Anında Tatil Gazına Getirecek 10 Süper Madde ile Yeni Başlayanlar İçin Erken Rezervasyon

-

Tatil planları havalarda uçuşsun! 😎

1. Baştan başlayalım: Instagram’da sürekli nefis fotoğraflarını görüp, “Yılda kaç tatil yapıyor bunlar!” diye içlendiğiniz insanların küçük sırrına “erken rezervasyon” diyoruz.

Hani yaz boyunca şu zıpladıkları fotoğraftan 26733 adet paylaşıyorlar ya, onun sırrı da tatillerini çok uygun fiyata getirdikleri için mutluluktan uçmalarında gizli ☺️

2. Erken rezervasyon sayesinde indirimde sınır tanımıyor; tüm kış boyunca eşe-dosta yazın çıkacağımız tatili şimdiden ne kadar ucuza getirdiğimizi anlatıp duruyoruz...

O zafer anı! 🏆

3. Otelimizi avantajlı fiyatlarla almakla kalmıyoruz, herkesten önce davranmanın avantajıyla boş bulduğumuz yeri değil, en süper otellerin en süper odalarını kapmış sayılıyoruz.

O en süper odalar erkenden kapılıyor, bilin istedik. 😉

4. Böylece yüksek sezonda ansızın tatil gazına gelip, "Her yer çoktan dolmuş ki!" hayal kırıklığını yaşamamız, yarı yolda kalmamız gibi ihtimaller de diskalifiye olmuş sayılıyor!

Çünkü yaz boyunca "resmi tatil" olan her gün kapanın elinde kalıyor!

5. Ve tabii rezervasyonumuzu yaptırdığımız gibi yıllık iznimizi de aldığımızdan, şirketimizin geleneksel "bayram tatilini birleştirme" kapışmalarına da katılmak zorunda kalmıyoruz. :)

Erken davranmazsanız bir de bakmışsınız, herkes izinli olduğu için bütün yaz izin alamamışsınız! 😣

6. Anlayacağınız, aylar öncesinden tatil hayallerine dalmak demek, kendine gün sayacak bir sürü güzellik bulmak demek!

Yıl boyunca sahile koşacağımız o sahneye geri saydığımız çok doğrudur!

7. Üstelik o tatili ödeyeceğiz diye aylarca hesap kitap yapmak zorunda kalmıyoruz, peşin fiyatına taksit yaptırıp geçiyoruz. :)

gifimage.net

Siz onu 6'ya da değil, 9 taksite bölün gitsin 👍

8. Sıradaki madde de hepimizin aklındaki soru işaretleri için gelsin: Son anda bir aksilik çıkarsa ve tatile gidemeyecek olursanız, dünyalar başınıza yıkılmıyor...

Herhangi bir aksilik durumunda son 3 güne kadar tatil iptal ettirilip ücret iadesi alınabiliyor. 😌 Aman tatiller iptal olmasın tabii! 😇

9. Şenlikler mayıs gibi sona eriyor; tüüüm tatillerini vakitlice planlayanlar yeni yıl boyunca kafası rahat geziyor. Ama iyi geziyor. :)

"HAYAT SİZE GÜZEL" yorumlarına açığız ❤️

10. Kısacası erken rezervasyon dönemi her yıl dostumuz, aşkımız, süper kahramanımız oluyor! <3

Şimdi onlar düşünsün!

Tatil Sepeti’nde 2019 Erken Rezervasyon dönemi başladı!

Tatilini %50'ye varan indirimlerle planlamak için hemen tıkla.

Görüş Bildir