Görüş Bildir

Akrep 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! ‘Kalbin Hala Benim İçin Atıyor’

Haberler
> Akrep 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! ‘Kalbin Hala Benim İçin Atıyor’

Star TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinden birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Akrep dizisi, bu hafta koronavirüs sebebiyle yayınlanmamıştı. Dizinin takipçileri Akrep 16. bölüm fragmanını merak ediyordu. Akrep son bölümde yargılanan Ferda, delil yetersizliği sebebiyle serbest kalmıştı. Peki, yeni bölüm ne zaman? Akrep son bölümde neler yaşandı? İşte Akrep 16. Bölüm fragmanı…

Akrep 16. Bölüm Fragmanı

Akrep Son Bölüm Yaşananlar

Akrep Son Bölüm Yaşananlar

Ferda delil yetersizliği sebebiyle serbest kalır. Ayşem’le birlikte eve döndüklerinde Ahmet’le karşılaşırlar. Gittikçe sabrı tükenen Ahmet, Ferda’ya kızının yerini söylemesi için 24 saat mühlet verir. Fikret’in ölümüyle ilgili Ferda’dan şüphelenen Perihan, Ferda’nın serbest kalmasının ardından karşısına çıkar ve ona şok edici bir teklifte bulunur.

Merve’yi geri kazanmaya kararlı olan Ferda, Duru’yla buluşup Merve’yi köşkten göndermesi için işbirliği teklif eder. Merve’nin en hassas olduğu konuyla ilgili planını Duru’ya sunar ve onu ikna etmeye çalışır. Aras, İpek’i görmek için köşke gider.

Duru ve Hakan arasındaki tartışmaya tanık olan Aras, Hakan’la tartışır. Şahin, Aras’ın eve gelmesine tepki gösterip üzerine yürüyünce Aras da ona karşılık verir ve ikisi arasında büyük bir kavga çıkar. Ağabeyi ve Şahin arasında kalan İpek ise zor anlar yaşar. Perihan ise Aras’ı karşısına alıp hem ona hem Ferda’ya hayatı cehenneme çevireceğini söyleyerek tehdit eder.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?