Aldatan Eski Sevgilisinin 400 Bin Dolarlık Arabasını Mahvedip Hiçbir Ceza Almayan Kadın

92PAYLAŞIM

Aldatan eski sevgililere verilen cezalardan bir tanesini daha sizler için Unilad'dan derledik. Sizlere ilham olmasın dostlar!

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/woman-who-...

Adelaide'de yaşayan ismini vermek istemeyen bir kadın, eski sevgilisinin 400.000 dolarlık arabasını sprey ile boyadı ve parçaladı. İşin garip yanı ise kadın vandalizmden ceza almayacak.

20'li yaşlarda olduğuna inanılan kadın ve sevgilisi ayrıldılar.

Ayrılmalarının ardından kadın öfkesine hakim olamadı ve bütün bu hırsını arabadan çıkardı. Aldattığını düşündüğü eski sevgilisinin arabasına 'erkek or*spusu' ve 's*rtük' yazdı. Arabayı beyzbol sopası ile parçaladı.

Ağustos'un 10'unda gerçekleştiği düşünülen bu olayın sonrasında ortaya çıkan görüntüler ise kadının elindeki sopayla 2018 model Mercedes-Benz S63 AMG Coupe'a yaklaştığını gösteriyordu.

Bir görgü tanığı ise neler olduğunu şu şekilde anlattı.

Olayın olduğu yerin yakınında bir eve gitmiştim ve beklediğim kişiyi arıyordum. Birden bire bir kadın arabayı durdurdu ve arabaya doğru yürümeye başladı. Arabanın bir tarafını boyuyor gibiydi ama sadece şaka olduğunu düşündüm. Sonrasında arabanın bana doğru olan kısmına geldi ve 'aldatan' yazdı. İşte o zaman bunun bir şaka olmadığını anladım. Sonra kendi arabasına doğru yürüdü ve bittiğini düşündüm. Ama bir beyzbol sopası çıkardı ve arabanın aynasına vurdu. Çılgıncaydı!

Kadının arabaya saldırırken gayet sakin olduğu söylendi.

Arabanın sahibinin arkadaşı ise kadının, eski sevgilisinin kendisine başka bir kadından bebek beklediğini söylemesinden sonra böyle bir karar verdiğini söyledi. Eski sevgili paramparça arabasını gördü ve o arabayı kullanmaya o kadar utandı ki, taşıyıcı çağırarak arabayı çektirdi. Kadın ise arabasını mahvettiği eski sevgilisini eve bıraktı.

Sosyal medyada ise insanlar yorumlarını esirgemediler tabii ki.

 'Ah, kesinlikle düzelecek. Arabadaki yazılar tamamen temizlenecektir.'

 'Adamın arabayı gördüğü zamanki yüzünün halini görmek istiyorum.' 

Kadının arabayı mahvettiğine dair görüntüler olmasına rağmen, eski sevgili konuyla ilgili şikayetçi olmadı.

 'Durum raporlandı ama kurban bu durumla ilgili herhangi bir işlem yapmak istemediğini vurguladı.' 

Sanki adam hatasının bedelini ödediğini hissediyor gibi, değil mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

oğlum en kralı bile 200bin euro lan bu arabanın ? 400 bin dolar nereden çıktı ??

sawari

Aynısını bir erkek aldatan kadının arabasına yapsa ağırlaştırılmış müebbet+hadım+idam cezası alırdı. Kadın egemen dünyaya lanet olsun.

Gizli Kullanıcı

Kadın egemen bir dünya öyle mi?Gerçekten kadınların yaşadığı onca şeye rağmen,bunları demeye utanmıyor musunuz?

kevin-bey

beynini sikem sawari

Gizli Kullanıcı

Kadın yada erkek farketmez,aldatan kişi orospu çocuğudur ve her şeyi hakeder.Ama çocuk kesin aldatmış mı emin olamadım.Yani kadın,aldattığını sanmış çünkü başka bir kadından çocuğu olacakmış ama eski sevgilisi önceden yani bu kızla ilişkiye başlamadan hamile kalmış olabilir.Bu durumda çocuğun bir suçu olduğunu sanmıyorum,yani kesin bir şey yok bence.

kurufasulyeah

koca içerikte gözüme çarpan tek şey "aldattığını düşndüğü" yazısı oldu

medya-cakali

Ne bu nefret anlamıyorum. Sırf zenginsin diye bir kadını aldatan adamın malına zarar vermek hak olarak mı geliyor siz kadınlara. Herhangi bir malınız, eviniz, arabanız yok mu arkadaş. en kötü kendi emeğinle kazandıysan yapılan yanlış bence he haksız kazanma gibiyse onun bileceği iş lakin kadınlarda erkeğin cüzdanına göz dikmek gibi bir merak var nedense...

gizemlihatunn

Zenginlikle ne alakası var şimdi kadın hırsını arabadan çıkarmış fakir olsa adamı beyzbol sopasıyla dövüp öyle hırsını çıkarıcaktı belki boş beyninizi bunlara yormayın ya kadınlar erleğin cüzdanına göz dikermiş hayatına giren 3 5 para gözlü kadınla kıyaslama her kadını!

klemenjero

aha aldatmış birisi var burada.

Görüş Bildir