi çavuşluğum var ... uzmanlardan 2si o hafta çavuşluğunu bana kitledi benimde var 1tane etti 3, bölük astsubayına gittim dedim s..kilmeye s..kiliyom son nöbetçi çavuşluğumuda bu hafta verin bitsin bu iş ... 1,2,3 yaptım son gün kıl bir yüzbaşı geldi . sabah içtimasını verdim. gidiyordum ... nöbeti sonraki çavuşa neden devretmiyorsun dedi ; önüne geçtim tekmil verdim nöbeti vukuatsız devrediyorum fln, karşıya geçtim nöbeti vukuatsız devralıyorum dedim ... herkes güldü :) :) ama komutan bölük astsubayına dönüp, bunlara bukadar yüklenmeyin, kafa gitmiş a.q demişti . hala gülerim

alpagut-han

HAHAHAHAH ULAN BOMBAYDI :d

murat8891

Ben de askerdeyken bir arkadaş vardı mazlum bi kısa devre :) bi gün muhabbetteyken ona sordum. ya bu istihbarat yüzbaşı ne iş yapıyor? dedim (ben anlamsız olması manasında) o da döndü bilmem dedi. gerçekten ya ne iş yapıyor dedim. o da döndü ve dediki - Ne bileyim oğlum sivilde ne iş yapıyor.

anime_severler

Erkeklerin de isi zor

player-one

Ne çok askerlik meraklısı kadın varmış. Bunca anlatılan abidik guidik anıya rağmen daha hala istiyorsanız gidin de görün ebenizin amını. Ya da önce bir kan tahlili yaptırıp hormonlarınızı kontrol ettirin.

player-one

Demek ki ''Aranızda X yapan/bilen/eden var mı?'' diye sorulunca el kaldırmayacakmışsın :D

Görüş Bildir