Allah'ım Nasip Et! Süreyya Yalçın'ın Kocası Ozan Baran Doğum Günü Hediyesi Olarak Eşine Helikopter mi Aldı?

15PAYLAŞIM

Sen ona tır alırsan o da sana helikopter alıyor demek ki... 🤔

Süreyya Yalçın, 2016 yılında Antakyalı iş adamı Ozan Baran ile evlenmişti hatırlarsanız. Hatta kına gecesinde giydiği 100 kg'lık elbise de çok konuşulmuştu.

Düğününde ise 100 metrelik Fransız güpürü ve duvağı swarovski taşlı gelinliği ile yine dikkatleri üzerine çekmişti.

Süreyya Yalçın ve Ozan Baran çiftinin lüks yaşamı düğünlerinden sonra da konuşulmaya devam etti. Mesela Ozan Bey'in 42. yaş gününde kendisine hediye edilen bu yavru aslanlar...

Bir de Süreyya Yalçın'ın eşine doğum gününde hediye ettiği TIR var ki, o da apayrı. Tır gördüğünüz gibi Miami'deki evin bahçesinde duruyor. Pardon ev demişim, malikane...

Şimdi ise doğum günü sırası Süreyya Yalçın'daydı ve Ozan Baran, eşine sürpriz bir doğum günü partisi hazırladı.

Ozan Bey, eşi için Raffles Otel’in içindeki Long Bar’ı kapatmış ve tüm sevdiklerini oraya toplamış. Eşine yaptırdığı sürpriz pastanın üstünde ise helikopter maketi bulunuyormuş. Neden dersiniz?

Çünkü Ozan Bey, eşi Süreyya Yalçın'a doğum günü hediyesi olarak helikopter almış da ondan. Tabii koskoca helikopterin doğum gününe gelecek hali olmadığı için Miami'deki evin hangarına koymuşlar.

Çok şey istemiyoruz ya, Süreyya Yalçın gibi yaşasak yeter... Allahım nasip et!

Konu magazin gündemine oturunca Süreyya Yalçın helikopter meselesiyle ilgili bir açıklama yapmış bu arada

“Ozan’ın bana helikopter almış olduğuyla alakalı haberlerin hiçbir gerçeklik payı olmamakla beraber, gerçekten çok yaratıcı bir hayal ne denilebilir ki!”

Tamam o zaman...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arsenic

Buram buram paçozluk, buram buram avamlık. Evet çok ama çok zenginler, evet bok gibi paraları var ama bu ne zevksizlik ve rüküşlük kardeşim. Yazık, Allah parayı gerçekten bunlara veriyor. Zehir zıkkım olsun böyle görgüsüzlere, millete göstere göstere yiyenlere zehir zıkkım olsun.

apprentice

Bunların ki hayatsa bizim ki harbi cehhennem. Reankarnasyon olsa da zengin biri olarak dünyaya tekrar gelsem :D

kalemine

abi bu insanlar nerden buluyor bu parayı ya

chaseki

Ben mal değilim Allah'ım bana nasip etme böyle saçma bir şeyi. .d

reflex

Niye bu kadar maddeci bir bakış açısı,anlamıyorum.Allah'ım,nasib etme bana!maddi sıkıntıların huzuru ve mutluluğu kaçırdığı gibi,para olunca da,huzur ve mutluluk sipariş edilmiyor.tek işe yaradığı konfor.kim ki,mutlu,huzurlu ve yetecek kadar parası var,tek şanslı o işte!helikopter böceği neyinize yetmiyor.:)

Görüş Bildir