Aramızda Sapıklarla Yaşıyoruz: Çocuk Tacizcileri Sosyal Medyada Deşifre Ediliyor

5.2bPAYLAŞIM

Son günlerde yaşanan çocuk istismarı, kötü niyetli kişilerce internet üzerinden yapılmaya devam ediliyor. Bazı sohbet sitelerinde yaşanan diyaloglar iğrençliğin boyutlarını bir kere daha gözler önüne seriyor. Hiçbir utanma ve çekinme duygusu bulunmayan kullanıcılar, çocuk olduğunu belirttiği halde karşı tarafla cinsel sohbetler yapmaktan kaçınmıyor hatta bundan sapıkça bir zevk bile alıyor.

Ekşi Sözlük'te yazan bir kullanıcı da bu durumun farkına varıp bir deney, bir pedofili avı yapmaya karar verdi. Belli başlı sohbet sitelerine kız çocuğu gibi giren kullanıcılar, karşı taraftan gelen tepkileri derleyerek Ekşi Sözlük'te yayınladı. İfşa edilen konuşmalar insanın sakin kalmasını mümkün kılmayacak cinsten diyaloglar barındırıyor. Sohbeti gerçekleştirilen pedofiller ise elde edilen kullanıcı adı, Facebook hesabı, telefon numarası sayesinde ifşa ediliyor ayrıca https://www.ihbarweb.org.tr/ adresine ihbar ediliyor.

Biz bu içerik için alıntı yaparken içlerinden en yayınlanabilecek gibi olanları seçtik. İnsanın bir çocuk ile konuşurken asla sarf edilmemesi gereken cümleleri ve düşünceleri okurken sakin kalması mümkün değil. Ve burada sadece 4 tane örneği yayınlıyoruz. Detaylı yazılar için Ekşi Sözlük'te bulunan şu başlığı ziyaret edebilirsiniz:

https://eksisozluk.com/13-yasindaki-kiz-taklidi-yaparak-chate-giriyoruz--5138382?p=1

Çocuklara karşı yapılan cinsel istismar, en son 10 yaşındaki bir kızın mesaj yoluyla taciz edilmesi ile gündeme gelmişti.

Akıl Almaz İğrençlik: 10 Yaşındaki Kız Cep Telefonu Mesajlarıyla Tacize Uğradı - onedio.com
Akıl Almaz İğrençlik: 10 Yaşındaki Kız Cep Telefonu Mesajlarıyla Tacize Uğradı - onedio.com

1. Örnek: 32 yaşında olduğunu söyleyen adam 12 yaşında olduğunu belirten kıza tacizde bulunuyor.

2. Örnek: Yine 32 yaşındaki bir adam yazıştığı 12 yaşındaki kızın yanında olmak istediğini söylemekten çekinmiyor.

3. Örnek: 10 yaşında olduğunu söyleyen bir kıza hiçbir utanma-çekinme duygusu bulunmadan açık açık cinsellikle ilgili sorular soran 32 yaşında bir adam...

4. Örnek: 58 yaşında olduğunu söyleyen adam, 13 yaşında olduğunu beyan eden kızı evine çağırıp barbie bebek almayı teklif ediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
turk_kizi

Bu orospu çocuklarını tek tek tespit edemeyeceğimiz için etsek bile ceza almadan yırtacakları için yapabileceğimiz tek şey çocuklarımızın internet kullanımını sürekli denetlemek.facebook,chat sitesi gerekirse whatsapp bile kullandırmayın.ödevini pcde yaparken başında oturun elden başka bir şey gelmez.okurken bile kanım dondu biz ne ara bu kadar iğrenç bir millet olduk..

o310ur

Allah belasını versin böylelerinin şerefsizler!!!

murat8891

abi bu nedir ya Allah'ım sabır ver.58 doğumlu adam götündeki kıllar ağarmış derdi ne ya!

crookshankss

Dehsete düştüm şuan

enisand

sapıkların her yerde olduğunu biliyoruz bize düşen kısımda çocuklarımızı korumak. şimdi bu yaşlardaki bütün çocuklar saçma sapan chat sitelerinden tanımadığı insanlarla konuşuyo çocuklarınızı takip edin biraz yeni doğan çocuğun eline telefon vermeyin ilgilenemiyosanız doğurmayın kardeşim nedir bu ya

Görüş Bildir