Arkadaşlık Sitesinde Profil Oluştur Herhangi Biriyle Eşleşebilecek misin Söyleyelim!

-
Abone ol

Profilini oluştur ve hemen eşleşebilecek misin öğren!

1. Cinsiyetinle başlayalım.

2. Yaşını da seçer misin?

3. 👇

İsimSoyisim
İsimSoyisimDoğumYılı
İsimSoyisimMemleketPlakaKodu
Lakap

4. 👇

Snapchat filtresi ile çekilmiş bir selfie
En yakın arkadaşımla olan bir fotoğraf
Arkadaşımın beni çektiği bir fotoğraf
Güneşin batışında çekilmiş sanatsal benim de olduğum bir fotoğraf

5. 👇

Hangi okulda okuduğumu
Hobilerimi
İlgi çekici bir söz
En sevdiğim şarkıyı
Beni anlatan kısa bir yazı

6. 👇

Selam!
Naber?
Nasılsın?
Kendime güvenerek ilgi çekici başka bir mesaj atarım.

7. 👇

Arkadaşlarımdan çıkarırım.
Engellerim.
Neden böyle yaptığını sorarım.
Şikayet ederim.

Maalesef, eşleşemedin!

Aslında gayet güzel bir profil hazırladın ama hazırladığın profil insanların tarzı değil. Sırf insanların istediği gibi biri olmak için kendi değerlerinden vazgeçebilecek bir insan da değilsin sen. Zaten sosyal medyada takılmayı da fazla sevmiyorsun. Nedense sosyal medyayla yıldızlarınız bir türlü barışmamış. Az önce de söylediğimiz gibi kendini olduğundan farklı biri gibi göstermeyi sevmiyorsun. Sosyal medyada da insanlar kendini olduğundan farklı gösteriyor diye düşünüyorsun. Bu yüzden bir türlü sevemedin sosyal medyayı. Aman çok da önemli değil. Belki yüz yüze karşındakini daha çok etkileyebilen bir insansındır.

Tebrikler, eşleştin!

Sen her insanın aradığı profile sahipsin. İnsanlar senin gibi biriyle sohbet etmek, bir şeyler içmek için can atıyor. Çünkü çok arkadaş canlısı bir insansın. İnsanlarla arkadaş olmayı yani tanışmayı çok seviyorsun. Sosyal bir insansın. Bulunduğun ortamı şenlendirmeyi, insanlara bir şeyler katmaya bayılıyorsun.. Farklı alanlara yönelmek ve insanları teşvik etmekte üstüne yok. Gezmeye, yeni yerler keşfetmeye bayılırsın. Özgürlükçü yapın ile insanları etkilemeyi başarıyorsun. Güler yüzlü oluşunla da insanların kalbini fethediyorsun. Hele bir de o tatlı dilin yok mu? E hepsi bir arada olunca sana diyecek bir söz kalmıyor açıkçası. Sen kendini eğlendirdiğin kadar insanları da eğlendiriyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nesli-sah-kaza-tazminati

Aynı şekilde bende kullanıyorum arkadaşlar :) <a href=" target="_blank">Sohbet Odaları</a>

king_of_sparta

Tebrikler, eşleştin! Sen her insanın aradığı profile sahipsin. İnsanlar senin gibi biriyle sohbet etmek, bir şeyler içmek için can atıyor. Çünkü çok arkadaş canlısı bir insansın. İnsanlarla arkadaş olmayı yani tanışmayı çok seviyorsun. Sosyal bir insansın. Bulunduğun ortamı şenlendirmeyi, insanlara bir şeyler katmaya bayılıyorsun.. Farklı alanlara yönelmek ve insanları teşvik etmekte üstüne yok. Gezmeye, yeni yerler keşfetmeye bayılırsın. Özgürlükçü yapın ile insanları etkilemeyi başarıyorsun. Güler yüzlü oluşunla da insanların kalbini fethediyorsun. Hele bir de o tatlı dilin yok mu? E hepsi bir arada olunca sana diyecek bir söz kalmıyor açıkçası. Sen kendini eğlendirdiğin kadar insanları da eğlendiriyorsun.

zeynosh_675

Sen her insanın aradığı profile sahipsin. İnsanlar senin gibi biriyle sohbet etmek, bir şeyler içmek için can atıyor. Çünkü çok arkadaş canlısı bir insansın. İnsanlarla arkadaş olmayı yani tanışmayı çok seviyorsun. Sosyal bir insansın. Bulunduğun ortamı şenlendirmeyi, insanlara bir şeyler katmaya bayılıyorsun.. Farklı alanlara yönelmek ve insanları teşvik etmekte üstüne yok. Gezmeye, yeni yerler keşfetmeye bayılırsın. Özgürlükçü yapın ile insanları etkilemeyi başarıyorsun. Güler yüzlü oluşunla da insanların kalbini fethediyorsun. Hele bir de o tatlı dilin yok mu? E hepsi bir arada olunca sana diyecek bir söz kalmıyor açıkçası. Sen kendini eğlendirdiğin kadar insanları da eğlendiriyorsun

-1477

Sen her insanın aradığı profile sahipsin. İnsanlar senin gibi biriyle sohbet etmek, bir şeyler içmek için can atıyor. gel mesajlarima bak 1 knk yaziyo baska birisi yok hani bu can atanlar? :D

banu2019

Tebrikler, eşleştin!

Görüş Bildir