Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Amerikan Ordusu Türbana Pasif Terörizm Dedi Twitter'da Alay Konusu Oldu

 > 
7.8bPAYLAŞIM

Amerikan Ordusu yayınladığı bir kitapta türbanı "pasif terörizm" olarak ilan etti. Duruma sosyal medyada sadece Müslümanlar değil pek çok kişi isyan etti. Açılan #passiveterrorism hashtaginde insanlar Amerikan Ordusu'nu mizah silahıyla vurdu.

"Türban pasif terörizme hizmet ediyor."

"Pasif terörizminiz tutukluk yaptığında."

"Uzmanlar (!), pasif terörizm işte böyle görünüyor. Müslüman eskrim sporcusu dünyanın en iyileri arasında yer alıyor."

"Eğer türban pasif terörizmse Roma'nın endişelenmesi gerek."

"Bugün şemsiyemi unuttum bu yüzden başımı bu atkıyla örttüm. Pasif terörizm için üzgünüm."

"Türbanlı bilim insanı Einstein'ın izafiyet teorisini kanıtlayan ekibin bir parçası."

"İşte yüzyılın en büyük pasif teröristlerinden biri."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
izzet-mumcu

observer

Yeni olay değil ki bu yea.. çok üzülmicem ilk önce kızılderililer sonra zenciler şimdi eşcinseller, müslümanların anlaşıldığı gün de gelir bakalım

ubahazretleri

Neymiş müslüman bomba patlatıyormuş, cihad yapıyormuş o yüzden teröristmiş. Amerika Irak ve Afganistan'a girip binlerce insanı öldürünce adı demokrası götürmek oluyor, Hiroşima ve Nagazaki'de atom bombası patlayınca insanlık suçu veya terörizm olmuyor, Pearl Harbor'ın cevabı oluyor değil mi? Yüzyıllarca onbinlerce insan kanının döküldüğü '' Haçlı Seferleri '' ni kimler düzenledi, budistler mi? Rusya Afgan dağlarına medeniyet mi götürdü veya Amerika Vietnam ormanlarında medeniyet mi dağıttı halklara, ölüm mü? İyi halkla ilişkiler ve reklam olursa demokrasi, halkların özgürlüğü; kendini ifade edecek paran, gücün ve devlet/millet karizman yoksa terörizm. Geçiniz.

aksi.istikamet

Lizardddking önce emperyalizm ne demek onu iyi anlamalı. Sonrada, özünü tüm insanların eşit olduğu ilkesine dayandıran, bunun yanında yardımlaşma ve paylaşmayı en önemli sayan, komşun açken tok yatamazsın diyen, tüm hayat boyunca iyi insan olmayı öğütleyip, tüm kötülükleri yasaklayan müslümanlığı iyi anlamalı. Sokakta 3 fahişe gördün diye tüm kadınlar fahişedir diyebilir misin ?...

ubahazretleri

Lizard okuduğunu anladıktan sonra tekrar cevap yaz en iyisi. Yazdığım konu yapılan terör değil onun sunumu. X yapıyor Y yapmıyor demedim. İki taraf da yapıyor, biri terörist diğeri demokrasi elçisi oluyor. Üstüne üstlük yaptığı terörün karşılığını aldığında, hem suçlu hem mağdur moduna geçiyor.

ertanalin

Kendi din kitaplarını okumadan baş örtüsüne terörizm demeleri de çok garip olmuş. Bildiğim kadarıyla İncil de eğer kadınlar başlarını kapatmazlarsa saçlarını kazıtmaları gerekiyordu..

malcolm_ali

hımm, merak uyandırdın.

i-need-a-sensei-

Amerika'dan çılgın hareketler. Tabii, göz kendisini göremez. Pasif teröristmiş. İleride moda sayesinde u dönüşü yapar, türbanı moda yaparlar (bir zamanlar olduğu gibi) Her şeyin altından çıkan, bir garip ülke. (içindeki insanları kastetmiyorum.)

Görüş Bildir