Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu: İşte Yılın Ödüllerini Kazananlar

Anasayfa > Gıybet

Her yıl, farklı kategorilerde öne çıkan başarılı isimlere ödül verilen, Türkiye'nin en prestijli ödül törenlerinden biri olan Altın Kelebek bu yıl da sahiplerini buldu.

1. Yıldızı Parlayanlar: Cemre Baysel, Ahsen Eroğlu ve Melis Sezen

1. Yıldızı Parlayanlar: Cemre Baysel, Ahsen Eroğlu ve Melis Sezen

2. En İyi Kadın Oyuncu: Merve Dizdar ve Ezgi Mola

2. En İyi Kadın Oyuncu: Merve Dizdar ve Ezgi Mola

Masumlar Apartmanı

3. En İyi Erkek Oyuncu: Çağlar Ertuğrul

3. En İyi Erkek Oyuncu: Çağlar Ertuğrul

4. En İyi Dizi: Camdaki Kız

4. En İyi Dizi: Camdaki Kız

5. En İyi Gündüz Kuşağı Programı: Müge Anlı ile Tatlı Sert

5. En İyi Gündüz Kuşağı Programı: Müge Anlı ile Tatlı Sert

6. En İyi Kadın Sunucu: Müge Anlı

6. En İyi Kadın Sunucu: Müge Anlı

7. En İyi Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı

7. En İyi Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı

8. En İyi Çocuk Oyuncu: Aylin Akpınar

8. En İyi Çocuk Oyuncu: Aylin Akpınar

9. En İyi Proje Albüm: 1977 Sezen'li Şarkılar (Emir Ersoy)

9. En İyi Proje Albüm: 1977 Sezen'li Şarkılar (Emir Ersoy)

10. En İyi Rap Sanatçısı: SEFO

10. En İyi Rap Sanatçısı: SEFO

11. En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Ayça Ayşin Turan

11. En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Ayça Ayşin Turan

Ada Masalı

12. En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Aytaç Şaşmaz

12. En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Aytaç Şaşmaz

13. En İyi Romantik Komedi Dizisi: Sen Çal Kapımı

13. En İyi Romantik Komedi Dizisi: Sen Çal Kapımı

14. En İyi Dizi Çifti: Kerem Bürsin - Hande Erçel

14. En İyi Dizi Çifti: Kerem Bürsin - Hande Erçel

15. En İyi Haber Sunucusu Kadın: Nazlı Çelik

15. En İyi Haber Sunucusu Kadın: Nazlı Çelik

16. En İyi Haber Sunucusu Erkek: Deniz Bayramoğlu

16. En İyi Haber Sunucusu Erkek: Deniz Bayramoğlu

17. En İyi Dizi Müziği: Alp Yenier (Masumlar Apartmanı)

17. En İyi Dizi Müziği: Alp Yenier  (Masumlar Apartmanı)

18. En İyi Senaryo: Berkun Oya (Bir Başkadır)

18. En İyi Senaryo: Berkun Oya (Bir Başkadır)

19. En İyi Yönetmen: Çağrı Villa Lostuvalı ve Çiğdem Bozali (Masumlar Apartmanı)

19. En İyi Yönetmen: Çağrı Villa Lostuvalı ve Çiğdem Bozali (Masumlar Apartmanı)

20. En İyi Haber Programı: 5N1K - Cüneyt Özdemir

20. En İyi Haber Programı: 5N1K - Cüneyt Özdemir

21. En İyi İnfluencer Kadın: Rachel Araz Kiresepi

21. En İyi İnfluencer Kadın: Rachel Araz Kiresepi

Araz, ödülünü Gain'de yayınlanan ses getiren 'Etkileyici' dizisinin yapımcısı Murat Cemcir'den aldı.

22. En İyi İnfluencer Erkek: Cemal Can Canseven

22. En İyi İnfluencer Erkek: Cemal Can Canseven

23. En İyi Çıkış Yapan: Kurtuluş Kuş - Burak Bulut ve Zehra

23. En İyi Çıkış Yapan: Kurtuluş Kuş - Burak Bulut ve Zehra
23. En İyi Çıkış Yapan: Kurtuluş Kuş - Burak Bulut ve Zehra

24. En İyi DJ: Burak Yeter

24. En İyi DJ: Burak Yeter

25. En İyi Klip: Çağtay Kubilay Güraras - Buray (Deli Kız)

25. En İyi Klip: Çağtay Kubilay Güraras - Buray (Deli Kız)

26. Azerbaycan Ödülü: Nahide Babashlı

26. Azerbaycan Ödülü: Nahide Babashlı

27. En İyi Komedi Dizisi: Çok Güzel Hareketler 2

27. En İyi Komedi Dizisi: Çok Güzel Hareketler 2

28. En İyi Komedi Kadın Oyuncu: Günay Karacaoğlu

28. En İyi Komedi Kadın Oyuncu: Günay Karacaoğlu

29. En İyi Komedi Erkek Oyuncu: Cengiz Bozkurt

29. En İyi Komedi Erkek Oyuncu: Cengiz Bozkurt

30. En İyi Kadın Şarkıcı: Hadise

30. En İyi Kadın Şarkıcı: Hadise

31. En İyi Erkek Şarkıcı: Edis

31. En İyi Erkek Şarkıcı: Edis

32. Yılın Şarkısı: Martılar (Edis) ve Bilmem mi (Sefo)

32. Yılın Şarkısı: Martılar (Edis) ve Bilmem mi (Sefo)

33. En İyi Magazin Programı: Magazin D Cumartesi

33. En İyi Magazin Programı: Magazin D Cumartesi

34. En İyi Yarışma: MasterChef Türkiye

34. En İyi Yarışma: MasterChef Türkiye

35. En İyi Müzik Grubu: Madrigal

35. En İyi Müzik Grubu: Madrigal

36. Yaşam Boyu Onur Ödülü: İbrahim Tatlıses

36. Yaşam Boyu Onur Ödülü: İbrahim Tatlıses

37. En İyi Halk Müziği Kadın Sanatçı: Zeynep Bakşi Karatağ

37. En İyi Halk Müziği Kadın Sanatçı: Zeynep Bakşi Karatağ

38. En İyi Halk Müziği Erkek Sanatçı: Ekin Uzunlar

38. En İyi Halk Müziği Erkek Sanatçı: Ekin Uzunlar

39. En İyi İnternet Dizisi: Bir Başkadır

39. En İyi İnternet Dizisi: Bir Başkadır

40. En İyi Dijital İçerik: Konuşanlar (Hasan Can Kaya)

40. En İyi Dijital İçerik: Konuşanlar (Hasan Can Kaya)

41. En İyi Fantezi Müziği Kadın Sanatçı: Ebru Yaşar

41. En İyi Fantezi Müziği Kadın Sanatçı: Ebru Yaşar

42. En İyi Fantezi Müziği Erkek Sanatçı: Hakan Altun

42. En İyi Fantezi Müziği Erkek Sanatçı: Hakan Altun

43. En İyi Spor Programı: %100 Futbol

43. En İyi Spor Programı: %100 Futbol
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
236
72
46
21
18
10
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Koray Tanık

Kadın düşmanı Tatlısese onur ödülü verilmesi gerçekten düşündürücü..

ayhan eken

bu ülkede her zaman şerefsizler baş tacı olmuştur

begonvila

çöp 1-2 kişi dışında hakeden yok, sıçayım sizin torpil ödüllerinize..

albusseverus

En iyi dizi net masumlar apartmaniydi. En iyi erkek oyuncu da Birkan Sokullu hakları yendi bence. Ayrıca Cemal Can ne yaptı da ödül alıyor amk.. Ülkede her a... Devamını Gör

gaydırı guppak

her yerde masumlar apartmanını birkan sokulluyu savunmuşsun az sakin mi olsan :D