Artık Telaşla Oje Arama Derdine Son: Kaçmayan Külotlu Çorap Üretildi

356PAYLAŞIM

Tırnağın takılır kaçar, sandalyeye takılır kaçar, masanın altına takılır kaçar, montun fermuarına takılır kaçar... Fark ettiniz mi bu külotlu çoraplar sanki takılıp kaçmak için yapılmış.

Bir yerinden kaçtığı zaman da önünü alamıyorsun, baştan aşağı gidiyor zaten...

Sürekli kaçıp duran bu çorapları tutamayacağımıza göre pratik kadınlar olarak geliştirdiğimiz muhteşem yöntemi bilirsiniz; kaçtığı yere oje sürmek. Tabii çantamıza o gün giydiğimiz çorabın bir yedeğini taşıdığımız günler de az değil. Tabii ki her zaman yanımızda bir oje veya aynı çorabın yedeğini taşıyor olmamız mümkün değil. Zaten yedek çorap demek, iki katı masraf demek. Eh bir de kaliteye önem veriyor veya başka özellikleri olan külotlu çoraplardan giymeyi tercih ediyorsanız, fazladan bir çorap daha satın almak çok da mantıklı olmuyor.

Pekala, bu durumda "Kadınlar ne ister?" diye sorsak, sorunun net cevabı: "Kaçmayan çorap!" olurdu. Bu cevaptan sonra "Ama nerdeee..." diye içinizi çektiyseniz, şimdi sıra sizi gerçekten kaçmayan çorapla tanıştırmakta! Pretty Shine kaçmıyor; Türkiye'ye geliyor!

Artık çorabım kaçar diye yedeğini satın almak veya yanınızda oje taşımak zorunda değilsiniz. Ancak bu çoraptan en az iki tane alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kaçmaması yeterince ilginç olmasına rağmen Pretty Shine çoraplarda beden yok! Yani her bedene uyuyor. Gün içerisinde sürekli çaktırmadan çorap çekme derdiniz de burada son buluyor.

Gerçi hiç kimsede yoktur ama; şunu da söyleyelim; bacaklardaki selülit vb kusurları kapatma özelliği ile pürüzsüz bir görüntü ve ipeksi bir dokunuşa sahip olma özelliği de mevcuttur.

Pretty Shine çoraplar artık Türkiye'de!

Hemen almak için tıklayın

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir