Ali Ağaoğlu'nun Parası Çenemizi Yormaya Devam Ediyor: Canlı Yayında Parasını Saydırdı

-

Bir türlü gündemimizden eksik olmayan Ali Ağaoğlu, yaptığı her hareketle sınırları zorlamaya devam ediyor. Bu sefer kendisini yeniden hatırlamamıza sebep olan olay, CNN Türk'te yayınlanan "Bazı Şeyler" programında sunucu Ekin Olcayto'nun talebiyle cebindeki parayı çıkartması oldu.

Ekin Olcayto'nun "Hayatınızda hiç taksit yaptırdınız mı?" sorusuna "Hiç yaptırmadım ama kartımın limiti 50 bin lira" diye cevap verdi.

Daha sonra Ekin Olcayto'nun "Peki cebinizde kaç para var şu an" sorusuna "Bilmiyorum, çıkarıyım say istiyorsun" diye cevap veren Ağaoğlu, sunucuya sayması için parasını verdi.

"Bu kadarını beklemiyordum doğrusu" diyen Olcayto, tam olarak 8400 Türk lirası saydı ve Ağaoğlu'na parasını geri verdi.

Bu görüntülerin ardından sosyal medyada tepkiler ardı ardına gelmeye başladı

Ali Ağaoğlu, daha önce katıldığı programlarda da cebindeki parayı göstermekten çekinmemişti. Genç Bakış adlı programda bir öğrencinin "Cebinizde ne kadar var?" sorusu üzerine ceketinin cebinden çıkardığı dolar destesini göstermişti.

Hatırlarsanız kısa bir süre önce yaptığı basın toplantısında "Ortanca hanımı alıp İstiklal'e gittim. Millet fakir, karanfil bırakıyor. Ben gül bıraktım" şeklinde parası olduğunu vurgulayan bir açıklama yapmıştı.

Parasının verdiği hızla dur durak bilmeyen Ali Ağaoğlu, yazın çıktığı turlardan birinde Marmaris'te uzaktan gördüğü bir adayı beğenmiş ve 30 milyon dolar karşılığında ada satın almıştı.

Paraya o kadar değer vermiyordu ki oğlunun kendisinden habersiz aldığı 60 bin euro değerindeki tekneyi "Güvenli değil" gerekçesiyle parçalatıp, yerine 250 bin euro değerinde Cessna tipi uçak bile almıştı.

Ali Ağaoğlu'nun konuyla ilgili açıklaması da aynen şöyleydi : "Bazen bir musibet bin nasihattan iyidir. Kulağına küpe olsun. Tekneyi habersiz aldığı için değil güvenli olmadığı için parçalattım. Ne işi var öyle peynir gibi tekneyle.  En ufak bir şeyde kağıt gibi yırtılacak. Böyle güvensiz bir tekne kullanmasına karşı çıkıyordum. Uçak kullanmasına kızmıyorum. Cessna tipi uçaklar çok güvenli. O yüzden uçak almasına karşı çıkmıyorum. Oğlumun zaten 72 knot (133 km) hız yapan güzel bir teknesi var. Alican’ın kaptan ehliyeti ve pilot brövesi de var teknesi de var. Buradaki sorun hayatına mal olacak bir tekne alması. Yoksa parayla pulla alakası yok. Duyunca hemen parçalattım, fiyatını bilmiyorum çok da önemli değil. Neden kızdığıma hak verdi, olgun davrandı. Hatta güldü"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ergincimen87

aptal bir spiker orada onu itin götüne sokup çıkarmayı bilmiyor işte

etdt

ulan sakıp sabancı canlı yayında cebinde ne kadar sorusuna parayla gezemem ayıp olur demiş adam bu kim ya?örgüsüz ve ucuz

cikolatali_vanilya

istemem yan cebime koy havasında herkez

theonu

Şu videoyu izleyince her anlamda eski TC'yi özlediğimi fark ettim. Ülkenin zenginini bile bozdular. Nerede o Vehbi Koç, Sakıp Sabancı gibiler nerede Ali Ağaoğlu.

olala

45 bine malolan evi 450 bine satıyor adam benim mi olsun o kadar para?

Görüş Bildir