Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2021 Yılında Bilim Kurgu Filmlerini Aratmayacak, Hızla Dünyamıza Girecek Muhtemel Olaylar

8PAYLAŞIM

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sonrası, 2021 yılında oluşacak yeni düzende artık hiç bir şey eskisi gibi olamayacak. Bilim kurgu filmlerinde izlediğimiz, ama bu kadarı da olmaz dediğimiz tüm olaylar bir bir hayatımıza girebilir. Artık onları garipsemeyip günlük hayatın akışında görebiliriz.

Temazsın ödemelerin önem kazandığı pandemi dönemi sonrasında, artık kağıt para yerini tamamen sanal paraya bırakabilir. Yeni nesiller kağıt paranın adını bile unutabilir.

Dünya yaşanılamaz bir hale gelebilir ve büyük bir hızla uzay ticaretinin başladığına şahit olabiliriz.

Uzaktan kontrol edilebilen yapay zekalı robotlar dünya savaşlarında yerini alabilir.

Filmlerde gördüğümüz sürücüsüz araçlarla bir bakmışız gün içerisinde seyahat ediyoruz.

Artık bizim yerimize yarattığımız sanal avatarlarımız etrafımızda olabilir. Arkadaşlarımızla buluşmalarımıza bile, bizim yerimize onlar gidebilir.

Eğitim için okula gitmemize gerek kalmadığını gördüğümüze göre, yeni dünya düzeninde öğrenciler yerine yapay zekalı robotlarımız okullarda yerimize geçebilir.

Mağaza, kafe kısacası gittiğimiz her yerde bizi robot çalışanların karşılaması kaçınılmaz ihtimaller arasında olacaktır.

Artık yabancı gözlerle onlar bize bakıyor olabilir!!!!!!!

Kalabalık Ortamlardan uzaklaştığımız için, artık bütün spor aktivitelerimizi evden sanal gerçeklik kullanarak yapıyor olabiliriz.

Temas ve sosyal mesafe gerektirmeyen, bizden daha hızlı çalışan yeni iş arkadaşlarımız olabilir.

Üretim azalıp, tüketim çoğalacağı için yeni besin kaynakları arayışında yapay besinler hayatımıza hızla girebilir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir