Armağan Çağlayan'a Konuk Olan İsmail Küçükkaya: Fatih Portakal'la Oturup Yemek Yemişliğim Yoktur

207PAYLAŞIM

Armağan Çağlayan'ın çok izlenen Gör Beni programının konuğu Fox TV'de Çalar Saat'in sunucusu gazeteci İsmail Küçükkaya'ydı.

Her hafta ünlü isimleri konuk eden Armağan Çağlayan'ın Gör Beni isimli formatında konuk İsmail Küçükkaya'ydı.

Muharrem İnce'nin kaybettiği seçim gecesinde gelen mesajı okuması üzerine bunun gazetecilik olduğunu ve daha sonra da kendisine kızan insanların zamanla hak verdiğini iddia etti.

Bir diğer soru da aynı kanalda yıllarca çalıştığı Fatih Portakal'ın ayrılığı üzerineydi.

Armağan Çağlayan'ın kendisini çoğu kişi gibi Ana Haber Bülteni için yakıştırmasının ardından da itirafta bulundu. Aslında ilk teklif kendisine gitmiş.

"Sizce geçmeli miydim? Ben tam yaz ayında, ağustosun ortasında yayın yönetmenimiz Doğan Şentürk beni aradı. Neredesin dedi, arabadaydım tatile gidiyorum dedim. ‘Gitmesen, yarın bir görüşelim. Önemli bir konu var’ dedi. "Fatih bırakıyor." dedi, ‘2 hafta önce söyledi, aracılar gönderdim. Hiçbiri ikna edemedi, bırakıyor’ dedi. Şaşırdım ve üzüldüm. Biz Fatih'le 7 yıldır beraber yapıyorduk."

"Ben bir kere sabahı seviyorum. İkincisi, alışmışım ve yapıma uygun, bambaşka bir sabah haberi yapıyorum. Ben bunu bırakmak istemedim, ben mutluyum."

Armağan Çağlayan'ın "çok iyi bir ikiliydiniz" sözü üzerine de kanka olmadıklarını ama kendisine saygı duyduğunu çok takdir ettiğini belirtti.

"Ben Fatih Portakal ile kanka değilim, oturup yemek yemişliğim yok. Birkaç kere Yönetim Kurulu Başkanı, Doğan Şentürk, Fatih ve ben kuru fasulye yemeğe gittik, yılda birkaç kez o kadar. Ben Fatih Portakal'ı severim, 7 yıl boyunca cesur bir şey yaptı. Sonrasında bırakmak istedi, Fatih'le de konuştum. Ama bir karar verdi, kendi kararı. Kanka değiliz ama işini iyi yapma gayreti içinde olan iki gazeteci olarak seçimleri sunduk."

Bu açıklama tepkileri de beraberinde getirdi.

👇

👇

👇

👇

👇

Programın tamamını buradan izleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dincer-kok

Fatih Portakal, Cüneyt Özdemir gibi adamlar tehlikeli görünüyorlar. Onlarla konuşanlar, kanka olanların başına birşey gelecek hissi var herhalde. :) 2 sininde youtube kanalını takip ediyorm, dobra dobra konuşuyorlar. Mesele şahısların korkusu değil, medya patronlarının korkusu.. Patronlar sonları Doğan gibi Uzan gibi olmamak için gülücükler saçıyorlar, ceplerinide para ile dolduruyorlar...

zzzzzz6666

şu adamı zerre sevmiyorum ya çok sinsi çok tehlikeli duruyo. sanki her an herşeyi yapacak herkesi satacak gibi duruyo

zeynepsudeagackiran

ismail dimi banada öyle geliyor

renklipanda

yalnız değilmişim. Programlarını izlerim vs ama hep derdim bu adamda bişey var çözemiyorum, Fatih gibi değil diye.

buket.bb.buki

Bana da

Görüş Bildir