Görüş Bildir
Haberler
Apple Watch’u Cep Saati ve Kolyeye Çeviren Aksesuar

Apple Watch’u Cep Saati ve Kolyeye Çeviren Aksesuar

Onedio Medya
12.08.2015 - 15:03

Çıkışıyla birlikte kısa süre içerisinde akıllı saat pazarını domine eden ve milyonlarca satış rakamına ulaşmayı başaran Apple Watch’u artık birçok kişinin kolunda görmek mümkün. Hal böyle olunca saat ve kayış çeşitleri çok olsa da benzer saatlere rastlamak kaçınılmaz oluyor. Diğer Apple Watch sahiplerinden tamamen sıyrılmak isteyenler için yapılmış olan bu aksesuar ile Apple’ın saatini cep saatine veya kolyeye dönüştürmek mümkün.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bucardo’nun Kickstarter’da başlattığı bu proje kapsamında altın veya gümüşten yapılmış aksesuarlarla Apple Watch farklı bir görünüme kavuşturuluyor. Ayrıca swarovski taşlı modellerden biri de tercih edilebiliyor. Cep saati için hazırlanan saat kutuları tek hareketle kolayca açılıyor ve Apple Watch’u nostaljik bir havaya sokuyor.

Kolye görünümü kazandırmak için geliştirilen aksesuar ise saatin altına şık bir kolye ucu ekleyerek kolye olarak kullanılabilmesini sağlıyor. 100 dolardan başlayan aksesuarların fiyatı kullanılan materyalin değerine bağlı olarak 5 bin dolara kadar çıkıyor. Projenin başarıya ulaşması halinde bu aksesuarların aralık ayında kullanıcılara ulaştırılacağı belirtiliyor.

LOG

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0