Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Olan İlişkine Göre Ne Tür Enerjiye Sahipsin?

163PAYLAŞIM

Arkadaşların olan ilişkilerini anlat ne tür bir enerjiye sahip olduğunu söyleyelim!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Arkadaşlarının ailesiyle tanışıyor musun?

Hayır tanışmıyorum.
Tabii ki. Onlar da ailem gibi!
Birkaç kez beraber vakit geçirdiğimiz oldu.
Çok bilmiyorlar beni, ama onlarla hiçbir sıkıntım yok zaten.

4. Sevgililerinizle ilgili her şeyi birbirinize anlatır mısınız?

Her şeyi değil. Ama birçok şeyi.
Tabii ki her şeyi. Onlara karşı da mı utangaç olacağım?
Hayır fakat gerektiği zaman sıkıntı olmayacağının farkındayız zaten.
İkili ilişkilerde laf taşımak bana göre değil.

5. Sen yeni bir ilişkiye başlarken arkadaşların senin için neler yapar?

Benim aklım yerinde olmadığı için bütün mantıklı fikirler onlardan gelir.
Ne giyeceğimden nasıl hissettiğime kadar sorarlar.
Bir şey yapmalarına gerek kalmaz. Ben anlatırım zaten her şeyi.
Sormazlar bile, anlatmak istersem anlatacağımı bilirler.

6. Arkadaşlarınla tartışmayı nasıl sonlandırırsınız?

Neler hissettiğimizi ve düşündüğümüzü sakince dile getiririz.
Yüz yüze çok gergin oluyor böyle durumlarda.
Birbirimize biraz alan ve süre verip, birkaç gün sonrasında hiçbir şey olmamış gibi devam ederiz.
Sonlandırmayız. Yok sayarız.

7. Peki aranızda paranın lafı olur mu?

Olmaz tabii ki!
Zor zamanlarımda her zaman yanımda olmuşlardır.
Para mevzularına girmiyoruz biz ya...

8. Son olarak... Arkadaşlarını hiç ağlarken gördün mü?

Birkaç kez, gerçekten çok sıkıntılı durumlarda.
Bir kez. Çok açık değil ağlama konusunda.
Her zaman. Mantıklı ya da saçma sapan mevzularda, her şeyde.
Görmedim.

'Biyoenerji'ye sahipsin!

Sen biyoenerjiye sahipsin. Doğayla su götürmez bir bağın vardır, kendini insan olarak ondan soyutlamıyor, aksine tam olarak içinde hissediyorsun. İşte tam da bu yüzden senin eski, kadim ve bilge bir ruha sahip olduğunu söylemek gerek. Çünkü doğanın binlerce yıllık tecrübesini taşıyorsun. Gündelik zırvalara oldum olası mesafelisindir, daha doğrusu ilgini çekmez onlar. Çünkü sen parçayla değil, bütünle ilgilenen bir ruhsun ve seni evrene bağlayan tüm bağlantıları düşündüğümüzde kocamansın sen, koskocaman!..

'Psişik Enerji'ye sahipsin!

Sen psişik enerjiye sahipsin. Şunu kesinlikle söyleyebiliriz ki, sen doğaüstü güçlere sahipsin. Sadece bunu kendinde tam olarak keşfetmemiş olabilirsin. Ancak yine de arada sırada kendinin bile şaşırdığı şeyleri yapıyorsun, hatta bunlara çoğu zaman anlam veremiyorsun. Mesela bilinmesi imkansız şeyleri bildiğin, başkalarının düşüncelerini sezgisel olarak tahmin ettiğin zamanlar oluyor. İşte bunlar hep senin psişik enerjinin emareleri!..

'İyileştirici Enerji'ye sahipsin!

Sen iyileştirici enerjiye (healing energy) sahipsin. Sen doğuştan gelen bir enerjiye sahipsin ve bu enerji çeşidi sonradan elde edilemez. Yardımsever ve pozitif enerjiyle yüklü bir ruha sahipsin, bu yüzden etrafındakileri hem duygusal olarak, hem ruhsal olarak ve hatta hem de fiziksel olarak iyileştirebilirsin. Vücut sıcaklığın oldukça yüksektir, bu yüzden ellerinde garip bir şifa yeteneği var. Bunu paraya mı çevirsen ne yapsan? Hem Uğur Dündar da ortalıklarda yok :)

'Işınım Enerjisi'ne sahipsin!

Sen ışıl ışıl bir enerjiye sahipsin. Yıllar yılı neden her girdiğin ortamda dikkat çektiğin, mıknatıs misali insanları kendine çektiğini merak eder dururdun. İşte sebep tam olarak senin içinde bulunan bu enerji. Bu enerjiye sahip insanların hep tepeye oynama gibi ortak bir özelliği vardır ve onlar için başarı kendiliğindendir. Ayrıca senin yaşamına hükmeden yegane şey ışık, bu yüzden senin hakkında net olarak ilerici, özgürlükçü, bilgiye değer veren aydın bir ruh demek oldukça yerinde olur. Kısaca karanlık sana 4 milyon ışık yılı uzakta, enerjine ters çünkü ;)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oznuur-akca

'İyileştirici Enerji'ye sahipsin! Sen iyileştirici enerjiye (healing energy) sahipsin. Sen doğuştan gelen bir enerjiye sahipsin ve bu enerji çeşidi sonradan elde edilemez. Yardımsever ve pozitif enerjiyle yüklü bir ruha sahipsin, bu yüzden etrafındakileri hem duygusal olarak, hem ruhsal olarak ve hatta hem de fiziksel olarak iyileştirebilirsin. Vücut sıcaklığın oldukça yüksektir, bu yüzden ellerinde garip bir şifa yeteneği var. Bunu paraya mı çevirsen ne yapsan? Hem Uğur Dündar da ortalıklarda yok :)

gzm-ynklr

'Işınım Enerjisi'ne sahipsin! Sen ışıl ışıl bir enerjiye sahipsin. Yıllar yılı neden her girdiğin ortamda dikkat çektiğin, mıknatıs misali insanları kendine çektiğini merak eder dururdun. İşte sebep tam olarak senin içinde bulunan bu enerji. Bu enerjiye sahip insanların hep tepeye oynama gibi ortak bir özelliği vardır ve onlar için başarı kendiliğindendir. Ayrıca senin yaşamına hükmeden yegane şey ışık, bu yüzden senin hakkında net olarak ilerici, özgürlükçü, bilgiye değer veren aydın bir ruh demek oldukça yerinde olur. Kısaca karanlık sana 4 milyon ışık yılı uzakta, enerjine ters çünkü ;)

hazar-caygec

Psişik Enerji'ye sahipsin![ BEN PSİŞİK ENERJİYİ PŞİŞİK ENERJİ DİYE OKUDUM]

enes121

Psişik Enerji'ye sahipsin!

linda-samuel

Işınım Enerjisi

Görüş Bildir