Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Anaokulundan Tünel Kazarak Kaçıp Dünyanın En Şapşik Firarını Gerçekleştiren İki Afacan

 > -
Abone ol

Yer: Rusya'da bir anaokulu

Kahramanlar: 5 yaşında 2 çocuk

Kaynak: http://siberiantimes.com/other/others/ne...

Magnitogorsk şehrinde yer alan bir anaokulunda, daha önce filmlerde bile rastlamadığımız inanılmaz bir olay yaşandı!

Henüz sadece 5 yaşında olan iki erkek çocuk, bulundukları anaokulundan kaçmak için bir tünel kazdılar. Kullandıkları araçlarsa, her zaman kumdan kale yaparken oynadıkları oyuncak kazma ve kürekleriydi.

Hikaye şöyle başlıyor: Fotoğrafta gördüğünüz bahçe demirlerini aşamayan 2 yaramaz, tünel kazmaya karar veriyor.

Günlerce süren kazı çalışmalarını güvenlik görevlilerinden saklamayı başardıkları gibi, çıkardıkları kumları da bahçenin farklı noktalarına götürüp döküyorlar.

Parmaklıkların diğer tarafına kaçmayı başaran çocukların hikayesini daha da ilginç yapan şey ise, tünelden çıkıp bir araba galerisine giderek Jaguar satın almaya çalışmaları!

Galeriye gelen çocuklar, bir süre arabaları inceliyor, hatta yetmezmiş gibi satış temsilcisiyle pazarlığa da tutuşuyorlar! Ancak ciddiye alınmadıkları gibi galeriden de uzaklaştırılıyorlar. Ardından, yolda yürürken onları fark eden bir kadınla konuşan çocuklar, Jaguar almak için okuldan kaçtıklarını anlatma gafletinde bulununca tüm foyaları ortaya çıkıyor!

Bu 2 akıllı bıdığın ortadan kaybolduğunu, anaokulu görevlileri ancak yarım saat sonra fark ediyor!

Onları yolda bulan kadın tarafından polise teslim edilen çocuklar, ailesine kavuşturuluyor. Anaokulu müdürü Olga Denisenko, "Bu ciddi olayda ihmali olan hekesi işten çıkarttık," açıklamasını yapsa da, çocukların velileri anaokulundan şikayetçi olmayarak kabahatin kendi çocuklarında olduğunu kabul ediyorlar.

Şimdilerde, bu 2 afacanın başında 1 gözetmen görevlendirilmiş durumda ve uzun süre göz hapsinde olacaklar gibi gözüküyor 😂

Galeride çocuklarla pazarlığa tutuşan satış elemanı ise "Tam anlamıyla galeriyi basan gangsterler gibilerdi," yorumunu yaptı...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ersn

prison break

oguzhan-deniz

Hemen hemen herkes küçük ama acayip olay yaşamıştır.anasınıfındayken bi çocuk bana aşıktı.ben ise bir kıza aşıktım.kızın haberi yok.bana aşık olan ise yakışıklıya yakın bi erkek çocuktu.bende bunu öğrenince sınftaki oyuncak erkek'i soyup ona vermiştim."bence buna aşık olman lazım"diye nxhjshsgchdjxh ulan o yaşta erkek çocuğu bana aşık oluyo.bi dakka ben yakışıklımıydım ozamanlar.tatlıydım ama yakışıklı değil.şimdi ise yakışıklı ve kızlara aşık olan bir erkeğim.amaan nereye geldim la yeter

unfuckwithable

macera ruhu diye buna derler..çocukken çoğumuzun ufak çaplı maceraları olmuştur :)

enda

boy 7 diye bi film vardı o geldi aklıma ya..

begumdebegum

Esaretin Bedeli'ni izlemiş çocuklar. :)

Görüş Bildir