Görüş Bildir
Haberler
Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı Melisa Döngel Fenerbahçeli Jose Sosa İle Yasak Aşk Mı Yaşıyor?

Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı Melisa Döngel Fenerbahçeli Jose Sosa İle Yasak Aşk Mı Yaşıyor?

Müge Kakşi
04.10.2021 - 23:44

FOX TV'nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam'da Çağla karakterine hayat veren güzel oyuncu Melisa Döngel sık sık sosyal medya paylaşımları ve kişisel hayatıyla gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde iş adamı sevgilisiyle ayrılan Döngel'in bir süredir sahalardan uzak kalan ünlü futbolcu Jose Sosa ile bir eğlence mekanında yakınlaştığı iddia edildi. Evli ve iki çocuk babası Sosa, oyuncu Melisa Döngel ile beraber mi? Detaylar haberimizde...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Melisa Döngel ve Jose Sosa Birlikte Mi?

Melisa Döngel ve Jose Sosa Birlikte Mi?

İş adamı sevgilisiyle geçtiğimiz günlerde ayrılan ve ayrılık nedeni olarak “Öyle gerekti. İlişki toksik hale geldi yani. Ama arkadaşlığımız baki.” ifadelerini kullanan genç oyuncu Melisa Döngel kalbini evli ve çocuklu yıldız futbolcuya kaptırdı.

Takvim Saklambaç'ın haberine göre; Sakatlığı nedeniyle bir süredir sahalardan uzak kalan 36 yaşındaki Fenerbahçeli futbolcu Jose Sosa, gece antrenmanlarına devam ediyor... Evli ve iki çocuk babası Sosa, Karaköy’de oyuncu Melisa Döngel’le birlikte eğlenceye daldı.

SOSA'NIN EVLİLİĞİNDE KRİZ ÇIKTIĞI KONUŞULMUŞTU

Fenerbahçe'nin Arjantinli yıldızı Jose Sosa, sahalardan uzak kalsa da gecelerden uzak kalamadı. 2016 yılında hayatını birleştirdiği eşi Carolina Alurralde ve ikiz çocuklarıyla mutlu bir aile tablosu çizen Sosa'nın geçtiğimiz günlerde evliliğinde kriz olduğu iddia edilmişti.

Sosa İle Melisa Döngel Birlikte Görüntülendi

Sosa İle Melisa Döngel Birlikte Görüntülendi

Gece hayatına düşkünlüğüyle bilinen hatta pandemi döneminde bile yasak partilere katılan futbolcu, önceki gün Karaköy'deki bir mekanda Melisa Döngel'le birlikte görüldü.

SARMAŞ DOLAŞ EĞLENDİLER

Güzel oyuncu ve futbolcunun gece boyunca birlikte sarmaş dolaş eğlendiklerini görenler gözlerine inanamadı. Geç saatlere kadar samimi şekilde eğlenen Döngel ve Sosa, mekandan 5 dakika aralıkla ayrı ayrı çıktı.

İkilinin bu sıcak gecesi 'Sosa ihanet mi etti?' sorularını akıllara getirdi.

Sevgilisinden geçtiğimiz günlerde ayrıldığını duyuran Melisa Döngel, sık sık Fenerbahçe maçlarını tribünde izliyor. Jose Sosa ve eşi Carolina Alurralde arasında sorunlar olduğu konuşuluyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
2
1
1
1
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın