Görüş Bildir

Alparslan: Büyük Selçuklu Dizisinin 2. Fragmanı Yayınlandı

Anasayfa > Güncel

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin devamı niteliğinde olan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi için geri sayım başladı. TRT ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrolünde Barış Arduç ve Fahriye Evcen yer alırken, yayınlanan ilk fragman nefes kesmişti. Yayınlanan ilk fragmanda Barış Arduç'un sahnelerine yer verilirken, 'Ben Anadolu'yu ilelebet Türk'e yurt yapan Alparslan' sözleri ise sahneye damga vurmuştu. Bugün diziden yeni bir tanıtım daha gelirken, bu defa Akça Hatun karakterine hayat verecek olan Fahriye Evcen'in sahneleri verildi. İşte Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin 2. fragmanı...

NE ARADIĞINI BİLMEYEN BULDUĞUNDA TANIYAMAZ

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin devamı niteliğinde olan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi için geri sayım başladı.

TRT ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrolünde Barış Arduç ve Fahriye Evcen yer alırken, yayınlanan ilk fragman nefes kesmişti.

Yayınlanan ilk fragmanda Barış Arduç'un sahnelerine yer verilirken, 'Ben Anadolu'yu ilelebet Türk'e yurt yapan Alparslan' sözleri ise sahneye damga vurmuştu.

2. fragmanda ise Fahriye Evcen: Ne aradığını bilmeyen, bulduğunda tanıyamaz sözlerini söyledi.

Bugün diziden yeni bir tanıtım daha gelirken, bu defa Akça Hatun karakterine hayat verecek olan Fahriye Evcen'in sahneleri verildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?