Akrabalarıyla Olan İlişkilerini Tek Bir Görselle Anlatarak Eğlendiren Takipçilerimiz

186PAYLAŞIM

Twitter hesabımızdaki ve dio'daki takipçilerimizden böyle bir istekte bulunduk:

Onlar da akrabalarıyla olan ilişkilerini öyle görsellerle anlattılar ki bize de gülmek düştü. İşte o cevaplar:

1. 

Beyzazorlkl

2. 

valentinalailaa

3. 

seron_moon

4. 

silaslanurr

5. 

6. 

meervemsii

7. 

ayysubaran

8. 

aysufact

9. 

aykasulee

10. 

11. 

beyzaamanuryok

12. 

smtzlyrt

13. 

jokeperalta2

14. 

serif__lloyd

15. 

metisin_kizi

16. 

vekilsadik

17. 

yahualey

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
virtuoz-sr

Akraba akreptir. Şu an akarabalarimdan farklı bir şehirde yaşadığım için çoğunu unuttum bile. Yıllardır da görüşmüyorum. Akrabalarla muhatap olmamak için ya farklı şehre taşının ya da onlardan herhangi bir iyilik isteyin. Anımsa ortadan kaybolurlar.

karianos

Ben anne tarafımı tanıdığımı sanmışım .. Hem de onlarca yıl! Baba tarafımın çirkefliğini çocukluğumdan bu yana hissettim ama anne tarafım başka bir şeymiş gerçekten. Babam vefat ettikten sonra teyzemin dayımın , annemin kuzenlerinin maskelerinin maskelerinin bir bir düştüğüne şahit oldum . Düşünebiliyor musunuz öz teyzeniz kendi çocuklarının kızkardeşlerinin çocuklarından daha az başarılı olmasını, fiziken vasat oluşlarını hazmedemiyor . Kendi kızkardeşinin evinin düzeninden nefret ediyor , onun tarzını kıskanıyor. Onun satın aldığı mobilyalar , tadilata soktuğu mutfak kıskanılıyor . Hatta kendi kızkardeşine “ senin çocukların şanslıymış!” diyebiliyor . Kuzenlerimin sinsirellalığını anlatsam burada pasaj yetmez. Ne mi yaptım? Hepsine kalın bir çizgi çektim . Hiçbirisiyle artık konuşmuyorum . Selamı sabahı kestim. Çok rahatladım . Onlarsız dünya başka güzel . Gülümseyerek hatırladığınız anılarınız fazla değilse eksikliklerini de hissetmiyorsunuz.

cagirmayin-gelmeyecegim

İşte bu yüzden hiç biriyle görüşmüyorum . Teyzem yıllarca senin kızların erkenden evlenir dünya kadar da çocukları olur dedi durdu . Sebebi de babamın alkolik oluşu . Evden kaçıp gidermişiz ... Babam erkenden rahmetli oldu . Hepimiz yaşımızda evlendik kendi oğlu 17 yaşında evlendi . İki ablamın birer çocuğu var benim 2 tane . Onun çocuklarının büyük kızının 8 , oğlunun6,küçük kızının 4.... teyzem efsane dedikoducu olmayan şeyi var gibi gösteren bu kendide inanan biri . Baba tarafım da aynen öyle . Zaten çokta kalabalık bir sülalem yok o yüzden de görüşmemek en iyisi . Öyle rahat ki kafam . Annem de diyor keşke yıllar önce yapsaydım şunu diye . Oda görüşmüyor . Akraba akbabadır net...

byzanuzun

😂😂

arsenic

Hep bizde romantik bir söylem vardır; Batılıların akrabalık ilişkileri bizim gibi değil. Biz şöyle birbiri düşünen, böyle güzel akrabalık ilişkileri olan milletiz diye. Batılılarda böyle mıçmıç ilişkiler yok evet. Herkes birbirine karşısındaki küçük çocuk bile olsa saygı gösteriyor, ona hertürlü destek oluyor. Seviye var yani. Çocukken bazı şeylerin farkına varamıyorsun ama ergenliğe doğru yavaş yavaş tanıyorsun. Ben özellikle baba tarafı akrabalardan bildiğin tiksinti noktasına gelmiştim. Sürekli yapılan dedikodu, yüze gülüp arkadan saydırma, seni çok düşünüyormuş gibi gözüküp zerre iyiliğini istememe, sürekli kendini saydırma çabası, yaşları büyük olanların sana saygı göstermeyip senden saygı beklemesi,. Bir de annenin o taraftan çektikleri var. O yüzden annem resti çekmişti onlara, bir daha da siz sağ ben selamet. Öyle huzur bulduk ki.

cagirmayin-gelmeyecegim

Akraba mı? Vuhuuu yıllardır hiç birini görmedim :)). Memlekete gidiyorum kalıyorum bir otel de geldiğimi de kimseye söylemiyorum !! yiyorum ,içiyorum ,geziyorum dönüyorum .on numara aktivite. Zibilyon tane soru sorup arkamdan bıdı bıdı yapmalarıyla uğraşamam :).

Görüş Bildir