Ankara Garı Katliamında Hayatını Kaybeden İyi Kalpli Öğretmen Ata Önder Atabay'ın Hikayesi

-

Esenyurt’un Kurucu Belediye Başkanı Dr. Gürbüz Çapan'ın, 10 Ekim Ankara Garı Katliamı'nın yıl dönümünde Twitter'da paylaştığı duygusal bir flood var bu içeriğimizde!

Nur içinde yat güzel öğretmen Ata Önder Atabay!

Kaynak: https://twitter.com/drgurbuzcapan1/statu...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. Işıklar içinde uyu güzel kalpli öğretmen!

Mekanın cennet olsun. 🙏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-eser

öldün gittin ve iyiliklerin konuşuluyor.. ardından dualar. ;(

she__ra_

Sabah sabah kalbimi ezdin büktün parçaladın :(

om.mani.padme.humm

hamburgerin yarısını kardeşine götürmek istemesi..:(

alperen-a.kaya

Şimdi belki kızacaksınız ama o saldırıda ölenlerin hepsi keşke bu kadar masum olsa ayrıca ışidin yaptığına da inanmıyorum bu işte ki bit yeniği daha çözülmedi ne yazık ki.

arizonakertenkelesi

gerizekalı masum olup olmadıklarını nerden biliyorsun? var mı bi kanıt? ölenin arkasından bile masum olmayabilir nasıl diyorsunuz ya hiç mi Allahtan korkmuyorsunuz? ayrıca ışıd yaptıgı için çözülmedi çünkü istihbarat bilmesine rağmen önlem almadı.

didem-tek

O MEYDANDA Kİ BAYRAK EYLEM VE PROPAGANDADAN MASUM OLUP OLMADIKLARINI SENDE ANLAYABİLİRSİN BAŞKA KANITA GEREK YOKTUR... YİNEDE TÜM ÖLENLERE ALLAH RAHMET EYLESİN ARADA ÇOK MASUMUN CANI YANDI RABBİM GERİDEKİLERE SABIR VERSIN.

muhammet-m.-yazici

Ölüsü dirisinden daha faydalıysa ülkene üzülmezsin. pkklıların ve savunucularının nasıl öldüğü umrumda değil.

berkin-oflaz

Senin olmayan insafını sikeyim ben.Ölen yahudi mezarı için ayağa kalkan muhammetten (şurda alakası bile olup olmadığı belli olan ki olsa bile bana yaptığı önemlidir neyi düşündüğü değil) Yaptığını konuşmayıp fikrini savunduğunu konuşan gavat muhammete

muhammet-m.-yazici

Amına kodumun çocuğu ne diye küfür ediyosun şerefsiz. Teröriste mi üzüleyim şimdi ben. Onlar bizim askerimiz şehit düşünce halay çeksin türkü söylesin laf yok biz umrumda değil vatana faydası yok zararı varsa ölürse ölsün diyince mi insafsız oluyoruz. Teröristleri savunan bi eylemde geberenlere ( bu konudaki gibi aradaki masumlardan bahsetmiyorum) gelene kadar dert edeceğimiz çok şey var. Yahudi için yine sesimiz çıkar elimizden geldiği kadar tarihte koruduğumuz kurtardığımız gibi yine aynılarını yaparız burada ırk, din, mezhep değil olay. Mazlumun yanında yine oluruz. Ama kan dökenin terörün yanında olan ona destek verenlere üzülmeyiz.

muhammet-m.-yazici

Fiilen zaten yürüyüş yaparak teröre destek veren reklamını yaparak dikkat çeken birinin ceza alması gerekirken gereğinden fazla müsemma gösterilmiş. Bre orospu çocuğu sen diyosun ne düşündüğü önemli değil ne yaptığı önemli. Zaten kendi kendini düşünmeyi geçmiş olay yürüyüp insanarın dikkatini çekip bağırıp polisle karşı karşı gelecek kadar ileri gitmiş. Onu geç düşündü diyelim sadece senin orospu çocuğu olduğu düşünmek de o zaman benim en doğal hakkım. Katilleri savunan adamdan farkın yok onu savunan adamı savunuyosun sen de. Bi daha da küfür ederken peygamberin adını ağzına alma şerefsiz köpek ona saygın olsun. Küfür ediceksen soyadıma et.

berkin-oflaz

Lan gavat herif orda sadece hdp mi vardı sanıyosun disk ne? Türk tabipler birliği ne? Onlar da mı terörist? Onlar da mı eylemci sikko sikko konuşup ortamı germe.Pkk sempatizanı diyo yavşağa bak ya

muhammet-m.-yazici

- ölenin arkasından bile masum olmayabilir nasıl diyorsunuz ya hiç mi Allahtan korkmuyorsunuz? sorulan soru bu o soruya cevabım bu +Ölüsü dirisinden daha faydalıysa ülkene üzülmezsin. pkklıların ve savunucularının nasıl öldüğü umrumda değil. Ben orada ölenlerin hepsi iyiki öldü üzülmüyorum demedim ben Ankara'daki Işid saldırısına da iyi oldu demiyorum. Ben sadece her ölen masum değildir, ölen pkklı ya da onları savunan destekleyen bi zihniyetse üzülmem diyorum. Önemsemek zorunda mıyım ben biri öldü diye. Öldüyse öldü banane deme özgürlüğüm yok mu? Ki ben vatana millete faydası yoksa diye de belirttim ölüsü dirisinden faydalı olan herkes ölsün zaten bunun bizim ülkemizle de alakası yok insanlığa zararı faydasından çok olan herhangi biri ölse üzülmem. Sen benim yorumuma niye içerledin faydasız gereksiz zararlı bi adam mısın? Amkdumun çocuğu küfür etme bak sen ettikçe ben de ediyorum it oğlu it.

kutudakikeci

#11 en açısı. Böylesine genç insanların yeri değil toprak

Görüş Bildir